Прочутото ДАНОНИНО-от кога го давате

  • 4 282
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 677
На годинка и половина ги прояде.
Сега яде всеки ден и за обяд, и за вечеря.

# 46
  • Мнения: 2 960
Но около годинка и 2-3 месеца му дадох да опита.Е хапва от време на време..не му е фен.

# 47
  • Мнения: 4 335
Преди десетина дни дадох за прьв пьт,банана го хареса.Не бих давала редовно,но пьк сьм на мнение,че трябва да опитва Wink

# 48
  • Мнения: 71
Около 1,5г. Харесва го. От време на време купувам.

# 49
  • BG
  • Мнения: 1 900
Около 9 тия месец я пробвах да й дам.Сега продължавам да й давам.

# 50
  • Мнения: 8 999
Моите деца пробваха почти всички видове, но нищо не им хареса. Категорично отказват да го ядат. А вече са доста големи.
И чак толкова полезно не ми се вярва да е. Единствената полезна храна за децата ни е балансирата и разнообразна храна, която включва всички групи храни.

# 51
  • Мнения: 154
На 1 г.беше като го опита за първи път.Много рядко и взимам.

# 52
  • Мнения: 1 197
Не съм давала още.Гледам такива подсладени и оцветени храни да не давам. Peace

# 53
  • Мнения: 1 735
Преди 3 годишната и възраст не и хареса, но след това няма отърване:)

# 54
  • Мнения: 133
Давам го и на двамата баткото е на 7, а каката на 2,6г. и много го харесват. Но ние в къщи по принцип сме си фенове на продуктите на Данон. Grinning

# 55
  • Мнения: 3 316
давах и няколко пъти да опита , но не го харесва ... и по -добре  Laughing

# 56
  • Мнения: 108
Избягвам продуктите на Данон. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 146
Пробвах да й дам преди 2 дни и много и хареса

# 58
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за първи път дадох след годинката, но не го хареса особено, от скоро пък ги заобича и за десерт си хапва по едно на обед Wink

# 59
  • Мнения: 2 658
Още ми е рано(zа малката), но Данон принципно и аz недолюбвам. Така че ще процедирам, като Не се сърди човечето, т.е. чак когато сама поиска, колкото по_късно, толкова по_добре. Но по всяка въzможност няма да е Данон точно.
Напоследък съм раzвила непоносимост до болка към пререкламираните и прехвалени от медиите продукти, въобще. И в повечето случаи до тук, се окаzвам права, поне zа себе си.. За жалост.. На мнение съм, че една утвърдена веднъж марка много по_лесно може да си поzволи да спекулира в последствие и да манипулира хората(като се тръби постоянно, че имали повече контрол), като в същото време си прави почти каквото си иска.. Или в най_добрия случай, zалага на стара, мухлясала вече  слава. А хората сме си овце, една тръгне и всички след нея..
Отплеснах се, иzвинявам се zа оффа  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт