Как се справяте с агресивни към децата бездомни кучета?

  • 2 267
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Странно. Аз пък съм доволна от Екоравновесие. Два пъти им звънях - веднъж за некастрирано куче, благодарение на което се снабдихме с десетина кученца - бебета миналата пролет, веднъж за агресивно куче, което нападна сина ми. И двата пъти реагираха моментално - прибраха палетата, кастрираха таткото/ поне така си мисля, защото оттогава малки не съм виждала/, агресивното също го няма.

# 16
  • Мнения: 130
Докладвам за двете мерки, които предприех:

1) Екоравновесие - НИЩО не предприеха. Идва лично "представител", видя кучетата, и според нея са "своенравни", даде разпоредби на съседи, които ги хранят да ги приберат. Не ги прибраха. Звъннах след месец пак - учуди се и обеща пак да мина. Пак звъннах след седмица. Каза, че е минала и пак е дала "разпореждания" кучетата да се приберат по дворовете. Rolling Eyes Пак нищо не стана. След като от 2 години звъня и докладвам за нашата агресивна глутница и след две посещения, лични, от "представители" - нищо!
Напомням, че 2 пъти съм нападана от тези кучета - разминах се само с леко продрано яке...

2) Кучегон - много често няма никакъв ефект. Купих си най-скъпия, от 80 лв.

И все се чудя - какъв е изхода????????????

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 23:22 от helenblondy

# 17
  • Мнения: 4 615
То изход има, но тук не е приложим. Сторги закони (които да се спазват), глоби (солени), регистрации, приюти, затвор за безотговорни стопани. Съжалявам за това, което те е споходили и на което си станала свидетел.

Общи условия

Активация на акаунт