Въпрос относно бременност

  • 2 853
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Лекар и нищо друго! Naughty

# 16
  • Мнения: 104
теоритично всичко е възможно  Rolling Eyes Направете обикновен тест за бременност, ако пак продължават симптомите направете кръвен тест за ЧХГ  Peace Дано да е това, което искате  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 187
теоритично всичко е възможно  Rolling Eyes Направете обикновен тест за бременност, ако пак продължават симптомите направете кръвен тест за ЧХГ  Peace Дано да е това, което искате  Heart Eyes
При цветната бременност цветът и количеството са по-различни от обикновено, но Адина е написала какво да правите.

# 18
  • Мнения: 1 512
Направете тест за бременност и за по сигурно кръвен тест.И както е писала Аурора при цветна бременност цвета и количеството е по-различно.Но още първия месец корема да расте  newsm78

# 19
Значи на нея и се гади и изпитва невероятен глад. Тя е слаба и започна да се вижда разлика в корема и гърдите.

# 20
  • Мнения: 1 187
Направете обикновен тест и отидете на АГ. Дано всичко е наред и да е това, което искате.

# 21
  • Мнения: 3 695
направете тест, ако се окаже отрицателен не го приемайте зле и нека иде на лекар, тук няма как да ви помогнем  Peace

# 22
  • Мнения: 62
Първо тест заради самите вас и след това на лекар

# 23
  • Мнения: 2 334
Направете тест защото така може само да се гадае  Peace

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Значи на нея и се гади и изпитва невероятен глад. Тя е слаба и започна да се вижда разлика в корема и гърдите.
Това, че си е гади и има апетит не значи че непременно са симптоми за бременност. Човешката психика е велико нещо. Има жени на, които и кърма им идва без да са били изобщо бременни. Купете тест и отидете на лекар, че това не е шега работа. Стискам палци щом толкова искате бебе да е бременна. Пиши щом разберете Hug

# 25
  • Мнения: 1 354
Най добре отидете на лекар,а по принцип всичко е възможно.
Успех и късмет newsm10

# 26
  • Мнения: 1 725
От това, което описваш звучи точно като бременност. На мен също започна да ми расте корема още от първия месец. Не че не вярвам и в това, че жена, която иска болезнено много дете, може и без да е бременна да получи такива бременноподобни симптоми. И ще се повторя като останалите - да отива бързо на лекар (е ехограф, разбира се), най-вече, защото кървенето по принцип при бременност е проблем в много случаи, така че да може да се вземат мерки навреме - ако трябва да пие лекарства (в смисъл нош-па и подобни, предполагам) и да лежи повече. И аз прокървих по това време (всъщност май по-рано беше - времето, когато се захваща яйцеклетката за матката) и така ме посъветва моята гинеколожка.

# 27
  • Мнения: 9 442
Чета и не вярвам на очите си.Как може да има толкова безотговорни хора по този свят?
Да ти закъснява 3 седмици,да искаш бебе,но да те е страх да си направиш тест. ooooh!

# 28
  • Мнения: 755
ЛЕКАР!!! Peace Тук само можем да гадаем, а това не е решение! Peace

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Айде, какво стана с теста... аптека няма ли на близо  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт