Гласуване - фотошопски конкурс на тема "Нарисувай цвете"

  • 4 427
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 237
И аз гласувах -1,3 и 8.Искаше ми се да имам право на поне още един глас за 11!

# 17
  • Мнения: 1 884
Гласоподадох и тук.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
3,7,8  Peace 13 също много ми хареса Grinning

# 19
  • Мнения: 1 400
Гласувах! Peace

# 20
  • Мнения: 1 523
Гласувах за 8,11,13.

# 21
  • Мнения: 657
3, 8 и 11 печелят глас от мен. Peace

# 22
  • Мнения: 2 270
Моето мнение тук се различава от това на Minerva.Задачата е - нарисувай цвете,а не направи или начертай.

- Използвани са само основни техники и фотошопски хитринки-Всички са ползвали само основни техники и хитринки
- Не изглеждат като картини-защо трябва да не изглеждат като картини newsm78.Напротив-точно така би трябвало да изглежда една рисунка на цвете
- Не претендират за фотореалистичност-Картините са различни -едни са фотореалистични,други са абстрактни и стилизирани ,трети са ......
- Показват какво може да се постигне без рисуване-защо да няма рисуване.Всеки знае ,какво може да се постигне без рисуване.Нека да се види и какво може да се постигне с рисуване и обикновенна четка
- Използван е фотошоп по предназначение, а не като Painter или друга подобна програма.Кой може да каже точно какво е предназначението на фотошоп Laughing
- Дават надежда на хората, които не разполагат с таблет и/или нямат никакви художествени умения-.Да за цветето №11 не е нужно нищо освен една обикновенна кръгла четка.То е прекрасно.За много от другите цветя също не е нужно нищо друго освен четка,но просто авторите са приложили други похвати и съответно цветята им изглеждат по друг начин и са също така прекрасни.
Едни могат повече, други по малко

Дадох гласа си за 8 и 11

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 16:21 от ani69

# 23
  • Мнения: 2 818
Да, може би трябваше задачата да е създай цвете, тъй като това имах предвид. За мен всички отговарят на условието, а всеки използва каквито похвати умее. Равен старт е трудно да има, защото някои са художници, дизайнери, други имат повече или по-малко познания за програмата, но за щастие не винаги техниката е важната, по-важна е идеята. Това важи за всички категории.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
и аз ще си цопна мойта китка тук , извън конкурса, понеже съм патка  ooooh! и не сейвнах преди да го затворя, добре че поне го снимах  Joy да изкяря някой коментар ако може  Blush
използвала съм само обикновена четка, burn tool и drop shadow Peace

# 25
  • Мнения: 203
Virginity - чудесно цвете, жалко че не взе участие, аз също използвам burn i dodje  tool!
Гласувах и тук. Поздравления за всички взели участие и една специална молба към автора на номер 11 - да направи урок за създаването на точно такъв вид цвете, мисля че ще бъде интересно на доста хора.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 015
Номер 7-м ми е фаворит Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 893
arabela ами чудих се до последно да го кача ли ама е с много кофти резолюция понеже е само снимано и се отказах Confused

# 28
  • Мнения: 2 818
Първо място е номер 8 с 34 гласа на arabela
Второ място е номер 3 с 24 гласа на Minerva
Трето място е номер 11 с 23 гласа на Мактуб

Честито на победителите!  Grinning

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 22:47 от Maktub

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честито на победителите Simple Smile Много хубави изпълнения имаше и тук.
Моите са 3 и 12.

Общи условия

Активация на акаунт