Покажете детските си стаи -5

  • 46 125
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 791
ivana33, зор беше, докато пуснеш снимчиците  Grinning , но си заслужаваше - много ми харесва! Само не виждам гардероб, къде успяваш да побереш нещата?

# 61
  • Мнения: 5 295
winter, детската стая е приказна, поздравления   bouquet!

Момичета, търся идеи за легло за 3-годишна госпожица  Hug.

И имам въпрос - дали размер 90х190 е подходящ за такава възраст?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
winter, детската стая е приказна, поздравления   bouquet!

Момичета, търся идеи за легло за 3-годишна госпожица  Hug.

И имам въпрос - дали размер 90х190 е подходящ за такава възраст?

Смятам в нашата бъдеща детска да е тип сандвич с точно тези размери - 90 на 190  Peace
Нещо такова като модел ще е, но без розовото, по-скоро ще са чисто бели мебелите



И леглото искам да е на по-високо ниво - като на тази снимка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=11024640

# 63
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125

Ето това ми допадна много и скоро ще го купим.

# 64
  • Мнения: 8 242
Аз се чудя нашето дали да не е 140*190, вместо 90*190 .. Че ще е по-нависоко и знам ли.. няма много свобода за движенията  Thinking Да му е по-широчко  Mr. Green
Има ли някой друг с по-голямо легло  Rolling Eyes Да дъде съвет Simple Smile

# 65
  • Мнения: 19
Ето и нашата стая.
По скоро е детски кът. Защото сложихме старата секция като стена за да прегради бившия ни хол. Апартамента е малко странен и няма как иначе да се обусоби детска.
Но благодарение на моето свободно време намерих как да освежа старата секция. Решихме на първо време така защото не знаехме как точно да постъпим със странното разположение на апартамента, пък и детето още е малко, като порасне малко сам ще реши как да му е стаята.



# 66
  • Мнения: 2 641
легло 90/190 или 90/2.00 е идеално. нашите са 2.00 на 90 и ми се виждат доста широки, сега бих взела на 85 или 80 см. но ние ги взехме за да спим понякога с мъжа ми на тях защото учим децата да се приспиват сами и поняга сме заспали преди тях  Grinning или пък дъщеря ми се мести на нашата спялня а аз отовам в нейното легло и така. доста са широки ние с мъжа ми се вместваме двамата и не ние е тясно  Peace

# 67
  • Мнения: 5 295
Благодаря, момичета  Hug! Значи това ще е размера.
А сега, ако ми препоръчате и марка матрак, цена няма да имате  Grinning.

змейковица, и аз много харесвам бяло. Вчера в Явор видях интересна  детска стая изцяло в бяло.

Едно легълце за принцеса  Grinning

# 68
  • Мнения: 2 641
аз за матрак съвет ще се въздържа - много харесвам матраците на една бг фирма, но се оказаха много некоректни.

аз обаче искам да питам друго - като правите ремонт как процедирате - събирате пари предварително, взимате заем от банка или познати, дава ви ги някой безвъзмездно , или ако има и други начини...става дума за по големичък ремонт.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Благодаря, момичета  Hug! Значи това ще е размера.
А сега, ако ми препоръчате и марка матрак, цена няма да имате  Grinning.

змейковица, и аз много харесвам бяло. Вчера в Явор видях интересна  детска стая изцяло в бяло.


Я кажи за Явор  Laughing Ти от Пловдив ли беше, има ли го моделът на сайта им и какво представляваше Peace

# 70
  • Мнения: 8 242
аз за матрак съвет ще се въздържа - много харесвам матраците на една бг фирма, но се оказаха много некоректни.

аз обаче искам да питам друго - като правите ремонт как процедирате - събирате пари предварително, взимате заем от банка или познати, дава ви ги някой безвъзмездно , или ако има и други начини...става дума за по големичък ремонт.
Никакви заеми..
В момента никак не са ни финансите за ремонт Simple Smile Ама така или иначе и да отлагаме, скоро няма да стане по-ровозо.. Та постепенно си купуваме каквото трябва.. А майстора - като спре да го мързи някоя вечер  Laughing

Я кажи за фирмата за матраци Simple Smile
Аз ще си взема ТЕДски сигурно, най-вече защото работех там и ми правят отстъпка.. а нямаме възможност за нещо ПО на този етап.. Така или иначе 20кг. човече едва ли ще усети огромна разлика между моделите.. Живот и здраве след няколко години ще го сменяме Simple Smile
Иначе ние спим на латексов и пак ми се иска такъв.. ама .. по-нататъка ще е Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 295
Я кажи за Явор  Laughing Ти от Пловдив ли беше, има ли го моделът на сайта им и какво представляваше Peace

От Пещера съм. В  сайта този модел не виждам, може  би е нов. Стилът на този комплект наподобява  начало на миналия век, но в по-изчистен вид, без излишни завъртулки. Определо ще  копирам шкаф  за играчки.


Дали някой няма отзиви за този матрак?

http://magniflex.bg/bg/products/bambino/junior/


Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 00:03 от LaValetta

# 72
  • Мнения: 2 100
duhi_puhi, незнам дали сте ползвали ТЕД...Но ние въобще не сме доволни. Една година експлоатация и пружините са... #Crazy Много "пукат" съответно. Много съжалявам, че купихме такъв. При първа възможност ще го сменяме.

# 73
  • Мнения: 52
Да се запиша и тук в темата.От вчера тече монтирането на мебелите в детската и спалнята ни .Като стане готово ще ви направя и аз снимки-дано само е станало сполучливо за показване Grinning.Днес ще ходя да избирам дръжките ,дайте идея,не мисля да са със животинки Simple Smile.
Много ми хареса идеята на Уинтър,бях я виждала тази идея в нета ,но реализирана не.

# 74
  • Мнения: 302

Ето това ми допадна много и скоро ще го купим.
Аз съм харесала един друг модел на Арон,този съм го пропуснала,но също много ми допода.Каква е цената?

Общи условия

Активация на акаунт