опасни ли са неболезнените контракции?

  • 6 026
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 519
При такива контракции чувствах дискомфорт. Отминаваха с почивка, не ми се е налагало да пия медикаменти за тях.

# 16
  • Мнения: 1 305
Аз доколкото знам тези контракции са да подготвят организма за самото раждане и почти всяка жена има такива контракции. Ако е било опасно според мен щяха да ти кажат или да те приемат в болница.
Аз имах контракции в началото се се стрясках но накрая не им обръщах внимание.

# 17
  • Мнения: 1 354
До колко са опасни може с точност да ти каже лекар. По-опасно е да се притесняваш излишно.



 Peace на същото мнение съм

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами неболезнените контракции всъщност са т.нар подготвителни контракции и не, те не са опасни.
Но ако нещо те тревожи се обърни към гинеколога ти за да ти предпише нещо- но-шпа, магнезий.
Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Неболезнените контракции са т.нар контракции на Бракстън Х. Те подготвят матката за предстоящото раждане. Така че не са опасни. Опасни са, когато има болка.

# 20
  • Мнения: 4 555
Аз имах през цялата бременност от 4-ти месец нататък. Не са били болезнени, предполагам, че не са опасни.

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Подготвителните контракции не са за притеснение, стига да се следиш и да информираш за всичко лекарят си. Аз нямах въобще такива, но моя приятелка постоянно получаваше, беше и много слабичка - като бременна мравчица.

Успех! Hug

# 22
  • Мнения: 9 973
Опасни са, ако са прекалено много!
да,така е

Общи условия

Активация на акаунт