90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №37

  • 19 188
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Юхууууу, ето ме и мен! Flutter
Току що наръфах една ябълка и след 30 минутки ще гаврътна и едно кайве!
И да ви се оплача........реших да се раходя малко по магазините и да видя туй-онуй....абе тези хора са полудели! Ризи по 70 лв., панталони по 70 лв..... #Crazy #Crazy #Crazy Нищо не си харесах и се прибрах шокирана!
Ще си ходя гола и боса, ама пък нали ще ставам фиданка, то за фиданките по-малко плат отива Joy Joy Joy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 939
Eй, м.....ма му стара, човек да не си види малко мъжо и те вече в новата тема, че и правосъдие здраво раздават  Joy
Жане  Hug
Абе Мелисита аз се чудя де забегнала си, пък ти - недей така бе душата да гледаш дет не треба, ша земеш сърцетуп да получиш, стой си тука и кат му доде времето тогава бе мацко  Joy

# 17
  • Мнения: 37
Ами ще си ходя на битака вече, то се е видяло! Да не съм луда да давам 70 лв. за риза, дето дори не ми стана на ц***те Crossing Arms
Възмутена съм! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 99
She_R ето ти нещо много лесно и вкусно за блога за въглехидратния ден...това е "Постен сладкиш с череши" на k_ines. Като коментар пиши, че сладкиша става невероятно лесно и вместо пресни череши може да се сложи някакво сладко от бурканче Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Мелисита, ти все пак си гърчава в сравнение с мен! Ми аз като тръгна по магазините, то си е жив обир. Добре, че тук в едни квартални магазинчета зареждат и по-големи номера, нищо, че са малко бабешки.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 939
Мелисита не засягай болна тема, че мойте ц....ци да не ти казвам как успявам да ги облека  Mr. Green
Ники ти пък що тъй мър майка с тоз шоколадец, или да си на нивото на младото батко, а  Joy hahaha Или довечера за наказание, че ти изяде макароните ша го караш да горите калориите от шоколада, на инат  Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 37
Ники, абе аз ще дам 70 лв., ама да беше нещо изключително и невероятно, че да ме грабне още като го видя! Пък то..... Banghead
Ами ще си карам със старите дрехи май месец като стана фиданка ще си купя цял гардероб направо Mr. Green
Дидник, абе и аз съм от цицавите, ама то бива ли така да са ни пренебрегнали в магазините, ми нищо не ми стана на тях Mr. Green

# 22
  • Мнения: 71
Melisita така е нещо им стана на тия хора аз вчера излизах малко защото след 2седмици сме на сватба и излязох да си взема нещо,но нищо не си харесах за цени не ми се говори.Да споделя днес менюто си закусих грейфурт,за обяд макарони с лютеница за вечеря същото+шоколад.ЕЙ,ЗАБРАВИХ ДА ВИ ЧЕСТИТЯ НОВАТА ТЕМА.УСПЕХ НА ВСИЧКИ НАС И МНОГО Hug Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 99
Дидник, Мелисита и Ники чудна седянка сте заформили Joy ...а разговора за прелестите е прелестен...искам и аз да се оплачча, че те и за моите прелести все няма подходящо облекло....а пък при бельо ми предлагат едни бабашки "парашути" за ц.ците ooooh! Та и аз в кюпа с вашите проблеми hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Ще ги стопим калориите от шоколада лесно, младежа нали е затова.  Joy

Ооох, като каза сватба - малеее, единият ми брат се жени след 2 месеца. Освен, че трябва да облека прилично себе си, ми натресе и нашите и за тяхното облекло да отговарям.  #Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 939
Оставете, че са ни забравили, или само бабешки нещица ни предлагат ами и се опитват да ме убедят, че сутиена е чашка Е, а той и на С не отговаря, да ги вземат д.....лите  Mr. Green
Ники моите съболезнования  Laughing Ама ти дотогава ша си смъкнала бая килца и ша ги шашнеш всички  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте момичета  Peace
Аз само се записвам да не ви изтърва дирите,но не ми се пише тези дни ,че малко проблеми си имам.Опитвам се да съм режимна ,но от нерви по някога посягам към забранените храни. Sad
Жане и аз се възползвах от линка за линийките .Благодаря много  bouquet

# 27
  • Мнения: 622
Надежда   Hug и аз съм така напоследък! Дано скоро ти отминат тревогите!
Мацки, гледам засегнали сте болна тема... Аз никога не съм била цицореста, но от бременността и кърменето  бая бюст заформих.  Mr. Green Обаче.... преди мрънках, че нямам ц..и, а сега мрънкам, че имам, но увиснали... Е, няма угодия! От няколко дни слагам един от сутиените ми преди да забременея и с него се чувствам като Памела Андерсън.  hahaha

# 28
  • Мнения: 193
Пастет от маслини към кой ден ще да се отнесе, дами?

# 29
  • Мнения: 37
Аз между другото за маслините много се чудех newsm78
Гледам, че в доста от рецептите ги включват като зеленчук - т.е. във всеки един ден, без плодовия може да се консумират.
Обаче аз си мисля, че не би трябвало, те са си доста мазнички и калорични Thinking

Общи условия

Активация на акаунт