Когато ви приемат за "даденост"

  • 16 074
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
има нещо което го кара да се държи по тоя начин ти разбери какво е на всяка цена и ще си отговориш сама на всички въпроси

# 16
  • Мнения: 2 448
Ау, само от две години сте заедно, не сте хлапета по на 20 и такова държание?!
За съжаление споделям мнението на краси.мира.   Confused

# 17
  • Мнения: 372
Аз съм се убедила,че като се държиш човешки и искаш да поговорите все няма кой да те чуе.Като обърнеш страницата обаче,незнайно как,изведнъж в него се заражда нужда да говори за отношенията ви.Цаката е,когато това стане,ти да си твърда.
Относно това "...ти да си щастлива..." да ти кажа,че в прав текст означава "не ми се занимава в момента с това".Но помни - това,че в момента не му се говори не означава,че после няма да тича да ти се моли и да ти обяснява като какъв се е държал и колко те обича.Личен опит!
Успех!   newsm10

# 18
  • Мнения: 197
И моят ме нагрубява така от години, отказва да говорим за проблемите си, да , седим си заедно, но и двамата сме нещастни, не стигайте дотук, разделете се навреме! Peace Особено пък ако няма деца, не виждам какъв е проблемът  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 8
може би този човек не   е за теб и по добре го остави преди да направите някоя по сериозна стъпка в живота и още повече да се оплетеш

# 20
  • Мнения: 158
Да стигне ли се дотук, няма смисъл да вървиш напред с този човек, въпреки че не се знае, може да е само период. Понякога всички минаваме през такъв. Но ти си го познаваш най - добре. Иначе, ако все пак няма дечица, и имаш къде да отидеш, изпитай го, като си събереш вещите. Ако наистина те обича, ще се моли да се върнеш. Успех и не унивай. Любовта може да те чака зад ъгъла....  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 17 286
На мен ми се струва,че той вече е намерил щастието другаде.Просто не иска да е лошия,който слага край.И те предизвиква да го направиш ти.
При мен се получи точно така. Не искам да те отчайвам, разбира се. Успех  Hug

Точно това е причината.

# 22
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Цялата ситуация има начало-помисли кога е започнало това отношение.Опитай се всички неща,които си му казала да си представиш ,че той ти ги казва.Дали с нещо не си обидила човека до теб. newsm78 Понякога искаме да предизвикаме този,когото обичаме с нещо,което никога не бихме направили.
А понякога проблемите в отношенията са като зациклянето в секса-много приказки задълбочават проблема.
Възможно ли е да има някакви проблеми,за които ти не знаеш?
Само догадки.
Успех,каквото и да решиш! Peace

# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Човек дето крещи не ми се вижда читав.
 newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 903
И при нас ситуацията е подобна, но имаме и дете и става още по-зле. Колко пъти съм искала да си събера багажа и да се махна... Sad  Но изчаквам подходящия момент,  да уредя финансовото си положение ( правя всичко което мога, за да стане по-скоро) , защото не ми се иска да подлагам детето на мизерия.
Ако го нямаше детето отдавна да го бях зарязала.
Не обичам да давам подобни съвети, но ако виждаш, че няма да се промени и не сте обвързани все още - според мен е по-добре да го оставиш и да потърсиш другаде щастието си.   bouquet

На мен ми се струва,че той вече е намерил щастието другаде.Просто не иска да е лошия,който слага край.И те предизвиква да го направиш ти.

Напоследък точно това си мисля и аз и съм почти 100% сигурна, че е  така, но не ми се иска да се разровя, защото не искам да си причинявам още болка.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 365
На мен ми се струва,че той вече е намерил щастието другаде.Просто не иска да е лошия,който слага край.И те предизвиква да го направиш ти.
Точно на това намирисва, бягай, не се унижавай повече! Гадни мъже!  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 803
Ако не те уважава сега, какво ли ще е след като дойдат истинските проблеми! Бягай от такъв! Щом нямате дете, какво те задържа при него? Успех миличка и горе главата! Hug

# 27
  • Мнения: 2 309
Не мисля,че поведението е такова заради жена...не е задалжително!
Има и други ситуации,заради които да реагира агресивно

# 28
  • Мнения: 1 226
И при нас ситуацията е подобна, но имаме и дете и става още по-зле. Колко пъти съм искала да си събера багажа и да се махна... Sad  Но изчаквам подходящия момент,  да уредя финансовото си положение ( правя всичко което мога, за да стане по-скоро) , защото не ми се иска да подлагам детето на мизерия.
Ако го нямаше детето отдавна да го бях зарязала.
Не обичам да давам подобни съвети, но ако виждаш, че няма да се промени и не сте обвързани все още - според мен е по-добре да го оставиш и да потърсиш другаде щастието си.   bouquet

На мен ми се струва,че той вече е намерил щастието другаде.Просто не иска да е лошия,който слага край.И те предизвиква да го направиш ти.

Напоследък точно това си мисля и аз и съм почти 100% сигурна, че е  така, но не ми се иска да се разровя, защото не искам да си причинявам още болка.

Не рови. Наистина много боли. АЗ рових. И ми е трудно все още да повярвам. За това дете се борихме рамо до рамо 8 години. Но живота продължава. И тя ще бъде щастлива. Сигурна съм.

# 29
  • Мнения: 2 757
Яяяя, подобна на моята тема. И аз съм в същата ситуация, само дето имаме 3 деца.
Опитай да намериш начин въпреки отношението му да го предизвикаш да поговорите приятелски за проблема ти. Ако трябва му кажи директно: Имам проблем с теб, който много ме мъчи и трябва да говорим за него. Ако не успееш въпреки всичко да го убедиш да обясни държанието си човешки значи няма шанс някога нещо да се оправи и може би наистина иска да те накара сама да си тръгнеш защото по една или друга причина вече не те иска. Ако обаче поговори с теб човешки, разбере проблема и се опита да го оправи тогава може би връзката ви все още има шанс. Но ако нямате дете изобщо не правете такова преди да се убедиш, че може да се държи нормално и човешки с теб. За мен това е най директния и лесен начин да ти се изясни ситуацията, с разговор. Това да си тръгваш и да чакаш дали ще те гони лично за мен е загуба на време и  за хора, които не умеят да комуникират или за деца да си вдигат адреналина. Вие сте на по 30 год все пак, мислиш за бъдеще с този човек и нямаш много време за игри с чувства. Не всеки може да каже директно Не те обичам вече. Повечето хора си намират заобиколен начин да го покажат, уж за да не наранят. Ама пак си нараняват.

Общи условия

Активация на акаунт