Пролетта идва сега при АСЕНОВГРАДските деца

  • 12 815
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 251
Благодаря ви момичета!Много сте отзивчиви!Още веднъж благодаря! smile3525 smile3525 smile3525

# 106
  • Мнения: 681

Честит празник но всички малки и големи деца!

# 107
  • Мнения: 28
Честит празник на всички дечица
 и на тези, които са запазили нещо детско у себе си...... newsm51

# 108
  • Мнения: 28
ЕЕеееееееееееееее.............................!!!!!!! smile3516Момичета!!!! smile3515
Ама сте много  не сериозни и никоя от Вас не пише!
Бързо към компютрите и да се разпишете! smile3513

Всичко е в кръга на шегата, разбира се! smile3503

# 109
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Хайде да побутна малко Simple Smile

Къде сте всички???
Ние бяхме болнички,аз още съм,де.Много гаден вирус със страшно много повръщане изкарахме-първо Ани,после и аз.Аз бях и на системи,още ми е доста отпаднало,надявам се след 1-2 дни вече да съм добре.  Hug

# 110
  • Мнения: 4 343
Здравейте момичета,
къде водите дребосъците да си играят-пясъчници,люлки и пързалки за по-малки дечица...В края на месеца ще бъдем за една седмица в Ад и се чудя къде да се разхождаме с Нийката,до сега съм я пускала само по центъра,на площада с/у дюнерите,но сигурно има и др места Simple Smile

# 111
  • Мнения: 9
ЗДРАВЕЙТЕ,ДОСТА ВРЕМЕ НЕ СЪМ СЕ ЗАПИСВАЛА ТА РЕШИХ ДА ГО НАПРАВЯ МАЙ НИЕ СМЕ ЕДНИ ОТ НАЙ НЕСЕРИОЗНИТЕ АМА НА ТОВА ХУБАВО ПРОХЛАДНО ВРЕМЕ ТАКА ЩЕ Е.
АЗ ЛИЧНО ГЛЕДАМ РЕДУТА И СТРАДА ОТ ЗАГУБАТА НА КРАЛЯ,МНОГО СЪМ ТЪЖНА  newsm45

# 112
  • Мнения: 681
Привет и от мен  Hug
И при нас нищо ново,освен че цяла седмица Таничка беше болна и вади и кучешки на всичкото отгоре,та изкарахме една кошмарна седмица  Cry За щастие вече отминава,а зъбките дано скоро да пробият,че ми изтормозиха детето  Confused
И аз се мотая в Ла редута или във фейсбука (ако има някой регистрация там,да свирка  Wink ),започнах да ходя и на Тае Бо,много добре ми действа  Peace В неделя живот и здраве ще правим кръщенка,а другата събота,ако не се обърка нещо заминаваме за морето  Party
Това за сега от нас   bouquet

# 113
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Привет и от мен.
Ние бяхме на море  Sunglasses вчера се върнахме.Страхотно време беше,въпреки прогнозите,които изобщо не се сбъднаха.Сега ни предстоят няколко рожденни дни,1 сватба на 25 юли,а на 27 смятаме да повторим морето,този път във Варна.Сега бяхме в Св.Влас.И така при нас  Hug
Софи,радвам се,че Таничка е по-добре  Hug

# 114
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Побут! Къде сте всички?Защо не драсвате по 1 ред? Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 681
Ехооо,привет и от мен  Hug
ами,честно казано и на мен не ми остава много време,много се запалих по Тае-бо,ходя сега и на един курс по машинопис,готвя се и за изпити и така,а наред с товя се гледаме и с Таничка,по цял ден сме вън и нямам вече грам свободно време  Crazy

# 116
  • Мнения: 519
Здравейте и от мен! Hug
Нашата принцеса се върна от моренце (беше с баба и дядо 1 седмица) и сега пак се гледаме. Докато я нямаше си пооправих вкъщи, че с нея ми е леко невъзможно да свърша всичко, което ми се иска. Crazy Чакам с нетърпение да дойде време и за няшето море и да отидем на някое тихо местенце тримката.

Софи, къде ходиш на тае бо? Ще вземеш и мен да запалиш. Wink Имам нужда да се разсейвам с нещо, че ще изпуша накрая. Tired

Краси, много е хубава малката госпожица. Ели като ти видя аватара и взе да вика "Аниии, Аниии!" и да сочи монитора. Laughing

Къде ходите в жегите, че на мен ме мързи да ходя до центъра? Докато се довлача и станало жега и трябва да си ходим. ooooh!

# 117
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Здравейте,милички.Ние бяхме в болница 5 дни  Cry Ани повръщаше много и се обезводни,3 дни беше постоянно на системи,нямаше силичка да си вдигне ръката  Cry Имаше една шина на ръката,за да не чупи иглите и ходеше все едно й е счупена.Днес ни изписаха,но аз съм още под напрежение.
enigmata,цун за Ели  Heart Eyes Hug

# 118
  • Мнения: 519
Милата принцеса... Sad Дано се е оправила вече и да атакувате главната скоро. Hug
Целувките са предадени! Както казва Ели, когато целува "Ммммма!" Laughing

# 119
  • Мнения: 1 289
Да споделя,че се пренесохме основна част от нас във Facebook и предимно там комуникираме,да не се чудите защо няма никой тук.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт