За празника на мама, Януарчето вече с усмивка я дарява

  • 16 141
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 861
ами значи на едно и също място се разхождаме, сега ако се и разпознаем... Laughing

# 241
  • Мнения: 19


Натали – педи ми каза, че ако малкия има температура която трябва да ме притеснява, щяло да ме лъхне горещината като се наведа над детето, иначе да не я меря освен ако не мисля че има други притеснителни признаци. За зеленото аки и без бели топчета каза че не е притеснително.

Еспа,такава горещина редовно си ме лъха,ако спим заедно,направо вир -вода ставам от топлината му,но не мисля,че има температура, а по-скоро съм го прегряла.

PS : Благодаря за инфото  Hug

# 242
  • Мнения: 11
Момичета, какво бяхте писали за слузта в акото, че ние от седмица имаме , но не си спомням признак на какво беше това. Вече се притеснявам - нямаме сополи, спомням си че някой беше писал че може зда е от сополите, но ние нямаме. Благодаря предварително на отговорилите ми. Hug

# 243
  • Мнения: 1 546
Еспа, а ти с количката на Stokke ли си? защото неделя видях една такава двойка, снимаха се точно на поляната с естрадата - дали не сте били вие?

# 244
  • Мнения: 1 341
Еййй момичета, много ми липсвате.
Мъжлето вече твърдо обеща да имаме нет до една седмица и тогава няма да се отървете от мен.
За моя радост Антонио е коренно различно бебе от сестра си. Да не чува дявола, но е добричък, кротичък и обича да спи, а ако не иска да спи си играе в креватчето. Ееее имаме и моменти на мрънкане, но те са слаба ракия в сравнение с тези на кака си. Смея се и му викам "Как ще ме впечатлиш с това мрънкане бе маме", а то милото си реве, ама сравнено с рева на 5 годишно ... все едно си мрънка.
Днес му поставихме първата ваксина и юнака само спи... дано да нямаме проблеми.

# 245
  • Мнения: 656
Сиси Усмихната, моля те питай Митко откъде и сподели впечатления, че гръбчето ми е много зле от това спане заедно с бебето, а нали ви писах как масажиста ме размота като паржола и колко ме боля. Следвашия път ще наблегна, че искам релакс, а не оздравителен хард масаж. Tired Аз си търсех масажен стол, обаче намерих само в мола от тези кресла за по 3-4 хил.-е мерси!Та твоя подарък мноого ме привлича.

Масажорът е на Casada, Shiatsu Body Massager. Много ми харесва как разтрива  Peace Има 2 степени на въртене на палците, както и 2 посоки. Може на врата, гърба, краката, ръцете, а в книжката е показано, че може и на корема. Предполагам, че и дупето може да разтрива, ама не съм го пробвала там  Laughing Купен е от Технополис Люлин, фирмата си има отделен щанд там и на него се плаща  Peace Не ми казва обаче колко струва  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 641
Еспа, а ти с количката на Stokke ли си? защото неделя видях една такава двойка, снимаха се точно на поляната с естрадата - дали не сте били вие?
Ние сме били, ние  Grinning

# 247
  • Мнения: 1 546
хахха Mr. Green, направихте ми впечатление, защото се заглеждам по тези колички, а и ти снимаше мъжа ти с кучето, на връщане пак ви засякох, говорихте си с една жена с друго куче...
Ние също се разхождаме в тази част, аз влизам точно от входа на бул. Гоце Делчев и после съм нагоре надолу, но най-вече в частта след Нишава. Като ме стегне шапката и до Витошка слизам.. Laughing
Извинете за спама.. Wink

# 248
  • Мнения: 61
ти пък къде си ми го виждала? Thinking

 В Южния парк, къде другаде.

 Аз влизам откъм Нишава, правя няколко ударни обиколки на кръга Нишава - Гоце Делчев, паркирам се някъде на припек, защото другото ми име е Кобрила Уси. Така на слънце си пафкам и пийвам кола от кутийка (задължително кутийка, не мога да обясня защо).

 Колко е хубаво да ходи човек на кафе в мола и да седне в гъзарско кафе по анцунг!

# 249
  • Мнения: 7
момичета не си спомням на коя от вас бебчето на снимката има люспички по веждите (зачервени), да ми пише на ЛС да не флудим темата
Иники много добре те разбирам !! днес пак получих отговор "ами нямаме, само до номер 31" ; ебаси ! по улиците само манекенки ли ходят ? откъде си купуват дрехи хората; аз си ходя с един! панталон от бременността , ама с него вече кучетата ще ме лаят; а рокличката не искам да я нося , откакто една продавачка ми каза "момченце ли ще бъде?" , а Преслав вече беше на месец  Crossing Arms Crossing Arms

# 250
  • София
  • Мнения: 444
Хаха stelaruseva и аз упорито доизносвам един бременен панталон. Не мога да го сваля да го изпера! Имам и един анцунг. Това е. Сега трамбовам с анцуга докато изсъхне панталона.
Иники - готова съм за Мола.

Тъпо и упорито отказвам да инвестирам в покупки за голямо дупе с надеждата че ще се смалявам през лятото. Ама много бавно се смалявам бееее....

# 251
  • Мнения: 656
Ох, аз пък си купих 1 чифт дънки за задника ми...Не мога само с едни да ходя 5-6 месеца (толкова ми каза педи, ама за шкембето, пък за д-то...хич не знам, ще да е пооовече). Носех преди 44 (или М)... И ме питат какъв номер и аз им викам ами сигурно 46.. да, ама не!!!  #Crazy 50 ми стана  #Crazy Може ли чак такова чудо егати  #Cussing out Сега смятам да изчета каквото мога за разделното хранене и се мятам, че в банята ме е срам да вляза, пък кво остава за плажа... Само дето не знам с тия 450 грама на седмица дето могат да се свалят докъде ще стигна.. колко седмици има до юли?  newsm78 Уфффф, гадна работа това килограмите...  Crossing Arms А никога преди не съм пазила диети...  Sad много ще ми е трудно, защо не може с вълшебна пръчкаааа  Sad

Оплаках ви се. baby_neutral

# 252
  • Мнения: 30
Добро утро!
Хайде, сервирам кафето


Баба Марта днес ни върти номера. Навън вали сняг  Shocked.

За килограмите, споко бе момичета, ще ги свалите. След 6-тия месец много лесно се отслабвало. Даже без да искате ще ги свалите. Само да не се вманиячите на тази тема, че повечето ми приятелки така отслабнаха след бременността, че то чак грозно пък толкова слаби. Все пак е хубаво жената да си има малко форми.
Аз забелязах, че покрай тъпкането с лактогонни храни съм качила 1 кг. То това за мен си е цяло чудо (трудно качвам). Ама тамън почнах да ходя на фитнес та да има какво да свалям  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 61
Koral, Честит 9-ти Март на патерица!  Mr. Green

 Пусти запек! Сутрин рано от зарана Краси ревлив реши и стана. Поезия за якото.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 389
Добрутро!!! Аз вчера бях цял ден навън и не ми остана време да пиша!

Гледам някои им гукат бебчетата вече, а ние уж сме каки,  а си мълчим Crossing Arms

Момичета, утре ще ни бият втора противохепатитна! Вдига ли се Т от нея, и ако вдигне прави ли се нещо? /ние вървим над 1,5 месеца назад с ваксините, та предполагам са ви ги били вече на повечето/

Мами от Варна - аз съм далеч в село Владиславово, но офиса на нашите е близо до Ботевата, та ще видим.... Ама, когато кажете мога в морската....

Общи условия

Активация на акаунт