Отговори
# 60
  • Мнения: 57
Благодаря!  Hug
Ние се кърмим и другата седмица ще видим как наддава.През нощта го кърмя в легнало положение и като се нахрани направо заспива, иначе е голям рев и ставам по 100 пъти.Разходките са ни любими, нямам търпение да се оправя времето и да се разхождаме заедно с вас.
КАРБО, как сте?Липсваш ни.Стискам палци всичко да е наред  Hug.
Приятен ден!

# 61
  • Мнения: 15
ДОБРЮТРО И ОТ НАС!



ХАЙДЕ ПОСПАЛАНКИ!

Аз съм много свежа.Снощи с мъжа ми излезнахме. Прибрахме се чак в 12 и 20. Уф, хаймани! hahaha Свекърва ми гледаше Кристиан и каза че не е плакал. Ама като се прибрахме той беше буден, таа че те си знаят. Пък той и да е плакал, кой ще ти признае? Нали Велик е нашия войник?

Та нахранихме се и заспахме сладко до 4и30. После пак в 8. И сега, потеже преядохме /то яло, яло та са осрало/, та сега се масажираме и се друсаме, та дано се уригнем. Ама аз му хванах цаката с яденето. Като се размлънка малсия в 8, аз награбих помпата и докато той се разсъни издоих 40 мл от едната гърда. И същата му я предложих да закусва, та през това време с помпата - цазя другата, докато събрах в шишето общо 100 мл, а той си сучеше през това време. След което му дадох шишето и той изпи някъде към 70 мл, ама и сука, така че си е взел дажбата. И понеже явно едната цица все не гонаяжда, сега ще цазя и двете, докато почна да произвеждам и пакетирам повече продукция.  baby_neutral

Днес сме на консултация. Ще има мерки и теглилки. После ще докладвам.
Ей това грухтене и ръмжене край нямат.

За операцията - и аз имам на места твърдичко, но знам че минава. Иначе от понеделник смятам да почвам да правя упражнения. В арената има комплексна програма, която може и он - лайн и да си я свалиш с аеробни упражнения с много приятна музичка. За в къщи е идеална като за начало, докато бебко спи за влизане във форма. Ако някой се интерисува, ще дам по - подробни обяснения.

Чао за сега. Целувки. Чедстит празник на месечинките ни днес.





# 62
  • София
  • Мнения: 83
Честита месечинка на Мартин на mamuri, Антонио на Galiva, Дона на cvetiberova!


Ние днес правим 40дни и след малко отиваме на църква и после на гости с бебо.Нали не се прибира направо вкъщи.
Днес също се очертава хубаво време май.


И аз днес съм свежа.Бебчо се събуди от 21 чак в 3ч. и после в 7. сега си спинка сладко на цялата спалня.
bibi_iv не е зле да пуснеш за тази комплексна програма  Heart Eyes.


Тази сутрин му дадох Дуфалак,защото не е ходил повече от 24ч.Незнам какво да правя с този запек.Слагах му и термометърче вчера, но не е ходил.

Ние сме на смесено хранене и добавката е Милумил.Дали има и други със същият проблем?

# 63
  • Мнения: 17
Добро утро !
 Честит имен ден на Тодор на м@м@ и на Теодор на Mayq G да са им живи и здрави бебчовците и да растат мнооого щастливи Simple Smile
 Честито и на всички останали , който празнуват днес , мисля че Атмосферчето и тя е от обичайните заподозрени , но да не се изложа   bouquet
 Ние тази нощ сме се наспали  newsm44 т.е. ве4е 3 нощи се наспиваме. Заспива към 22- 23:30 буди се към 3 - 3:30 и после към  7 та така си поспивам достатъчно. Е през деня не спи или само когато ми е на коленете, или на разходка , но явно затова си поспива нощем. Вчера дори спа като къпан в кенгурото докато го мандахерцах насам натам из квартала. newsm47

# 64
  • Мнения: 592
Хайде и аз да почерпя по повод именния ми ден.



Честит имен ден на всички останали именници - много здраве, щастие и късмет ви пожелавам.
 
Честито и на всички останали , който празнуват днес , мисля че Атмосферчето и тя е от обичайните заподозрени , но да не се изложа   bouquet
 

... не знам защо но и аз си мисля че сме адашки  newsm78 Thinking Hug

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 16:35 от hamelionche

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
Добро утро мацкииииии,
Честити месечинки на МАртин,Антонио и Дона  newsm51 smile3525 newsm51 newsm51
Честит имен ден на всички именници,да сте живи и здрави   
 newsm51Чудя се днес дали става за разходка,малко е влажно при нас  newsm78 , но е 12 градуса.Вие ще изкарвате ли мъниците ?

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 11:33 от zabche

# 66
  • Мнения: 17
ааааа hamelionche така замаскирана  под цветовете на малкото влечуго не знаех че празнуваш и ти на Конския великден Simple Smile  Да си жива и здрава и много радости с малките принцеси.
 хаиде сега и другите да се разконспирират да не изброявам поименно  smile3534  newsm51

# 67
  • Мнения: 592
миси PIS74f  Hug Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 1 982
Момичета моля ви имам нужда от помощ!!!!!!!

Яна ако си тук дали може да изкажеш компетентно мнение. Аз направо съм се побъркала с моя бебо.Когато яде се нервира,рита с крачета,плюва гърдата,направо беснее и после като го махна от гърдата реве та се къса.Гърдите си от известно време усещам меки,но нали казахте,че е нормално...Вече си мисля,че нямам кърма и затова се нервира така.От друга страна ака и пишка както преди-по много!Но ми прави впечатление,че след голяма пауза,която си прави редовно вечер,гърдите ми са пълни и кърмата буквално му се излива в устата и тогава не се сърди и не рита ами си цока блаженно.Дали просто тогава имам събрало се мляко,а иначе не му е достатъчно и затова плаче?В шеста седмица е и реших,че е криза на растежа,но той не иска да яде по-често,а самото му хранене е някакъв кошмар,все едно го измъчвам.Като се умори да му давам гърдата,а той да я плюе го давам на таткото и бебо започва да плаче истерично,но мъжът ми го успокоява някак си и той заспива,но аз продължавам да си мисля,че е гладен,въпреки че спи.Не знам дали съм обяснила както трябва и дали сте ме разбрали,много съм объркана и притеснена,ако не бяха съветите на Яна отдавна да съм му дала АМ,но се въздържам искам да си го кърмя...
Какво да правя?Ако не съвети то дано поне подкрепа намеря тук,защото мъжът ми не ме разбира,само казва,че си внушавам и нищо му нямало на детето Sad

# 69
  • Мнения: 4
Честит имен ден на всички именници! Да са живи и здрави, много усмихнати и безгрижни дни ви желая!
Биби ив, дай повече инфо за тези упражнения, че като гледам повечето от вас свалят килограми, пък на мен кърменето май обратен ефект има.
Момичета, помогнете на един неук човек - вчера си получих поръчания слинг, но нещо не мога да се сборя с него. Хич и не разбирам как точно да го направя, така че да не държа бебо, а той сам да си лежи или седи в него. Гледах схемите и в нета, и в книжката на слинга, ама нещо не се справям добре и почвам да се ядосвам, че съм го взела. Народа прост, техниката сложна!

# 70
  • Мнения: 4
Хетера, и при нас го има това дърпане, сумтене и т.н. Мисля, че може бебо да му е по-лесно на силната струя, когато си събрала повече кърма, а иначе да му е по-трудно и затова да се дърпа така. На моя приятелка дъщеря й така иска само силна струя, иначе почва да се сърди и да пищи. Може и при вас да е така, а може да имате колики и по-слабата струя допълнително да го измъчва. Не знам дали разбрано го написах, ама дано съм ти поне малко в помощ. Аз хапвам жито и като че ли имам повече кърма, може и ти да пробваш. Стискам палци!  bouquet Може да пробваш да го храниш по-често

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 12:10 от kuco_pate

# 71
  • Мнения: 60
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ДЕСКАТА И НОРЧЕЛА! ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ! И ДА Е ЖИВО И ЗДАВО ИМЕТО НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС!
Bibi iv ако имаш време пусни линк към тази програмка в арената, че скоро май няма да се добера до фитнеса, поне вкъщи нещо да направя по въпроса - той корема ми се е прибрал, ама имам доста за стягане Cry ще трябва да налягам над коремните преси Grinning

# 72
  • Мнения: 24
Здравейте мамчета   bouquet
Днес имам повод да почерпя (Тодоров ден  Grinning )

Едно коктейлче (приготвено с много любов за вас  Grinning)




И да честитя именния ден на всички именнички  newsm51

Много гушки  Hug от нас

# 73
  • София
  • Мнения: 23
Честит празник на всички именици! Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 74
привет Hug
Честит имен ден на всички празнуващи!!!  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug
Честита месечинка на всички пухчовци,родили се преди месец  bouquet
мен нещо не ме е хващал сън от няколко часа и реших да видя как сте тук
Чудно ми е,защото съм последен ден бременна,някак си като знам датата вече и ми е много странно че това са ми последните часове с корема и т.н.
Само да кажа,докато не съм забравила:утре в 7 часа(14 бг време) ме приемат в болницата,тъй че преди това ще ви пиша "за последно" официално като бремелинка.
Е,това  е за сега от мен,приятен и спокоен ден(и по тих Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт