100лв.

  • 4 015
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Aкo някой ви даде безвъзмездно 100 лв. за какво ще ги похарчите? newsm78
Като ще ми дава някой безвъзмездно пари, нека са поне 1000лв.  Naughty.
Ако и когато стане, непременно ще пиша тук. Дотогава ще си спестя размишленията  Stop.

# 16
  • Мнения: 7 474
100 лв. не са нищо, ще заминат за 5 мин. точно.
Да дават повече  Whistling да има над какво да мислим.

# 17
  • Мнения: 4 585
Как Сишйке, много си далеч от тая възраст, явно. На теб колко 60 годишни са ти предлагали стотарки?
Остаряваме наедно с гаджетата си, и си ги харесваме.

# 18
  • Мнения: 2 448
От непознат няма да приема пари току-така със сигурност, много съм морална и праволинейна!

Е какво неморално има в това някой да иска да ти даде пари и ти да ги вземеш?  newsm78
Разбирам да ги откраднеш, че да се притесняваш, ама при това положение?!  Rolling Eyes
Ама ще речете може да имал намерения. Ами да си има, нали не съм му подписала, че се задължавам с нещо за тия 100 лв, вземам ги и окото ми няма да мигне. Малко са, ама щом е за нищо си е ОК.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 611
100 лв. не са нищо, ще заминат за 5 мин. точно.
Да дават повече  Whistling да има над какво да мислим.

Аз съм ги измислила, сега чакам някой да ми ги даде ...  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 2 245
100 лв. са 1/2 пазар Била.... нека да са 1000 и тогава ще се замисля.
Мъжът ми пътува доста в Европа-та и за 50 евро пазарува доста по-качествено в Авсрия за пример...истинско сирене...кашкавал...вюрстели... пътува 2 пъти в месеца и не пазаруваме в "родината" .. както и да го погледнеш е по-добре.. 

# 21
  • Мнения: 2 475
Сто лева?
Аз няма да се пазаря, и сто лева са ми от полза. Вероятно ще попътувам мъничко. И ще си купя ония ботички.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Ще си купя книжки, на мен и на детето, и ако остане нещо, ще се почерпим.

# 23
  • Мнения: 1 941
Ще си платя сметката за телефон, таман ще са ми...

# 24
  • Мнения: X
Ще си купя една кърпа за плаж на Miss Sixty, която си харесах вчера.  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 245
Хораааааааа, в БГ всичко е прекалено скъпо.... къде има домати и банани за 1.90 кг?

http://www.hofer.at/at/html/product_range/sortiment_frische_kw10 … htm?WT.z_src=main

или: http://www.hofer.at/at/html/product_range/sortiment_billig.htm

# 26
  • София
  • Мнения: 2 245
Ще си купя книжки, на мен и на детето, и ако остане нещо, ще се почерпим.

Маре, няма да остане... оня ден си поръчах 2 книжки за 34.00 лв. нищо не са, а колко други искам...ти за почерпка си мечтаеш...

# 27
  • Мнения: 4 138
тутакси ще дам на двама души по 50. пак безвъзмездно. те да им берат гайлето............щото номерът е гаден, ама аз съм по-гадна.

# 28
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Aкo някой ви даде безвъзмездно 100 лв. за какво ще ги похарчите? newsm78
За децата от Крушуна..демек за благотворителност!

# 29
  • Мнения: 7 837
Предвид, че се коментира благотворителността на известните, странно как никой досега не е написал, че ще ги дари за някаква кауза...

Общи условия

Активация на акаунт