Течен прах за пране

  • 9 911
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 221
Аз съм ползвала Персил и съм много доволна.Никакви бели следи!! Naughty
Сега си купих течен Essex , и от него съм доволна ухае божествено

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Купих го без да съм гледала рекламата. За цветно пране си взех.
Прах с него цветното яке на съпруга ми.
Изпра се без грешка, мирише страхотно. Минали са вече 4 дни, той си го носи, но ароматът още си стои, целият му гардероб мирише.
Много съм доволна.
Следващия път ще си взема по-голямата опаковка.

# 17
  • Мнения: 8 242
Пера с Первол за черно и много тъмно.. Много съм доволна Simple Smile
Имам още доста от праха за бяло, че чакам да изхабя чувала и да поекспериментирам и с течен за бяло Simple Smile
Ползвала съм бял персил течен за на малкия дрехите. Харесва ми Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз вземам течен персил. Доволна  Hug. Сега взех рекс за бяло, ми....от този, не съм особено впечатлена. За вълнени ползвам само течен от години. Различни са дрехите, запазват се.

# 19
  • Мнения: 1 305
Ползвала съм  Ариел, Тайд и Персил течни много съм доволна  Peace
Но лично този от рекламата не съм взимала незнам дали ще е добър.

# 20
  • Мнения: 128
Не знам дали си внушавам, но течния ARIEL за бели дрехи не изпира така добре като прахообразния белите. Иначе за цветните е добре и мирише много хубаво. Пера белите дрехи с прахообразен - по-доволна съм.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Ползвала съм течен само за вълнени дрехи. Доволна съм.

# 22
  • Мнения: 1 259
 ooooh! още една такава тема... по назад потърси в този форум...има 2-3 теми по въпроса ти! Дори и отговорите се препокриват, че едни и същи пишем!

# 23
  • Мнения: 130
Цитат
Онзи ден купих Перлол за тъмни дрехи, но се оказа, че е е много тръудно да напълним пералня само с черни дрехи. Дали ще има проблем да слагам и при цветни или ще се получи боядисване.

Не,няма да се боядисат-той не боядисва/прахът/.Аз към тъмното не слагам само черно,а синьо,кафяво,сиво че дори и червено.

Ок, благодаря за разяснениято-ще действам смело.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 408
Аз позвам няколко вида, внос от Франция.
Много съм доволна от Персил и Ариел.
Купих и някакъв, пак френски, но не помня името, с марсилски сапун, бледо-лилав на цвят, който е чудесен също, но с много специфична миризма и ме дразни.
Да не забравя- доволна съм и от Сано, пак течен, мисля, че беше израелски.

# 25
  • Мнения: 372
Купих го без да съм гледала рекламата. За цветно пране си взех.
Прах с него цветното яке на съпруга ми.
Изпра се без грешка, мирише страхотно. Минали са вече 4 дни, той си го носи, но ароматът още си стои, целият му гардероб мирише.
Много съм доволна.
Следващия път ще си взема по-голямата опаковка.

Ne razbrah za koi tochno govorish,ama se navih mnogo!  Hug  ...i se izvinqvam za latinicata,no imam problem s flex type-a  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 526
Пера с течен Персил или течен Ариел вече повече от 4 год. Много съм доволна и въобще забравих за праховете за пране.

Да не забравя- доволна съм и от Сано, пак течен, мисля, че беше израелски.


Да, израелски е.

# 27
  • Мнения: 2 936
течен Персил-сензитив  Peace

# 28
  • Мнения: 372
Не знаех,че има течен Ариел.Като цена нещо ориентировъчно?  smile3506

# 29
  • София
  • Мнения: 97
Аз от няколко години вече пера само с течни препарати и съм много доволна. Аз съм фен на Frosh, но сега от няколко месеца използвам запаси, които си купих при последното си ходене в Италия (там цените бяха по-ниски, както май вече повечето неща). Сега пък една приятелка ми каза, че един неин познат започва да внася от Испания някакви топки, с които переш няколко години без да ползваш други прахове, та сериозно съм се замислила, стига и да не са нещо много вредни, че за мен това е приоритет, но звучи доста икономично разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт