В Благоевградската дружина за всяка мама букетче ще има!

  • 9 634
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 132
ДАНИ
пас има проблем с гласуването.
още вчера гласувахе с 3 номера-веичко о.к.
днес-пробвам цяла сутрин-изпосва номера,но.....смс с кода не само че се бави 2-3 часа,но сега неми приема кодовете-изписва невалидни??
какво е това безобразие #Cussing out #Cussing out
(извинете,че занимавам всички,но не е честно да не може да гласуваш нормално, а го казвам тук,а не на лични,защото мисля че ако се случва само на мен, трябва да ме светнете bash,защо нещо не ми се получават нещата)

# 226
  • Мнения: 6
ааа незнам какво сте пили мойто пиене си е било читаво  Joy нищо не ме боли

мен ме събудиха днес в 6.30 -  малкото кюфте хлипаше и я събудих и тя се премести в нашето легло
питах я какво сънува а отговорът беше "кошмат"
и то какъв - сънувала детската и че госпожата е заправила да и сипе пилешка супа  Joy  Joy  Joy
явно миналата седмица са я забравили с някоя манджичка

после спахме до 8 и правих бухтички за закуска - изядоха ги за 5 минути с татко си  Blush
задобрявамм ей голяма радост  hahaha  Joy

първа партида снимки са добри
аз съм ужасна с тая никаква коса  Mr. Green дано мине по-бързо тая седмица да я вкара фризьорката в ред

за другатс среща дружно измислихме да е на пицария така че точете лиги и мислете за дата

времето е супер желая весел и  отмарящ ден

благодаря ви за приятно изкараната вечер   bouquet

# 227
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ние пък тази сутрин се поразходихме до Бачиново с Деси и Ана Мария, успяха да се налудеят и двете с Вики. Там срещнахме и Поли с нейните сладури. Wink
А Виктория сутринта отряза баща и че неиска да ходи с него на Бодрост, пак щяло да и е студено и да реве, та сега май ни е леко обиден. 3 пъти ни звъня по телефона да ни каже колко е топличко и хубаво горе и как само може да съжаляваме. SickДвете с нея току що се прибрахме от автомивка. Лъснаха ни колата и от вън и от вътре, толкова чистичка май никога не съм я виждала. Пийнахме по едно сокче в кафето докато ни паркират изчистената кола.
Нинка, Ели на автомивката беше и онзи актьор от "Забранена Любов", ето го видяхме веднъж пред ІІІ корпус, явно си е от Благоевград. Laughing

# 228
  • Мнения: 224
Ало, несериознички, пускайте снимки  Naughty
Марси браво на вас - разходка, автомивка, актьор ... хубав ден имате
Нинче, браво за бухтите, другия път метни малко и към нас, не ни забравяй!

# 229
  • Мнения: 286
Леле хора това хубаво време на вън Crazyдецата ме измъкнаха от леглото в 10,30 и ме завлякоха на двора(като набързо закусих в движение от пържените филийки на бабчето Embarassed)
Та чак към обед пих кафе за пръв път на едно много приятно барче с градинка,люлки и пързалка в Покровник,след като бяхме ходили за подарък до Струмско че утре сме на детски рожден ден Под Лозата в Еленово,и сега качвам снимките но то бързо става и до 15мин ще пусна линк Peace

Аз също си изкарах супер smile3525 newsm74 Drunkи чакам с нетърпение следващата среща,радвам се че на всяка се запознаваме с по някоя нова дама присъединила се към нашият колектив,Силве пиши вече ние те харесваме Hug Peace
Учудващо нищо ми нямаше нито стомах нито глава ме боли,чувствам се прекрасно newsm44
Ето редактирам си поста и си пускам моите снимчици Flutterhttp://danijoro.multiply.com/photos/album/24#1
Марси,кой актьор от филма че и аз го гледам и съм силно заинтригувана newsm78
Нинче,за бухтите  smile3501 newsm10 браво  bouquet

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:05 от jinjer_78

# 230
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Марси,кой актьор от филма че и аз го гледам и съм силно заинтригувана newsm78
Онзи дето играе Стойо Маймуната, дето живее с баба си в апарнамента на Андрей. Срещнахме го преди няколко седмици около 3ти корпус, а днес си миеше колата на автомивката. Wink

# 231
  • Мнения: 11 607

Хм.....една и съща закуска сме имали - Бухти и от мен.....

Сега хрупаме едни Солети и Солети, 5 тави направих от тях.....

Времето е много хубаво и приятно, но...нали тук ни сменят водопровода и нямаме вода постоянно, днес обаче е неработен ден и използвам намалението,че да си пусна пералните......

# 232
  • Мнения: 6
това е то - бухтена неделя  Laughing
как ги правиш солетките
аз от бутер тесто правя такива с малко ким отгоре или ако нямам ким слагам една друга домашна шарена сол

# 233
  • Мнения: 62
Стойо е от Благоевград  Winkаз всеки ден почти го срещам по центъра

# 234
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Днес явно ми е ден за срещи и то форумски. Следобяд в зоопрака се видяхме и с младоженците - Анелия и Ангел. Wink
Стойо е от Благоевград  Winkаз всеки ден почти го срещам по центъра
Голямо присъствие има явно от Благоевград в този филм. И репетиторката им е от тук. Laughing

# 235
  • Мнения: 62
Добро утро ето и кафенцето от мен и тъй като започвам диета няма да сервирам закуска  Mr. Green

# 236
  • Мнения: 19
ей-това кафе чаках, за да се включа..благодаря
имали сте хубава среща - завиждам ви, снимките съшо доказват приятното настроение, което сте си създали Simple Smile

# 237
  • Мнения: 286
Добро утро,
а да видим Дани колко ще издържиш и дали ще има ефект диетата ти Peace

Аз пия кафе и закусвам геврек Mr. Green

# 238
  • Мнения: 132
добро утро и от мен.
страхотни снимки, завиждам Ви за срещата Embarassed
за следваща-моето предложение: бодрос-имаме малка схлупена къщурка там-тип виличка и ако искате може да го съчетаем с предложението за пикник, ако има сняг и малко ски....та така

# 239
  • Мнения: 286
Момичета май ми е рано нещо smile3507така и не мога да се разсъня smile3507ще си полегна пак,хайде до покъсно smile3524

Общи условия

Активация на акаунт