Защитно средство за коса при използване на сешоар..какво?

  • 5 627
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Не мисля ,че кристалите осигуряват термозащита.

Зависи от кристалите, има различни по състав и тн.

# 16
  • Мнения: 3
roshavka за коя марка говориш, че не разбрах newsm78 за KUNE ли?

Да за KEUNE. Simple Smile В ягодката е ниска цената, но колко време отнема за доставка ? В бг сайта на тиджи са на 32 лв. Аз зареждам големи количества и ми правят отстъпка, така, че и аз правя отстъпка също на клиентите ми.
Тогава този продукт с отстъпката на каква цена ще ми го дадеш?

27 лв. е лосиона за обем при мен.
При поръчка на 2 и повече продукти правя по-голяма отстъпка.

# 17
  • Мнения: 140
zapisvam se v temi4kata

# 18
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА

Не знам дали е точно по темата , но имам  въпрос към по-знаещите от мен
Взех си преса за изправяне  ,но не зная хубав продукт който да използвам за предпазване на косата
Моята коса е чуплива по-скоро къдрава със сухи краища
Опитах да я изправям без да я мажа с нищо но краищата ми стоят като слама и хвърчат
не знам с какво да я мажа .Споделете вашите наблюдения и опит

# 19
  • Мнения: 1 167
ЛОСИОН ЗА ПЛЪТНИ СТРУКТУРИ на Кюне или този на Индола Innova flexible thermal protector
Кой бихте ме посъветвали да взема при тънка права коса и омазняваща се на 2 дни ? newsm78

# 20
  • Мнения: 483
ЛОСИОН ЗА ПЛЪТНИ СТРУКТУРИ на Кюне или този на Индола Innova flexible thermal protector
Кой бихте ме посъветвали да взема при тънка права коса и омазняваща се на 2 дни ? newsm78

За Индола не съм чувала хубави неща.

Аз ползвам термалния протектор на Yunsey и крема за изправяне на Лореал от професионалната серия, който също е с термозащита. Хубави са  Peace

# 21
  • Мнения: 1 167
*Alina* термалния протектор на Yunsey  колко струва и къде може да се намери?

# 22
  • Мнения: 2 388
И тук да питам.
Интересувам се от такъв продукт, но държа да мога да си го купя от някоя парфюмерия, а не да го поръчвам или да е от фризьорски салон. И да не са кристали, които аз ползвам след термична обработка.

Ще съм благодарна на препоръки.

# 23
  • София
  • Мнения: 901
От известно време ползвам вакса (крем) на Сери! Препоръчаха ми го в един магазин, за 1ви път го видях тогава. В малка кръгла кутия е, на капачката пише Farcom professional (на мен лично нищо не ми говори), гръцки продукт е и на етикета пише:"Сери" Крем Вакса (Гума) за здравина и блясък. Използва се и за изправяне и за оформяне на къдрици. Текстурата му е на кремче, след баня взимам малко от кутийката, разтривам между дланите и минавам влажната коса като избягвам корените. На косата става като мината с вакса точно, доста трудно се разресва! Суша със сешуар, след като мина с пресата косата вече е гладка (няма следи от ваксата) ох, дано ме разбирате, че така обясних  ooooh! Embarassed Не мога да кажа със сигурност дали предпазва от действието на пресата, но ефектът от изправянето се запазва по-дълго и косата стои някакси по-плътна! Като цяло съм доволна! А и цената беше около 8лв.

# 24
  • Мнения: 648
 И аз съм за продуктите на Keune Peace

 Но от известно време открих Unisystem флуида на Lisap- той е термозащитен и същевременно има изглаждащ изправящ ефект!

palavata_monahinq , нямам идея за такъв продукт в магазинната мрежа, но ако някой е ползвал ще сподели.

# 25
  • Мнения: 483
*Alina* термалния протектор на Yunsey  колко струва и къде може да се намери?
Не си спомням точно колко струваше, но към 12 - 15лв. Купих го от Елитис.

# 26
  • Несебър
  • Мнения: 14
Здравейте, наскоро една моя приятелка ми препоръча продуктите на Biopoint. Купих си Repair Milk в жълтата опаковка. Използва се за подхранване и предпазване на косата и против накъсване. Не слепва и не отежнява косата, а и мирише страхотно. Струва 18лв. и се продава по парфюмериите. Купих си също и Cristalli Liquidi Mousse , пяната придава страхотен блясък и обем. Не отежнява, не слепва и не дехидратира косъма. Много съм доволна от продуктите.

# 27
  • Мнения: 477
Скоро си купих това : Thermal protector  - Ice cream - производител  Inebrya , препоръчаха ми го от магазина като много добър продукт,
на етикета е преведено така : Защитен спрей за изправяне . Предпазва косъма от изгаряне по време на изправянето с преса . Има антистатично действие, което прови косата мека и бляскава.
Днес го пробвах и съм много доволна - косата ми след сушене със сешоар и после преса е мека , лъскава , страхотна !

# 28
  • Мнения: 483
Според мен за да се даде положителна оценка за даден термозащитен продукт, трябва да се ползва поне няколко месеца и косата да е останала здрава.  Peace
Защото и без термозащита косата няма да изгори от веднъж, нито дори и за месец. Само при по-продължителен период на сушене със силен сешоар и изправяне с преса косата се уврежда. Затова и за да се оцени даден продукт, то трябва да е ползван поне 2,3 месеца и косата да е останала здрава и красива.

# 29
  • Мнения: 389
Скоро си купих това : Thermal protector  - Ice cream - производител  Inebrya , препоръчаха ми го от магазина като много добър продукт,
на етикета е преведено така : Защитен спрей за изправяне . Предпазва косъма от изгаряне по време на изправянето с преса . Има антистатично действие, което прови косата мека и бляскава.
Днес го пробвах и съм много доволна - косата ми след сушене със сешоар и после преса е мека , лъскава , страхотна !




Имам нужда точно от такъв стилизант
Би ли ми казала откъде си го купила и цена

Общи условия

Активация на акаунт