90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №37

  • 19 229
  • 451
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 242
ок, стигнах до 32 тема , ама вие и тук продължавате да пишете ooooh!  #Crazy , усещам как цяла нощ ще ви гоня  Laughing честно казано аз нещо огладнявам, ама няма да мезвам нищо , още повече се оказа , одеве като ни дойде директора, че и него съм запалила индиректно по диетата и сега не бива да се излагам....че туковиж се е отказал, а той има нужда  Sunglasses

# 76
  • Мнения: 242
а, лягам си ,че едвам гледам!  лека нощ

# 77
  • Мнения: 166
Здравейте писерушки. Разписвам се и аз в края на деня.
Днес бях на варива. Аз обед хапнах ризото, което си бях замръзила при предното готвене, а вечерта една специална салатка с картофи, рецептата за която ще напиша утре.
ПО повод за писане на рацептите да попитам новите рецепти само на страничката ли да се пишат или също и в темата с рецеотите?
Иначе за утре приготвих бананови бисквити с овесени ядки и не се здържах и ги опитах след 20 часа.  Embarassed Embarassed
Ели няма смисъл да се ядосваш за мъже, особено за русенските. Сигурна съм, че скоро и ти ще срешнеш човека, с който ще изживееш живота си.  Hug Hug
Стеле как да няма разлика мацко. Много голама има от снимките по коледа и сегашните. Супер си. Браво, в този дух. Надявам се да нямаш странични здравословни проблеми.
Момичета исках още да пиша, но от всичко изчетено и забравих сумати неща.
Мама на Викито ама ти имаш ли килограми за сваляне, или за кеф, ще правиш диетата? Като гледам линийката ти си стигнала до десния И край. Браво  Hug

# 78
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен момичета в този късен час. Преди 2-3 дни ми беше водният ден, но ядох ябълка, морков и супа в чаша за целия ден, понеже бях и на фитнес и нямах никаква сила и енергия и едва едва деня свърши...
Сега и обещаните резултати:
Общо свалено тегло - 4кг., а в сантиметри:
- бюст – 94 със сутиен / 92см
- талия – 74 – в най тясната част около пъпа / 72см
- талия – долна част около бельото - 94 / 89см
- ханш - 103 / 100см
- бедро - 57 / 55см
- коляно - 37 / 36см
- прасец - 35 / 34см
- ръка – 28 / 27

Тези резултати са задоволителни към момента, тъй като не бях от най - стриктните.. за този месец имаше поне 3 пъти в които имаше страхотна вечеря по даден повод или просто ми е било писнало, но после си продължавах режима. Задължително закусвах с плод всяка сутрин, в плодовия ден съм ги смесвала след 12ч. заедно с сушени плодове и сурови орехи. Смесвала съм белтъците винаги по много  Embarassed Във въглехидратен ден се е случвало да прекаля със сладкото или пък цял ден да ям само сладко без соленото на обяд ... Спазвах часовете за хранене общо взето и така. Освен на диетата дължа резултата и на фитнес тренировките 4 пъти седмично, където се потя из залата, пия и Л-карнитин и Фет бърнър (не мисля, че точно те ми действат), но резултатът е комплексен. Продължавам диетата доколкото мога ще я спазвам по същия начин, понякога ще прегрешавам, но няма да се отказвам. Чувствам се много добре.

Успех на всички и не се отказвайте! Hug

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро поспалани Hug
Събудете се......

и хапнете.....

а сега се раздвижете....

Petinka резултата ти е много добър Peace
Ники. много гадно-дано разрешите днеска проблема #Cussing out
smb добре дошла Hug ти направо ме разби....как го правиш за 3 дни -3кг  newsm78 кажи каква е тайната Wink
Моят скайп е anio_litva ще приема всеки,който иска да си чатим Hug
Приятен и усмихнат ден на всички

# 80
  • Мнения: 37
Добро утро, фиданки-сладуранки!
Тази сутрин кантара отчете само +0.100 кг. и то след белтъчния ден! Доволна съм! Party
Сега отивам да си взема кафенцето, че сигурно е кипнало вече и няма да го пия със захарин, а с мед Mr. Green Еми не мога съвсем горчиво да го пия..... Blush

# 81
  • Мнения: 135
Добро утро

Едно кафе за събуждане:

Ники,дано разрешите това недоразумение. Hug

SMB,добре дошла.Много добър резултат.  bouquet

Петинка,браво и на теб. Heart Eyes

Стелхен,имаш прекрасен резултат от Дюкан. Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 08:11 от Стелли

# 82
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!Благодаря ви за топлото посрещане GrinningОтносно резултата мога да кажа,чесъм прочела книгата около 5 пъти и гледам да я спазвам стриктно- не смесвам протеините,ям едно и също и сутрин и вечер,сутрин на гладно пия чаша затоплена вода с 1 лъжичка оцет или лимон както пише в книгата.Общо взето това е.Надявам се да продължавам по същия начин и разбира се разчитам и на вашата подкрепа.

# 83
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен фиданки Hug
Памси и Стелли мерси за кафенцата и закуската...имам нужда от кафе, че нещо съм недоспала и след тази тощ Tired Hug
Стел мила май пропуснах снощи...резултата ти е прекрасен, ти си прекрасна и разликата от Коледо до сега е умопомрачителна. Супер си Hug
Петинка браво мила и на теб за резултата, чудесно си се справила. А прати ли данните си на Звездичка за нашата табличка с резултати? Ако не си го направи-пиши на Звездичка ЛС с данните си от старта и тези от сега след края на първия цикъл Hug

Имам още да пиша но малкия нещо реве с крокодилски сълзи и изчезвам...след малко като заспи пак ще ви навестя Peace

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 08:59 от janeta*

# 84
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро!
Обичам ви бе момичета!  Hug
При мен днес няма нищо ново. Чувствам се добре. Милен и той се чувства добре вече. Озъптихме кръвното.  Peace
Хайде лек и отслабващ ден! Чао за сега!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 99
Стел мила много се радвам да чуя, че и двамата със съпруга ти сте добре. Това са чудесни новини Hug
Жабче мила хайде влизай и казвай как премина ноща при теб, добре ли си вече? Ще стартираш ли от понеделник? Хайде, че си търся някой да започне с мен от понеделник....ей така да е весело и стимулиращо Hug

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 300
Привет, момичета. Благодаря за кафето kaffeetrmker_2 и закуската.
Petinka- добри са ти резултатите, бравос  Hug
Stelxen грешиш, видима разлика имаа  Peace и щом се чувствате добре, всичко ще се нареди! Hug
Ники. успех днес smile3540
sunni 80 добре дошла  Hug
Лек ден фиданчици   bouquet

п.п. Честит рожден ден на MY NAME.Пожелавам ти ръка за ръка с теб да вървят здравето, любовта и щастието!

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 09:15 от vesyy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро и от мен. Нищо ново, лек плюс след два дни, но няма как все пак се хапва и не стоя само на плодове.
иначе и на мен ми тежи главата, късно легнах, моето не спря да мънкоти тази сутрин, изгубила си някъде биберона и как спа без него да не ви приказвам, то голямо хленчене беше morning

# 88
  • Мнения: 99
She_R напълно ми е ясно как се чувстваш...и аз съм като изтискана последните дни. То и цикъла си казва думата, а малкия е със сополи и нощем само мрънка. И от почти два часа е буден и само мрънка....кротнах го да спи, че направо ми бучи главата и още не съм успяла да си направя кафе ooooh! Но като гледам вече заспа и се изтрелвам за кафенце до кухнята Crazy А историята с биберона ми е до болка позната....без този негов си биберон не заспива и той понеже е каучуков и като падне на пода не се вижда и се прибивам да го търся...да не говоря като го загубихме на разходка есента....голямо търсене на такъв нов падна....
Та така и при нас.....изчезвам за кафенце Crazy

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Жани и на моята е прозрачен, как да го намеря, луда ще стана Shocked Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт