Евтин,но качествен и изпробван паркет в София?

  • 14 305
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами нашият не се хлъзга. Вероятно от лака зависи.

# 31
  • София
  • Мнения: 493
Ами нашият не се хлъзга. Вероятно от лака зависи.
Какъв е лака ако мога да попитам?  Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами матов е, може би това е най-важното. Двукомпонентен, доколкото се сещам, но от фирмата го носиха и слагаха, затова не помня други подробности.

# 33
  • София
  • Мнения: 493
Мерси  Peace  Дано попадна на такъв..

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Паркетът си е паркет. Аз лично харесвам и дюшаме, но за него е необходима основа. В старата квартира циклихме паркет, който имаше огромни фуги. Майсторите ги запълниха със смес от дървесния прах и лепило. Направо светна. Сега в новата ни къща ще търсим паркет на сносна цена - 3то качество, така че ще следя темата за координати на магазини.

# 35
  • Мнения: 8 999
Вижте, момичета, какво открих. Дано да съм ви полезна!
http://www.dalavera.net/product/view/i/973927/c/4/sklad-za-masiv … -na-edro-i-drebno

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Супер. Ще се обадя. Дано е актуална обявата.

# 37
  • София
  • Мнения: 493
Актуална ли е?

# 38
  • Мнения: 175
Niakoi moja li da se svarje s tiah?

# 39
  • Видин
  • Мнения: 168
 PeaceАз също съм с две ръце за дъбов паркет.В нас навсякъде е с масивен паркет ,а сега правим ремонт на апартамента на родителите на мъжа ми и тези дни търсих цени и фирми.
Днес купихме от фабриката в с. Митровци (до Чипровци) на цена 18лв. Peace
Сега почвам да търся майстори за монтаж.

# 40
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Ние си поръчахме миналата година естествен паркет от паркетена фабрика в Божурище. Бяхме ги видяли на Стойко и ни хареса паркета. Цената беше 30 лв./кв.м., която включва всичко - паркет, доставка на място, монтаж (ние избрахме редене, защото не искахме да се лепи с лепила), лакиране и циклене. Горещо ги препоръчвам, спазиха сроковете точно, нямахме никакви проблеми, до сега паркетът не е мръднал и създава много естествен уют.

# 41
  • Мнения: 1 085
Не бих рискувала с евтин паркет. Ниската цена предполага по - ниско качество. Купихме паркет от ВИАЛ, техният е на сливенската фабрика. Много е хубав и качествен.

# 42
  • Мнения: 4 300
Не бих рискувала с евтин паркет. Ниската цена предполага по - ниско качество. Купихме паркет от ВИАЛ, техният е на сливенската фабрика. Много е хубав и качествен.

Специално за паркета има огромна разлика- почти 3 пъти- в цените заради цветовете и чеповете ( които определят качеството). Ти какво разбираш под качествен? Най важното е да е сух, останалото е предимно визуално ( и около чеповете след години дървесината се свива).
Лично за мен Виал е една от най куците фирми, не им знам стоката, но отношението им ме отказа за норматив без дори да стигнем до ценовите условия Confused

# 43
  • Мнения: 1 085
Специално за паркета има огромна разлика- почти 3 пъти- в цените заради цветовете и чеповете ( които определят качеството). Ти какво разбираш под качествен? Най важното е да е сух, останалото е предимно визуално ( и около чеповете след години дървесината се свива).
Лично за мен Виал е една от най куците фирми, не им знам стоката, но отношението им ме отказа за норматив без дори да стигнем до ценовите условия Confused

Под качествен разбирам добре изсушен паркет. Купихме паркета от склад на ВИАЛ до пл. "Македония". Бяхме обслужени много компетентно от управителя Цеко ... Ненамсикой. Ангажира се ако влажността на замазката е висока да докара професионални влагоуловители, което не се наложи. Техен екип ни постави паркета перфектно. Избелиха го и го лакираха с матов лак. Всеки който го е видял казва: "Много хубаво са ви наредили паркета". Изобщо имаха много професионално отношение и бяха сериозни и коректни, което в строителния бранш е рядкост.

# 44
  • Мнения: 21
Колкото и да е изсушен предварително добре е масивния паркет да преседи известно време(месец, два) в помещението, в което ще се слага.

Общи условия

Активация на акаунт