Една стена с фототапет а останалите с какъв цвят?

  • 5 759
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
http://www.komar.de/komar08/images/interieurs/gross/int-8-885.jpg
Ето вижте в сайта на Комар с какъв цвят на станата е даден тапета. Simple Smile
На мене много ми хареса точно тази комбинация - има топлина и контраст Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
На мен цвета от сайта ми прилича повече на...бежово. newsm78
А на вас?? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 721
На мен ми се вижда по-близо до жълтото, топло жълто

# 18
  • Мнения: 3 830
http://www.komar.de/komar08/images/interieurs/gross/int-8-885.jpg
Ето вижте в сайта на Комар с какъв цвят на станата е даден тапета. Simple Smile
На мене много ми хареса точно тази комбинация - има топлина и контраст Peace

Много красиво ми стои на мен. Peace Топличко, слънчевко и уютно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 546
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159274&pid=3605479
Аз се бях спряла първоначално на такива цветове, затова сега съм в такова чудене. Confused

# 20
  • Мнения: 3 770
Всеки може да вижда различен по тоналност цвят , зависи как и дали изобщо му е калибриран монитора.
На мен ми харесва цветът от сайта.
dama , цветовете , които си показала са хубави , но не мен не ми се връзват с тапета.Прекалено ярки са и са точно за типа интериор , който си показала.На този интериор ще подхожда повече тапет с анимационни герои , отколкото бели пясъци и море.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 546
О, да...с тапета изобщо не ми се връзват. Това ми беше идеята преди моя мъж да каже да слагаме този фототапет.
На мен също ми харесва цвета от сайта, но исках и вашето мнение за нещо по-различно, което мога да изпускам. Все пак е за детска и то за момчета.  Laughing
Имам още малко време да умувам(е). Peace

Пуууу днес не спря да вали.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 359
А откъде е фототапета? И колко струва приблизително? В сайта има страшно много тапети, дали в България можеш да поръчаш всичките?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Задължително вземи цвят от тапета, иначе рискуваш да получиш кофти резултат. Rolling Eyes

Цветовете, на които си се спряла може да се използват, ако намериш подходящ нюанс, но не използвай повече от един цвят, максимум - два.

Друго много определящо е обзавеждането на стаята. 
Какви са ти мебелите? Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 1 546
А откъде е фототапета? И колко струва приблизително? В сайта има страшно много тапети, дали в България можеш да поръчаш всичките?
ДОМКО им е представител. Нямат всички в наличност. Но с поръчка (като при нас) се чака около 30 дни. Peace Цената е 80 лв. и нещо, но вероятно има значение размера.

ria стаята е за детска на момчетата. Мебелите ще се мислят в последствие. Като цяло ми се иска мебелите да са в светла дървесина корпуса и вероятно нещо в зелената гама, или синьо още не знам. Rolling Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Покрай този тапет вариантите за обзавеждането могат да станат много интересни. Особено щом са две момчета.
Примерно стил "Робинзон Крузо" или "Тарзан". Wink

За мебелите разбирам, че се насочваш към пдч, бих те посъветвала да не слагаш други цветове. След няколко години със сигурност ще има нужда от освежаване на стените и тогава можеш спокойно да си избереш съвсем друга гама и стил без да се съобразяваш и с цвета от мебелите.
А още по-добре, ако избереш дърво за направата на обзавеждането, можеш да го оставиш в естествения му цвят или да го потъмниш с някакъв лак.
Ако имаш място и възможност можеш да им направиш леглата като къщичка с наблюдателница.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 546
Ria идеите и предложенията ти са страхотни, предполагам работиш нещо в тази сфера.
Мебелите вероятно, защото той много иска а аз малко се дърпам  Mr. Green ще ги прави мъжът ми. Това наистина дава свобода на въображението. Това обаче ще стане поне след 1 година когато решим да отделим и малкия от нас. Сега баткото си има мебели (пак правени от баща му  Laughing) и ще си изкара с тях. После ще го мислим. Благодаря. Peace Вероятно за цвят ще се спра на един нюанс и ще е нещо в гамата на пясъка и камъните. Това и от снимката даденото става но вероятно по светло. Стаята е голяма, светла и с южно изложение.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт