дами , как ще прекарате 8 март

  • 3 407
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
На работа до девет вечерта.

# 16
  • София
  • Мнения: 123
На обед с мойте родители , а вечерта с на мъжа ми родителите !!! Така че трябва да избера 2 подаръка и за майка ми и за свекърва ми !!! Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 590
Не празнувам, не съм майка. Подаръка моята майка ще си го получи днес, свеки утре.
Това, че не си майка не означава, че не си жена.Аз доколкото знам е празник на жената. Защо да не празнуваш? Дай жените които не могат да имат деца и се борят с това да не празнуват, понеже не са станали още майки.
Иначе по темата- най-вероятно с приятелки ще се съберем, но мястото още не е уточнено. Но както се бавим няма да можем да запазим никъде нищо и като гледам отиват на домашно парти нещата.

# 18
  • Мнения: 2 388
Нищо специално.
С приятелки, първо на заведение, после имаме запазени места в дискотека.

# 19
  • Мнения: 2 331
Ще почерпя семейството си/децата и съпруга ми/ с един празничен обяд в пицария. А, вечерта ще очаквам тяхната изненада за мен. Flutter

# 20
  • Мнения: 852
С милото и компания на Банско. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 388
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.

# 22
  • Мнения: 2 590
  една приятелка ме покани на женско парти  Wink с мнооого изкушения .

Я поразкажи за какво точно става въпрос.
Дам и на мен ми е интересно  Crazy

# 23
Никой не е казал , че като излизаме на 8-ми по женски не си обичаме децата ( Embarassedмалко ми се свива сърцето като си помисля , че няма да се гушкаме вечерта) Но цяла година съм любяща майка и съпруга ,така  че искам  една вечер да се почувствам хубава и свободна жена(без да стигам до крайности)

# 24
  • Мнения: 419
......дали и какво по - специално сте си замислили ?
8-ми март се пада в неделя, тоест: като начало ще си изключа телефона (много мразя когато някой почва да си прелиства адресната книга на телефона в такива дни), ще чистя, ще готвя, ще пера, ще разходя кучето, може евентуално да измия колата, после да я изцапам по пътищата..... Неделя като неделя - очертава се като прията и спокойна, какво толкова да я мисля  Thinking.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
точно както ще си прекарам 07.03 и 09.03, така ще си изкарам и 08.03.

# 26
  • Мнения: 156
През деня ще излезем с приятелки на кафе, вечерта със семейството.

# 27
  • софия
  • Мнения: 757
Нищо по- особено.Отиваме на Рибарица с приятели, но не заради празника.
Просто така се падна. Laughing

# 28
  • Мнения: 323
Ми как -на работа съм,значи тъпичко... ooooh!Не очаквам изненади от съпружеското тяло,но ако има добре са дошли.
08.03- ден като всички останали- поне за мен. yesyes

# 29
  • Мнения: 164
Вкъщи с децата и мъжа ми, както всяка вечер.

Общи условия

Активация на акаунт