от русо в тъмно кестениаво

  • 11 143
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 414
Само мога да те посъветвам преди да сложиш кестенявия цвят да гледаш пепелния/сивия оттенък да е паднал,че после с това кафяво ще направиш кестеняво със ЗЕЛЕН оттенък  Sick

# 16
  • Мнения: 3
И на мен ми се дощя да сменя русото с кестеняво, но направих прибързан и възможно най-лошия избор. Снощи се боядисах с на Гарниер някаква безамонячна боя, уж че нали кестенявото няма как да не хване върху русото, и боята беше цвят Ноазет - ми аз си го превеждам като лешник, а и на кутията беше хубаво кестеняво - не тъмно не и светло.И о ужас... По време на престоя стана тъмно червено, а след измиване нещо средно между морков и пепел от рози.Като ми мина яда, взех че се харесах, но утре ще си сложа вече истински кестеняво.Дано стане отгоре.Мисля и аз да пробвам на Лореал шоколадовото. Успех.

# 17
  • Мнения: 3
И на мен ми се дощя да сменя русото с кестеняво, но направих прибързан и възможно най-лошия избор. Снощи се боядисах с на Гарниер някаква безамонячна боя, уж че нали кестенявото няма как да не хване върху русото, и боята беше цвят Ноазет - ми аз си го превеждам като лешник, а и на кутията беше хубаво кестеняво - не тъмно не и светло.И о ужас... По време на престоя стана тъмно червено, а след измиване нещо средно между морков и пепел от рози.Като ми мина яда, взех че се харесах, но утре ще си сложа вече истински кестеняво.Дано стане отгоре.Мисля и аз да пробвам на Лореал шоколадовото. Успех.

Затова фризьорите трябва да се включват понякога в промените Wink
Аз съм за да отидеш на фризьор, а за твоята фризьорка не знам дали е толкова добра колкото казваш. Не съм сигурна, че е било нужно да се обезцветяваш за да си руса.
Ако имаш снимка, ще е полезно определено Simple Smile   bouquet

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Щом косата ти е обезцветена, не се боядисвай с безамонячна боя. Ефекта няма да е добър и при първите измивания ще започне да има зелени отенъци. Е не е гаранция, че така ще стане, но се случва в много от случаите. Тъй като при обезцветяването косъма ти е отворен каквато и боя да сложиш ще се измива бързо, но все пак амонячната си държи повече време. Или си купи хубава боя както са те посъветвали преди мен или отиди на фризьор. аз поне при такава драстична промяна не бих рискувала да се справя сама.

# 19
  • Мнения: 3
Фризьора ще ти сложи специален препарат препигментатор се казва. Слага се на най- обезцветените и изтощени части от косата, за да накара боята да оцвети там по- наситено и да няма разлика. Използва се при руси или светли коси, които трябва да бъдат боядисани в по- тъмен цвят. Ако се направи както трябва едно боядисване ще ти е достатъчно за да покрие добре.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1
Аз също се боядисах от русо в кестеняво, косата ми много се изтощи от русичкото и нямаше накъде  Sad. Боядисах се в домашни условия с "Естествено кестеняво" на "Гарниер", получи се цветът точно като на мостричката (но доста тъмно кестеняво за мен), без червеникави отенъци и нямаше измиване няколко месеца (за мое голямо учудване Shocked). Сега се боядисвам със "Светло златисто кестеняво" на "Гарниер 100%" и отново се получи цветът като на мостричката, по светло кестеняво е и много ми хареса.
Успех при промяната момичета! В началото е малко странно с възприемането, но пък косата се възстановява  Simple Smile.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз го направих в домашни условия.От русо преминах в кафяво.Стана даже по-тъмно от това,което трябваше да стане,защото беше светло кафяво на Лонда.Абе по-добре е от русото,харесвам се. Grinning

# 22
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета .. реших след няколко дни да отида на фризиор .. немога да рискувам сама да си правя опити с косата .. дано се получи добре .. ще съобщя за резултата ..  Wink

Общи условия

Активация на акаунт