1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 32

  • 25 096
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
то  с  Аликемалчо и четирите на куп няма да се справят ама нейсе
Гласувах за Джансел тя беше започнала да изкарва от него нормалния мъж ама  беше за кратко

Аз пък мисля, че типажите на двете сестри не са определени точно в анкетата.
и защоооооооооо? -  ама погледнато какво са давали до тук в сериала Flutter

# 16
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
то  с  Аликемалчо и четирите на куп няма да се справят ама нейсе
Гласувах за Джансел тя беше започнала да изкарва от него нормалния мъж ама  беше за кратко

Аз пък мисля, че типажите на двете сестри не са определени точно в анкетата.
и защоооооооооо? -  ама погледнато какво са давали до тук в сериала Flutter

След утрешната серия типажа вече няма да е актуален, а Арзу въобще не се изяви на това поприще, за да може въобще да се анализира.

# 17
  • Мнения: 959
Не мога да повярвам но за сега -  запис  Mr. Green

# 18
# 19
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
сега като си припомня мисля ,че точно Арсу пипаше с меки ръкавички леко леко отдалече, а Арсу направо го води за носа
Фюсун в началото го действаше ама после и стана някак безразличен ,що ли

# 20
  • Мнения: 959

к`во плетеш?... чорапки за Онурчо ?! newsm53

# 21
  • Мнения: 368
Джансел, с любов да го превъзпита

# 22
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Не мога да повярвам но за сега -  запис  Mr. Green

 Thinking

# 23
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
сега като си припомня мисля ,че точно Арсу пипаше с меки ръкавички леко леко отдалече, а Арсу направо го води за носа
Фюсун в началото го действаше ама после и стана някак безразличен ,що ли

Арзуто, докато превключи си тръгна, така че как щеше да пипне можем само да гадаем. Иначе за другото съм съгласна  Peace

# 24
  • Мнения: 7 914
то  с  Аликемалчо и четирите на куп няма да се справят ама нейсе
Гласувах за Джансел тя беше започнала да изкарва от него нормалния мъж ама  беше за кратко

Аз пък мисля, че типажите на двете сестри не са определени точно в анкетата.
и защоооооооооо? -  ама погледнато какво са давали до тук в сериала Flutter

След утрешната серия типажа вече няма да е актуален, а Арзу въобще не се изяви на това поприще, за да може въобще да се анализира.

аааааааааааа след утрешната серия Mr. Green -.. може и да редактирам анкетата Mr. Green

# 25
  • Мнения: 959
Мисля, мисля по анкетата.... newsm78  (ками препоти мА Sneaky) и май ще остана без мнение  Rolling Eyes...
... всъщност смятам, че която и да е жена стига да е хитра, търпелива би напарвила чудеса със Анал. И в тоя ред  на мисли, май Джансел се приближава най много до този образ.
Хайде ще гласувам, за Джансел...


Мишел, над какво умуваш?! Thinking

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 23:47 от Schmetterling

# 26
  • Мнения: 8 526
Момичета,май пооредяха редиците на феновете на филма ,виждам вече няма такава голяма активност .Аз днес не успях да гледам епизода ,но от- тук, от- там успях да загрея какво е станало

# 27
  • Мнения: 7 914
сега като си припомня мисля ,че точно Арсу пипаше с меки ръкавички леко леко отдалече, а Арсу направо го води за носа
Фюсун в началото го действаше ама после и стана някак безразличен ,що ли

Арзуто, докато превключи си тръгна, така че как щеше да пипне можем само да гадаем. Иначе за другото съм съгласна  Peace

ами не е точно така, ако приличаше на Аху досега да е надянала хълката на Али кемал, доакто Аху днес в леглото , утре в ритуалната зала, ако  Надиде не и попречи -  напълно го очаквам, ако някоя причини инфаркт на мъжа ще я изхвърля като мръсно коте bowuu



Момичета,май пооредяха редиците на феновете на филма ,виждам вече няма такава голяма активност .Аз днес не успях да гледам епизода ,но от- тук, от- там успях да загрея какво е станало
не сме влезли в крачка още след двойната почивка Mr. Green

# 28
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета,май пооредяха редиците на феновете на филма ,виждам вече няма такава голяма активност .Аз днес не успях да гледам епизода ,но от- тук, от- там успях да загрея какво е станало

Да, вече няма толкова пишещи. Седянката върви към разтуряне. Пък и сезона свършва.

# 29
  • Мнения: 7 914
Момичета,май пооредяха редиците на феновете на филма ,виждам вече няма такава голяма активност .Аз днес не успях да гледам епизода ,но от- тук, от- там успях да загрея какво е станало

Да, вече няма толкова пишещи. Седянката върви към разтуряне. Пък и сезона свършва.



определено намеците подсказват, че на някои хора им липсват Whistling

Общи условия

Активация на акаунт