Не знам какво да правя

  • 2 273
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
абе вие хубаво успокоихте момичето,че нямало нищо нередно и си вкарвала филми.. Thinkingама.. Thinkingкой знае,може мартеницата да е от любовницата,а секс да не му се е правило,защото е правил с друга преди час.. ooooh!

# 16
  • Мнения: 471
лелелелеле  Crazy
А гаджето ми по принцип се си го държа под напрежение ,горкия  Laughing Mr. Green и той вече почна да забравя  hahaha
и се пак и на мен може някой да ми подари нещо и да забравя , че съм го сложила в джоба  Mr. Green
ето забравих да го питам за тая мартеничка  Mr. Green  #Cussing out
и Жените сме като хората,даже и отгоре   bouquet
А вие се Мъжете мислите за голяма работа,ама сте много прозрачни ..... това си е мое мнение  Whistling
абе вие хубаво успокоихте момичето,че нямало нищо нередно и си вкарвала филми.. Thinkingама.. Thinkingкой знае,може мартеницата да е от любовницата,а секс да не му се е правило,защото е правил с друга преди час.. ooooh!
Знам ли , smile3506 хич не ми се иска да е така ,гадното е ,че не мога да го докажа ....
на него какво му пречи да каже ,че е приятел или от близък ....... незнам и аз  #Cussing out
Мерси за съветите   bouquet

# 17
  • Мнения: 471
Здравейте  Hug

току що питах гаджето ми за мартеничката и ...........  hahaha .. въпрки,че му намекнах да не би да му е от някой/я......нямаше нищо такова и се оказа,че я е взел за майка му и ,че е забравил да й я даде ,даже  Naughty ми Благодари ,че съм му напомнила  Crazy и веднага й я даде ,даже я е купил от магазина до тях  ooooh!

моите съмнения отминаха ,ама пак съм си нащрек  Whistling  hahaha


Общи условия

Активация на акаунт