на колко от вас не познаха(видяха) пола на бебето?

  • 15 232
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 006
В 17 или 18 г.с. лекарят, който ми следеше бременността каза момче и се оказа прав. Аз бях накупувала всякакви цветове без розово. Дори и да се беше родило момиче пак щяха да влязат в употреба.

# 16
  • Мнения: 3 314
познаха ми  Peace 
казаха момиче - родих момиче  Grinning

# 17
  • Разград
  • Мнения: 518
И при мен познаха, въпреки че бебчетата бяха две  newsm04 и става по трудно виждането им тъй като си пречеха взаимно  Peace

# 18
  • Мнения: 136

Ето затова трябва да се купуват неутрален цвят дрешки и аксесоари- например зелено, беличко, жълтичко  Simple Smile


И на мен Марков ми се закле, че е момче и дори специално снима пишката, но до последно няма да повярвам на 100% - око да види, ръка да пипне. Гласим се за Боянчо и силно се надявам да не стане Боянка. Но за всеки случай залагам преидимно на неутралните цветове, да съм подготвена за всякакви ситуации  Peace

# 19
  • Мнения: 1 740
И при мен познаха.

# 20
  • Мнения: 30
До седмия месец беше момиче, след това казаха момче и се роди момче

# 21
  • Мнения: 5 998
познаха

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Първия път не видяха нищо до края. Сега до момента- пак не се вижда.

# 23
  • Мнения: 2 521
Първия път познаха,а втория път в шестия месец казаха момиче,а вече в осмия видяха че е момче.Имаш време Деси да се промени пола и при теб Laughing

# 24
  • Мнения: 2 374
Първия път познаха още от началото..А сега не знам ще видим,за сега казват момче.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, познаха. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 27 524
Казаха ми в 4-ти месец момче и е момче  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 153
Познаха го още в края на 4 месец и до края бяха категорични, че е момче.

# 28
  • Мнения: 647
Това е въпросът!Колко от вас до последно ви държаха в чуденка относно пола.
На мен ми казаха първо на обикновен в 16 гс момиче,после на ФМ в 17 гс момче,но ръката на бебето беше постоянно между краката и се чудя дали не прибързаха с изводите newsm78
А ми се иска и да са сбъркали,то е ясно  Mr. Green

Още в 15-16-та седмица ми казаха, че е момче и познаха.  Peace

# 29
  • Мнения: 793
В 20 г.с. ходих на 4Д ехограф, каза "пол- женски" (разбрах че Мазнейкова познавала още в 14 г.с. ,дано и при мен е познала ). Сега в понеделник съм на нормален преглед,интересно ми е там какво ще се види  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт