Маникюр в домашни условия за абсолютни начинаещи

  • 27 571
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Морска пяна благодаря за бързия отговор  bouquet
Кажи от къде да си ги взема тези заздравители, има ли ги в аптеките или да ги търся в козметичен магазин?

# 16
  • Мнения: 133
Заздравителят на Перфект, го има във всички по-народни магазинчета за козметика.
А балсамът на Биотрейд, можеш да го намериш във аптеките, ето линк да видиш точно какво представлява: Peace
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15

# 17
  • Мнения: 22
   За ръце и нокти използвам кремчето на " Corine de Farme"/ май така се пишеше/. Действа ми много добре, вече направих 3 месеца редовна употреба и съм с дълъг естествен маникюр. Не знам обаче дали го има в БГ този продукт, аз го купих от чужбина. Tочно същият не намирам в нет-а. Подобна опаковка:
 http://farm3.static.flickr.com/2350/1803690959_71fcb970cf.jpg?v=0

# 18
  • Мнения: 140
zаписвам се да следя теми4ката 4е съм много върzана в ръцете а тук може да нау4а не6то полеzно  Peace

# 19
  • Мнения: 99
Момичета няма ли да се включите със съвети и препоръка за добри продукти?
Вчера търсих тук на няколко места от препоръчаните по напред продукти и нищо не намерих. Дайде някой сайт от където мога да си поръчам някакъв заздравител за нокти или да търся нещо конкретно от маникюристка? Ако е така-кажете какво да търся? И искам и предложение за крем при много сухи ръце защото в зимния сезон положението при ръцете ми става трагично Sad

# 20
  • Мнения: 39
Ползвала съм заздравителя на Oriflame, сега ползвам на OPI. И от двата съм доволна  Peace
В момента ползвам крем на Oriflame, някакъв ефтинджос за 2,90. И той ми върши работа за сега. Когато мия чиниите и от студеното много ми изсъхва кожата, та чак ми дере понякога  Cry

# 21
  • Мнения: 99
Да и при мен положението с кожата на ръцете е като при теб...много суха през зимата, става като шкурка, боли и дори се цепи ooooh! Препоръчай Орифлейм или ОПИ да си търся заздравител? То май и двата трябва д ги търся чрез поръчка защото ги няма в магазините Thinking

# 22
  • Мнения: 39
В момента съм с този http://www.opi-bg.com/articledetails.php?art_id=664 заздравител на OPI. В момента ползвам този крем на Oriflame и този , даже и мъж ми ги ползва  Mr. Green

Ама нещо не мога да намеря заздравителя на Oriflame  newsm78
Този на OPI също е добър  Peace

# 23
  • Мнения: 99
А ти ОПИ от сайта им ли го поръчваш или от магазин? Заздравителя на Орифлейм съм го виждала в каталога им и зная как изглежда Peace

# 24
  • Мнения: 99
Вдигам темата за да кажа, че вече от месец използвам заздравителя на Перфект и няколко тяхни лака. Вече успях да пусна малки нокти, които обаче са доста здрави и твърди. А моите нокти по принцип са меки и се разслояват. Доволна съм от заздравителя на Перфект и благодаря на всички, които ме посъветваха да си го купя. На дясната ръка без да искам счупих някои от ноктите поради невнимание. Но на лявата( която по-малко използвам) ъвсички нокти са здрави. Надявам се след месец да съм си отгледала хубави и прилично дълги нокти и може да ида на оформяне и маникюр при маникюристка. Благодаря за съветите  bouquet Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 88
Аз също използвам заздравителя на Перфект вече няколко месеца и съм много доволна. Преди седмица си купих и два лака на Перфект  Laughing Много са ми готини и като цвят, и като издръжливост   Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 159
За заздравяване на плочката може да се използва зехтин с извлек на лайка (или невен или ж. кантарион)

# 27
  • Мнения: 11
Аз забравих да се похваля и тук за един лак на Флор Мар ,който си купих случайно преди 2-3 седмици.....Беше само 2 лева,ама ако знаете как ме изненада!!!!!!Първо се нанесе супер лесно,без омазване до уши,въпреки че беше тъмно червен.Сложих го без основа ,само да  го пробвам,после на втория ден му сложих топ лак....Еееее,казвам ви това нещо изкара седмица и 1 ден,без да се повреди Shocked Накрая го изтрих ,защото  ноктите ми бяха израстнали,а и беше почнал ве4е да се отърква,но изобщо не се обели!За справка, ОПИ ми издържа точно 2 дни......3 ако съм супер късметлийка.Сега пак съм с ОПИ и чакам да се забели утре.....

Иначе от 2 седмици обикалям да търся този Флор Мар...искам поне още един,ама няма.Говоря за този с дългата бяла капачка.....

# 28
  • Мнения: 99
katalina69 как изглежда този лак? Имаш ли снимка или на някой сайт? Къде може да ги видя как изглежда?

# 29
  • Мнения: 11
http://www.flormar.com/eng/urungoster.asp?urunid=114&bolumid=4&markaid=1
Това е линка.Моят е от тези Plus Quartz N68 ,ама цвета нещо не отговаря....А гледам имат и друга серия ултраластинг.... Shocked предполага се ,че са по-трайни от този дето ползвах???
А и цветовете са суууууупер,сега точа лиги.Цената- СМЕШНА 2 лв дадох за него!
Искам да пробвам и други да видя дали ще трае пак толкова.....

Общи условия

Активация на акаунт