кога се разбира пола на бебо

  • 51 522
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
различни доктори ли?А на ФМ?И на мен ми казаха момиче,после момче

Aми когато ми казаха за първи пола бях в 4-ти месец при моята гинеколожка,тя си каза момче,после обаче в 5-ти ми каза момиче,в 6-ти ходих на 3Д и ми казаха пак момиче,след това пак моята гинеколожка преди седмица ми каза момче  Crazy

Вариантът 3Д-то да греши е по-минимален.
и аз така мисля
ез не съм правила 3Д

# 16
  • Мнения: 202
На мен още в четвъртия ми казаха,че е момче.И снимка ми направиха,не че нещо се разбираше Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
В 12 г.с. на ФМ първото нещо, което ми каза док беше- тук има пишка - на 2 Д. След 2 седмици и другият ми док потвърди. След още 2 в 16 г. с. и докторката по ЖК също потвърди и то на някокво подобие на УЗ, който сигурно работи отпреди поне 15 години  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 172
Няма правило,кога точно се разбира.Зависи от апаратурата и най-вече от лекаря,който гледа  Wink

На 4д ми познаха в 16-та седмица,а на женската консултация на 2д едва миналата седмица-в 29-та седмица  Crazy По-рано все не можеше да го види,че много ритало,но за мен това си е оправдание  Laughing Интересното е,че в 16-та седмица на 4д-то,дори и на двуизмерната функция ми казаха,че се вижда и там 100% ,така че си зависи от апарата и доктора  Peace

# 19
  • Мнения: 5 250
В 12 г.с доктора каза "Май това бебе ще е мъж" , на обикновен ехограф. В 15 г.с ми каза момиче, но на 4Д-то в 18 г.с пак се видя чурка. Сега си чакам резултатите от амниоцентезата и ще знам със 100% сигурност.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 6 001
в 6-я беше седалищно и не се видя,но в 7 вече се беше наместил човека се видя че е мъж

# 21
  • Мнения: 9 438
Строго индивидуално е.Ако бебето е срамежливо и не се показва,може да не се види и до 9-я.

# 22
  • Мнения: 2 521
На обикновен ехограф в шестия видяха момиче,а в осмия вече беше момче Laughing
Дъщеря ми-познаха пола в шестия месец.

# 23
  • Мнения: 1 354
На мен в 16г.с.на 3 D ми казаха момиче ,но като чета при всички е различно Wink

# 24
  • Мнения: 195
В 13 г.с. на ФМ на 2 Д доктора каза 70% момиче, а в 19 г.с. го потвърди 100%  Peace

# 25
  • Мнения: 153
В края на 4 месец ми казаха пола без да питам. В 7 месец ходих на 3D и там потвърдиха пола.

# 26
  • Мнения: 1 372
В осма гестационна седмица ми казаха момиче, след това се потвърди на видеозона в 20 г.с. и накрая родих момиче.

# 27
  • Мнения: 7 474
Край на 4ти месец ми казаха пола.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
В 12г.с казаха момче, ама ще видиме на ФМ какво ще кажат  hahaha

# 29
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Много е индивидуално, ако бебчето е разположено "неудобно" ю, може и до края на не се види или да се сбърка.

Общи условия

Активация на акаунт