Мнение за Бертони Атланта 3

  • 7 963
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Аманитка и аз я гледах в едно списание тази количка точно днес и мн ми хареса в един страхотен розово оранжев цвят, обаче единственото което не ми харесва е, че няма кош за кола, иначе е мн хубава.  Peace

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Вече почнах да мисля, че си е до чист късмет - някои са доволни, някои не  Rolling Eyes

# 17
  • Anywhere
  • Мнения: 1 094
Мила това за късмета си е точно така!и От 1000 лв да е количката, няма гаранция че ще е здравва! Един съват от мем, прегледай продавалника, за 200-300 лв ще си намериш маркова количка, в добро състояние!

# 18
  • Мнения: 1 424
Аманитка, аз също много харесах тази количка, дори днес я купихме Wink. Много е хубава и самата количка не е тежка и е лесна за управляване( е, не знам как ще е с бебчо вътре, но едва ли ще има голяма разлика). Нашата е в светло синьо и оранжево- много свежа.На живо е много по-различно, отколкото да я гледаш в интернет. Зимния кош става на порт- бебе, а летния- може да се използва за кола. Има си чанта и чувалче за крачетата, удобен кош отдолу за покупки... изобщо много си я харесвам Blush  А и между другото в интернет цената е доста висока. Аз я купих за 250 лв. Peace

# 19
  • Мнения: 4
И ние си купихме такава количка,за цената 301лв. Много ми хареса,нашият цвят е резидавия, дано излязат сполучливи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт