след секцио

  • 3 400
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
  Изкъпах се още в болницата на следващия ден , секс точно не си спомням ,но около месец.

# 16
  • София
  • Мнения: 215
Изкъпах се на следващия ден след секциото, а секса не помня , но изчакахме контролния преглед.

# 17
  • Мнения: 11 004
Изкъпах се на следващия ден. Секс - след месец и половина.

# 18
  • Мнения: 318
Изкъпах се след 28 часа, секс на 30-ия ден

# 19
  • София
  • Мнения: 83
изкъпах се на следващия ден след секциото с водоустойчива лепенка; секс след 40-я ден
 
 

# 20
  • Мнения: 4 784
Деня след секциото още в болницата се изкъпах без да имам предпазни лепенки и с разрешение на лекаря. Секс около 20-тия ден след раждането, но си беше живо мъчение.

# 21
  • Мнения: 134
И аз се изкъпах на следващия ден след секциото, а секс правихме като се изтече всичко от мен, т.е.  на 20-25 ден (не помня точно).

# 22
  • Мнения: 1 554
на 3 ден се изкъпах,на 25 ден правих секс Mr. Green

# 23
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Изкъпах се на следващия ден в болницата. Секс правихме около месец след това - като свършиха лохиите.

# 24
  • Мнения: 2 448
Изкъпах се като се прибрах в къщи, т.е. на 7 ден, защото в болницата нямаше топла вода.  #Crazy
За секса не помня точно, но след около 2 месеца.

# 25
  • Мнения: 1 080
Изкъпах се още в болницата на 2 или 3 ден - не помня.
А за секса................
Нямах особено желание.
Май пробвах около 40 ден.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 508
На петия ден се изкъпах с непромокаема лепенка. Секс опитахме след месец и нещо и беше много болезнено... Sad

# 27
  • Мнения: 2 334
Аз се изкъпах 24 часа след операцията (а и преди нея) ,а секс правехме един месец след това  Peace

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На изписването се изкъпах -6 ден , а секс около месец и половина след секциото Peace

# 29
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Изкъпах се под душа на 4-ти ден. Иначе само подмивки тук-там. Секс пробвахме няколко пъти, но секс като СЕКС още не съм правила.

Общи условия

Активация на акаунт