Митове и легенди за мъжа

  • 4 096
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Защо да не раждат?  Wink В един филм Арнолд Шварценегер изкара цяла бременност. Даже имаше и истински контракции накрая  Mr. Green Е, вярно, че извадиха бебето със секцио, ама какво да се прави... фантазии  Peace

# 16
  • Мнения: 1 394
Цитат
глупава съчинена "история" от нечий глупав болен мозък .... пълни глупости с една дума
              От това следва,че всички приказки и легенди са съчинени от нечии глупави болни мозъци.Интересно ми е така ли ще отговориш на детето ти,ако те попита кой е писал приказката ,която му четеш?Защото приказките и легендите не са по-различни от това разкажче,което публикувах.

# 17
  • Мнения: 2 448
Тази приказка е глупава, защото няма поука в нея. Не бих я разказала на сина си.
Мъжете не раждат, защото природата така ни е устроила, а не защото не биха се справили с това, ако беше отредено на тях.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 394
Има поука от тази приказка и тя е ,че ако един мъж роди,ще се затрие света./сигурна съм ,че сте чували този израз хиляди пъти/....и все пак говорим за легенди...
Цитат
Не бих я разказала на сина си.
И нямах предвид,че точно тази трябва да разкажеш на сина си,а това,че тази приказка била измислена от глупав,болен мозък...."Котаракът в чизми" също е приказка, и също няма реалност в нея.Е, глупав болен мозък ли я е писал?....Това ми беше мисълта.

# 19
  • Мнения: 2 448
Цитат
Има поука от тази приказка и тя е ,че ако един мъж роди,ще се затрие света./сигурна съм ,че сте чували този израз хиляди пъти/....

Не съм чувала този израз и слава Богу, защото е голяма глупост.  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 394
Няма да споря повече,явно не можем да се разберем.Глупост или не...във всяка легенда и мит има малка доза глупост-зависи кой как го разбира,а и от обстоятелствата също.

# 21
  • София
  • Мнения: 407
Да сложиш всички мъже под един знаменател и да кажеш че едно твърдение е мит, или легенда за всички е много силен мит.  Hug

# 22
  • Мнения: 2 110
Аз също се дразня ,когато хората се делят на "мъже" и "жени" и съответно твърдението "Мъжа е от Марс, жената от Венера "

# 23
  • Мнения: 776
Аз също се дразня ,когато хората се делят на "мъже" и "жени" и съответно твърдението "Мъжа е от Марс, жената от Венера "
Това е известна книга, доколкото знам и в нея е засегната теорията за това, че мъжете са повече по действието, а жените са по-добри в съчувствието и емпатията.
Дано правилно се изразих  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт