Разведен с дете

  • 11 754
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Iv_d, виждам, че си едва на 21 г... Thinking Моето мнение е 100 процента като това на Chanel. Прочетох и предишните ти постинги, в които разказваш как сте се запознали в сайт за запознанства, как той не влизал в Нета, но точно тогава влязъл за 2 мин. и хоп попаднал на теб. Няма такива филми просто.  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 7 992
С тази нагласа към детето и предходния брак на партньора няма шанс връзката.... Децата са интуитивни и усещат кога са харесвани и приети и кога не. Ако правиш всичко привидно, само за да му се харесаш, а не го чувстваш, няма шанс как да се сближите. Да не говорим, че е напълно нормално да те приема като конкуренция на майка му... Независимо какво е детето, ти си по-възрастната и ти си тази, която трябва да се опита да го разбере. А ако толкова не можеш да преживееш приключения брак, не виждам причината поради която си се хванала с разведен мъж. Много от ситуациите в нашия живот са резултат от собствения ни избор...Когато си се запознала с този мъж, той не е бил нито по-малко разведен, нито без дете...Не приемай думите ми като нападка, защото не са такива, а просто помисли върху тях.

# 17
  • Мнения: 293
Ами мръсен си беше понеже ми каза 1 год. след запознанството ни,а аз вече живеех с него от  2 седмици когато ми го изтърси и то аз го изкопчих уж на майтап,но се оказа истина!Смятам,че ако има такива неща се казват в началото, а не вече при свършен факт когато си си събрала багажа за да идеш при него!Бях ужасена,но го обичам наистина щом след всичко останах,оженихме се и имаме син.А хлапето е отврат,беше си Ок преди вещицата да се обади и да му каже нещо от тогава почнаха проблемите,до тогава ме харесваше уж. ThinkingА,с таткото имаме разлика 10г.,но това не ме спря.просто ме тормози факта,че разни странични хора постоянно ми напомнят за другата и детето без да знаят какви са отношенията там.Тъкмо приема ,че нещата са такива и няма как да не е бил женен и се тръсва някои който да ми напомни,че съм втора,че съм  лоша понеже не харесва жена му и детето му от преди,и как питам аз,ако ти си преглътнал обежденията си заради някого,а той ти се изплюе в лицето.Бях против детето,но в краина сметка,това са нещата от жвота,дадох му шанс,бяхме близки,отнасях се с него  като с приятел равен на мен.такъв човек съм,че ако някой сгафи спрямо мен без да съм му сторила лошо, просто не желая да имам общо с такива хора.И след това пак бях против себе си,писах му по интернет -на детето за да разбера как е ,как се справя,а то една псувня и хайде....Понякога изпадам в криза и ми се иска да не съм срещала мечтата на живота си с тази опашка,да не съм го срещала изобщо....Стрували си заради един развод да загубиш мъжа на живота си,а струва ли си д азагубиш себе си?

Последно имате ли общо дете или не ?   newsm78

# 18
  • Мнения: 0
Ако напиша всички мисли, които ми идват четейки темата .... Админите направо ще ме пратят на БАНя.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 19
Имаме дете, и не съм тук за да ме оплювате, а за да намеря начин да си помогна, понеже Вие сте по зрели и верояно сте имали такива ситуации!ДА БЕШЕ МИ КАЗАЛ,Че е разведен когато се запознахме,и аз не бях против детето,а против идеята за предишен брак с последствия.Никога не съм мразила детето,не го харесвам сега,по скоро не него,а простата му майка!И ако ще тр да ходите на баня .моля не пишете!искам съвети не укори!Мерси на Вс ,който все пак дадоха някакви съвети.

# 20
  • Мнения: 2 011
Е, имате ли наистина общо дете?  питам защото  ситуацията  се заплита повече така - ако има дете! ooooh! newsm78 Още повече ще се  оплетеш ! много коварно че не ти  е казал  за детето - то  с него  е трябвало да  започне !  #Cussing out

# 21
# 22
  • Мнения: 419
Ако единствения минус на мъжа мечта е само този скапан брак и това дете? 
А хлапето е отврат,беше си Ок преди вещицата да се обади и да му каже нещо от тогава почнаха проблемите,до тогава ме харесваше уж. Thinking....Понякога изпадам в криза и ми се иска да не съм срещала мечтата на живота си с тази опашка,да не съм го срещала изобщо....Стрували си заради един развод да загубиш мъжа на живота си,а струва ли си д азагубиш себе си?
Никога не съм мразила детето,не го харесвам сега,по скоро не него,а простата му майка
Бягай далеч от този мъж - ще му направиш огромна услуга   ooooh! (и на детето му, и на самата себе си).

# 23
  • Мнения: 2 011
Ох, писали  сме едновременно - не видях отговора !
И все пак мила , ако  наистина си решил ада  водиш битка ще е много трудно! мен ме часка нещо подобно ако  мъжа ми си вземе детето от простата му майка ! Очаквам същите неща но съм упорита и не съм по-проста от нея! Детето  е в трудна възраст сега, трябва да  търпиш и да търсиш пътя към него -  а и мисля че няма да е далеч времето в което то  ще осъзнае кой  се грижи за него и кой го настройва срещу когото и да било! То  с вас ли живее - май не разбрах . знам че е трудно !!! Всичко  е борба  в този  живот - и правилна организация!!! Hug smile3521 newsm10

# 24
  • Мнения: 194
Аз също живея с разведен мъж, който има дете от предишният брак. Имаме и две деца.

С бившата съм имала проблеми Close Sick в миналото, но я игнорирах и си живея живота.

Детето не живее при нас, но идва често и сме в много добри отношения.

Лошо е , че така те е прецакал ити го е казал пред свършен факт. Не разбрах, детето при вас ли живее?  Ако не, какъв е проблема?

Щом те псува, жалко за него. Толкова му е възпитанието.

Бившата си е бивша пък, какво я мислиш толкова Thinking

# 25
  • Мнения: 1 254
Директно на въпроса ти-зависи от мъжа и ситуацията. Детето е огромен ангажимент, не е кола която може да смениш/продадеш. Ако можеш да намериш начин да живееш без да си тровиш живота всеки ден, ОК. Ако не  взимай си детето и си търси друг мъж. Ама този другия пък ще трябва да се примири с мисълта, че ти имаш дете от предишен брак Crazy
В живота няма само черно и бяло. Мъжът ти е имал връзка с "вещицата" както я наричаш ти. Значи е имало за какво да е с нея. Мисля, че целият ти подход е грешен в ситуацията. Ти си имала избор като ти е казал за предишния брак и детето, направила си го. Май тогава е трябвало да анализираш. Опитай се да уважаваш тази жена или поне да не я наричаш с обидни думи, все пак мъжа ти има дете от нея.
А детето? Казваш че си му писала по интернет?! Ако беше твоето дете, така ли щеше да общуваш с него-като се срещнете случайно в нета? Ами обади му се по телефона бе, жена, срещнете се, поговорете. Ти си възрастният в тази картинка, не можеш да очакваш от детето то да поеме инициативата. Stop
Отговори си на въпроса: можеш ли да приемеш детето от първия брак на мъжа ти като свое? Не да го търпиш и понасяш, а да го обичаш и уважаваш? Можеш ли да намериш път към сърцето му?
Успех ти желая!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако много харесвам този мъж и искам да съм с него, ще направя всичко възможно да овладея ситуацията с детето му.

# 27
  • на майната си
  • Мнения: 425
При изобилието от квалификации: простата му майка; скапан брак; хлапето е отврат; вещицата... какво очакваш?
Не забравяй, че някой ден тези същите неща могат да се кажат за теб и сина ти.

По темата - УМНИЯ човек не върви срещу себе си и не потъпква принципите си. Или приемаш някой поне на 90% или не.
В твоя случай ти се губят едно 70% Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 617
Във всеки случай, ако поведеш под каквато и да било форма война с детето, ще загубиш. Ако пък мъжът ти се откаже да се вижда с детето или да носи отговорност, защото ти така искаш, не ти ли минава през ума, че някой ден може да направи същото и спрямо вашето дете?

Трябвало е да мислиш, когато си научила, че е разведен с дете. Самият факт, че те е поставил натясно, казвайки ти толкова късно, е отвратителен. Но станалото - станало. Някак трябва да намерите компромис вие, големите хора. Детето не е виновно за нищо, не го забравяй.

Сложи нещата на кантара и реши с какво можеш да се примириш и с какво - не. Говоря ти от позицията на жена, омъжена за мъж с дете, което при това живее с нас, но аз поне никога не съм имала проблеми с бившата. Така че ти си знаеш. Нищо от това, което ще ти кажем ние тук, няма да ти реши проблема. Успех и дано намериш желаното разрешение!

# 29
  • Мнения: 10
Вие убихте момичето направо bash Ами и той  е виновен и тя,той ,че не и е каза на време,тя,че не си  е тръгнала още когато и го е изтърсил! А относно бившата ,моля Ви се, никоя жена не понася бившата на мъжа си! Особенно ако тази бивша се меси постоянно в живота им. Аз живея с разведен мъж и се справяме някак,не ми е приятно,но сама съм го избрала!

Общи условия

Активация на акаунт