За 8ми март подарък по-прекрасен няма от това да каже Юнчо "мама"!

  • 11 876
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
Страхотна, невероятна ни е темата  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
mimchence, евала  smile3501 smile3501 smile3501! Прекрасна е първата ни старничка, а за колажа нямам думи  newsm10!

Офи, аз знам че е хубаво детето да се кръсти на първия си църковен празник, ако има такъв  Peace! Иначе Вери ти е написала големите църковни дати през месец Май!

Аз да се похваля  - днес чух "мамамамаммммммм" без да е сърдит или да иска нещо  Heart Eyes! Просто ей така, лазейки към мен и идвайки да ме целува, си говореше човечето  Heart Eyes! Разтопи ме, честно  Heart Eyes!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
mimchence,
Браво, чудесен е станал колажа.  
Допада ми, че вече си махнала мерките, ми те дечицата ни вече са толкова различни, а и така снимките са по-големи и сльнцата грят още по-силно.  Peace
Честито на празнуващите, да сте живи и здрави!


Хайде,

# 18
  • Мнения: 51
МИМ4ЕНЦЕЕЕЕ  БРАВОООО!

Много хубави колажи, прекрасни деца -да си ни живи и здрави!
4естито и от нас на празнуващите!

"Мама" не знам, ама в4ера каза "кака", с мъжа ми се спогледахме и го попитах дали и той е 4ул това което аз, е явно не ми се при4уло,ама  и това беше, не повтори, колкото и да ни се искаше на околните!!!
Моми4е с характер! А кака й каза "мама"то4но на 8-ми март преди 4 години, но тя към тази дата беше ве4е на 10 месеца и половина.За сега сме 4ули само "дада" или "дядя" -първата думи4ка, и "тати" -казва го много сладко-баща й се разтапя...и това "кака" ...да видим.

# 19
  • Мнения: 5 713
От към срички Ясен е добре: баба, дада, тата, папа, кака, мама, не, аде. Май това е. Доста бръщолеви. Какво ще ги правя двама приказливи.  Laughing Но в движенията хич го няма, освен въртенето.

# 20
  • Мнения: 148
 newsm51 Мимче, както винаги страхотна, даже ненадмината... smile3501
Заглавието е...... колажа е....... думи нямам да го похваля.

Мира 55  smile3525

Мамчета, честит празник. Много да ви радват и слушат и дечица и мъже, много да се грижат за вас и да ви уважават. Насладете се на този ден - мисля, че си го заслужаваме. newsm03

# 21
  • Мнения: 318
Честит 8-ми Март


# 22
  • Мнения: 3
честит празник на празнуващите и непразнуващите - важно е да сме обичани и да са ни здрави бебоците!

мимченце - чудесен колаж, много ги обичам тия с животинките, а аз тъй като за пръв път виждам смяната на колажа съм много впечатлена и очарована. поздравления за чудесната работа и благодаря за усилията (че то бая тежко ми се вижда цялото това нещо).

един прекрасен ден от мен  newsm51

# 23
  • Мнения: 21
Честит 8-ми март, мили дами, Юнски мами!!!

# 24
  • на края на света.....
  • Мнения: 46

Честит празник,мили момичета.Пожелавам Ви да бъдете най-добрите майки и най-желаните съпруги,защото това го заслужава всяка жена.
 Сърдечно благодаря на мимченце,че ни е включила в колажа  bouquet Hug
Пожелавам на всички ,които ще уважат празника приятно прекарване.Ние вечерта ще излезем с таткото  и неговите колеги на заведение.Мисля да я изкъпя и към 9 часа да я приспя и да извикам майка да стои при тях.До сега не съм я оставяла вечер,че сега ми е притеснено да не се събуди и да ме търси.Тя доста ме търси напоследък.Дано всичко мине благополучно.

# 25
  • София
  • Мнения: 389
Прекрасна темичка Hug

Честит празник, мамчета!!  bouquet

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
честит ни празник момичета

# 27
  • София
  • Мнения: 388
mimchence заглавието и колажите са страхотни, и аз не преставам да се чудя как намираш време  newsm20 !

Честит празник на всички! Бъдете много обичани и нека любовта ви винаги бъде споделена!

Дани вече е много подвижна, пълзи си свободно, непрекъснато се опитва да се изправя, вчера я пуснах на пода (досега не съм я оставяла, защото сме с теракот и е студено, пък и си удря главицата), е , голяма радост падна, само дето веднага се втурна към колелетата на количката и към моите чехли  Sad. Казва та-та, да-да, а-де и май сме до тук. Аз и повтарям ма-ма, тя ми отвръща с та-та... Mr. Green

Иначе режим май все още си нямаме, тъкмо няколко дни караме по един стереотип и хоп, на следващия вече не е така. Ставаме по едно и също време сутрин - 8-8,30. Но вечер заспиването ни е различно- между 20 и 24 часа  Laughing. Зависи как е спала през деня.Обикновено спи два пъти- около 11 и около 3-4 между половин и час и половина, но много трудно се приспиваме. Обикновено заспива на гърда, но понякога трябва и да я разнасям в същото време... Рядко си заспива кротко сама в количката. А когато и се спи става страшно кисела. А,и отсега,когато се сърди, се изпъва,цялата се напъва и вика ядосано  Embarassed,не знам как ще ни се качва по главите след още някой и друг месец.

Проходилка нямаме и не мисля да вземам, много съм против, въпреки,че са улеснение за майките определено. Като за начало просто нямаме място. После , гледах на моята приятелка сина как прохожда след проходилката-ми той просто се втурва да тича напред, явно разчита, че има какво да го пази да не падне.

С нощното спане сме все така зле-буди се на час-час и половина. Зъбите са ни още само три-отдолу. Горния венец е подут вече два месеца, но дотам. Явно я мъчи доста,от време на време доста ожесточено дъвче каквото и попадне. Давам  Дентокинд, но не виждам ефект.Друго засега не се сещам.

# 28
  • Мнения: 179
Честит празник Скъпи дами! 

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 20:19 от kris_bo

# 29
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ ЮНСКИ МАЙЧЕТА!



Общи условия

Активация на акаунт