Какво бихте пожелали на свекърва си за осми март?

  • 13 734
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Ще й пожелая да бъде здрава и т.н.

След като прочетох темата прочетох и темата, която беше под нея и се получи следното: "Какво бихте пожелали на свекърва си за осми март?" - "Старчески дом" Laughing

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 153
Ще й пожелая да бъде здрава и т.н.

След като прочетох темата прочетох и темата, която беше под нея и се получи следното: "Какво бихте пожелали на свекърва си за осми март?" - "Старчески дом" Laughing
   Joy  смях,смях,смях

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Ще й честитя и ще й пожелая здраве. Знес тя дойде да ни види-донесе ми саксия с цвете и дезодорант за 8 март. Аз също й бях приготвила нещо и мисля, че каквито и да са отношенията ни на моменти все пак е редно да се уважаваме и да проявяваме жестове на възпитание.

# 18
  • Мнения: 115
Здраве   bouquet  радост - от внучето  Mr. Green да го гледа!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Оххх сигурно наистина има ужасни тъщи и свекърви,
но темите предназначени за тях направо запълват 2/3 от ДиС  ooooh!
Оставете ги намира вече тези свекърви и тъщи  Naughty
Ще й пожелая същото каквото и на майка ми, защото си обичам
свекървата  Hug Няма да й кажа "майко" но я обичам  Hug

# 20
  • Мнения: 1 554
да ходи да се е** Whistling

# 21
  • Мнения: 46
Незнам какво да пожелая на жената,която на моменти много ме дразни,на моменти ме трогва.Но на жената,която е родила мъжа на живота ми и свалям шапка smile3525

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
по-добре да замълча

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Току що й пожелах здраве и здрави крака да пътува много. Тя обича да го прави, скоро се върна от пътешествие.

# 24
На свекървата,тази която излъга пред мъжа ми,и ми създаде куп неприятности с интригите си .Ще и пожелая да си взима синчето,и далечеее #2gunfire

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Днес ще й се обадя по скайп (ако е на линия), ще й благодаря, че е родила и възпитала толкова добър човек, който е чудесен съпруг и баща!
На мъжа ми заръчах (понеже и двамата са в САЩ сега) да я изведе на вечеря и да й купи цветя и бонбони и от мое име.
Обичам свекърва си! Чудесна жена е и моя много добра приятелка, понякога си говорим до среднощ с нея, аз й разказвам за България, пращам й снимки от Варна, тя ми разкзава смешни случки от детството на мъжа ми... Та, така - да е жива и здрава дълги години!   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 439
Аз й пожелах още една снаха, при това от сърце, зная, че това е съкровеното й желание - да се ожени любимия  й син Simple Smile

# 27
  • Мнения: 299
Вече си честитихме , без пожелания .

# 28
  • Мнения: 233
Ами да е жива и здарва и да продължава все така както е била досега.Защото за разлика от много други снахи аз не се оплаквам от свекърва ми даже с нея се разбирам по добре отколкото с майка ми ама тя не може да заеме мястото на родната ми майка.

# 29
  • Popovo
  • Мнения: 219
Вече й честитих първо да е здрава и тем подобни.

Общи условия

Активация на акаунт