Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 22

  • 49 227
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 425
Stephy, аз пиех по 2 на ден и ако не прегрешавах д други неща не ми се отразяваше зле  Peace

Аз не съм си купила мляко иначе можех да започна,вместто да се тъпча с едни неща  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy

# 421
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, аз пиех по 2 на ден и ако не прегрешавах д други неща не ми се отразяваше зле  Peace

Аз не съм си купила мляко иначе можех да започна,вместто да се тъпча с едни неща  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy

Много ти благодаря за подкрепата  Hug - едно самотно ми е в темата като няма с кого да споделя как се чувствам   Confused
Много дълго отлагах започването на каквато и било диета, но вече не мога да се понеса толкова различна от онова, което бях преди. Бих искала да отслабна 5-6 кг, да задържа и после пак. Дано да успея  Praynig

# 422
  • Свищов
  • Мнения: 875
kler, аз направих и 3-те диети в период от 38 дни. назад може да попрочетеш по-подробно. вече месец и 5 дни не съм върнала нищо, а даже съм леко надолу. Ям си каквото ми се яде. 38 дни не са много, а и свикваш на това хранене. Струва си от гледна точка на това, че включваш разнообразни храни постепенно. А и на 1-ви етап леко писва с това КМ. Иначе аз най-много свалих с втората диета, а и се чувствах най-сита.

Stephy, избягвай прясното мляко. То не е кисело и се обработва трудно от организма. Аз по принцип не обичам, но по време на диетата не съм пила изобщо. Иначе аз обичам кафето дълго с лъжичка мед, но се лиших от меда за месец и нещо. Сега отвикнах и карам с подсладител, което не е много добре.

# 423
  • Мнения: 3 425
Стефи, ще успееш...нали знаеш по-добре на диета,отколкото да се тъпчеш с нещо  Peace определено безразборното тъпчене не помага  Crazy

я,каква съм добра да убеждавам,а  Joy Joy Joy




# 424
  • София
  • Мнения: 1 950


Време е за чай  Hug

Днес съм режимна и се чуствам добре, ами крайно време ми е да се взема в ръце  Wink

# 425
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, избягвай прясното мляко. То не е кисело и се обработва трудно от организма. Аз по принцип не обичам, но по време на диетата не съм пила изобщо. Иначе аз обичам кафето дълго с лъжичка мед, но се лиших от меда за месец и нещо. Сега отвикнах и карам с подсладител, което не е много добре.

 Confused Уф, аз днес пих около 90 г прясно мляко с кафето.  Embarassed
Много ме е яд, но започнах вече и утре съм на втори ден.  Naughty
А кафе може, нали - Кала напиша, че може?

Kaлa, супер си! Благодаря ти!  Hug

 lideto70, ще се подкрепяме!  Wink

# 426
  • Свищов
  • Мнения: 875
Е, от половин чаша няма да ти стане нищо, но все пак не прекалявай. Иначе кафе си пиех, че даже и по 2 на ден, защото подтиска глада ми за 1-2 часа, а като съм на работа няма какво да ям. Не, че не си носех, но гледах да не прекалявам с това. Мразя кафе без захар/подсладител/мед. Беше ми мъка да пия горчилака от автомата Sick, ама по-добре така.

# 427
  • София
  • Мнения: 2 958
Привет!

Благодаря на всички, които ме поздравихте! Heart Eyes  Много хубав, емоционално наситен Рожден Ден имах..., който продължи и днес. Grinning И получих много хубави подаръци, не само материални. Wink

Днес бях ултра диетична. Party

Стефи, добре дошла.  Peace
Кафе може.Мляко...мммм, малко . Wink

Прегръдки на всички! Hug

# 428
  • BG
  • Мнения: 2 217
Да ти кажа на мен ми се доспива и затова пия кафе. От предишни периоди на диета свикнах да пия кафето без захар и сега поне с такова лишение не се тормозя  Peace

За днес приключих с хапването! Утре пак съм на линия   bouquet

StaM, благодаря! ЧРД - много здраве, късмет, успехи, да те обичат, уважават и много да те глезят!  newsm67

# 429
  • Мнения: 567
Здравейте момичета!
Търся телефон и адрес за контакт с доц. Байкова. Може и на лични.
Пробвала съм много режими - след кратък успех, следва връщане към старото положение. Няма да ви товаря с личната си история, а и предполагам, че всички тук чудесно ме разбирате! Мисля, че не мога да се справя сама. Смятам да потърся професионална помощ! Благодара предварително!   bouquet

# 430
  • София
  • Мнения: 11 774
                                                                  СтаМ ЧРД!

Бъди здрава,все така лъчезарна и позитивна и винаги постигай страхотните си цели!



                                 

# 431
  • Мнения: 3 425

Добро утро от мен  Crazy

Забележете черно....капучиното си го пазя за мен  Crazy



Спасдиди, това намерих доц. Байкова:
ул. "Асен Златарев" 2, тел. 9443677 и мобилен 0888370922. Чудесно си решила  Peace да не забравяме,че докторите са затова  Peace


Аз снощи едва заспах полугладна...с пълен стомах с вода  Rolling Eyes ще се стегна тия дни  Mr. Green

# 432
  • Мнения: 567
Kaлa, благодаря за бързия отговор.   bouquet
Аз всъщност, вчера започнах диетата, като преди това подробно четох вашата темичка. Вече първият ден е зад гърба ми. Чувствам се чудесно. Сутринта успях да стана рано. Иначе до 10 ч. едва успявам да се надигна-преяла от предния ден, че и нощ!  Embarassed Събуждам се като болна и пребита и нямам желание за нищо. А имам малки дечица и те също страдат от моята "болест". Но все пак това е само един ден и аз отново успях да се почувствам по онзи странен начин, когато съм на диета-лека, жизнена, заредена с енергия и желание за живот и действие! Но понеже съм опитвала 100 пъти и някак като отслабна забравям колко е хубаво така, колко съм добре, не оценявам това което имам и ... се връщам на старото положение. Миналата година бях на Дюкан и свалих 14 кг., но после се отпуснах и се "възстанових".  ooooh! Сега се чувствам толкова зле и дълго време не идваше това "утре", но вчера най-сетне си го казах! Ще опитам и с вашата подкрепа да отслабна, но познавайки себе си мисля че няма да се справя! Днес ще звънна на Байкова. Извинявайте, че толкова дълго се обясних.
Успешен и лек ден на всички!

# 433
  • София
  • Мнения: 3 824
Спасдиди, пожелавам ти успех  Peace

Аз продължавам с втората диета, но леко изменена - ще сведа приема на въглехидрати до минимум. Смятам и да увелича спорта  Simple Smile Ще видим какво ще излезе.
Та въпреки че дотук съм само -2 кг минах на следващата дупка на колана (вталявам се Wink ) и вчера забелязах, че на някои места кожата ми почва да се отпуска (ох, иска ми се да си мисля, че тези свалени два кг са само сланини). Вие как се справяте с проблема с отпуснатата кожа  newsm78? Препоръчайте някаква козметика или масаж, които са изпитани.

# 434
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Кала, Hug мерси за кафето  bouquet

spasdidi Hug , няма такова нещо като не мога - то е само в съзнанието ни, но трябва да си кажеме че можеме и ще се получи, а иначе - като те чета - все едно аз съм го написала, и аз като теб свалях и качвах кг и всеки път си казвах, че не мога като се откажех - и това ставаше в продължение на повече от 10г, но този път с подкрепата на момичетата съм по-амбицирана от досега и мисля, че вече мисълта че ще се справя е взела надмощие   Wink


Днес продължавам по план с кисело мляко и ябълки, промяна в теглото нямам, но се надявам скоро да има, дали да не взема да пропускам кантара извистно време  Thinking , ама какво да правя като си го обичкам и не мога без него  Mr. Green

Страхотен ден на всички и много минусчета! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт