Най-сетне се приключи с този цирк.

  • 4 091
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
Честито и от мен    bouquet
Радвам се има такива бащи.  Hug

# 16
  • Мнения: 19
 mikron77:hahaha:

Искрено ме разсмя. Отдавна не се бях смяла така. Ще се опитам да ти повярвам и да не мисля, обаче и ти казваш, че си мислил, мислил..... Явно трябва да мине периодът на осъзнаването. Ще ми се да родя по-бързо та дано спра да мисля и аз. А ти мина ли през период, в който си се чуствал сам, и като че ли никой не е разбирал болката ти. Как го преживя, сподели малко от историята си. Сигурно питам от егоистични подбуди, но се опитвам да подражавам на силните хора, за да оцелея по-лесно. Признавам си. Всъшност ако решиш, защото знам че е мъчително. Извинявай. Радвам се, че си успял да превъзмогнеш нещата и да се позабавляваш дори Hug

# 17
  • Мнения: 766
Поздравления Hug Но честно казано ми е жал за детето. Дано да срещнеш жена, която да обича теб и детето и да заеме полагащото се място до вас!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 023
фирма за балони, викаш!
ашколсун!
бе, какво знаеш ти за въздуха под налягане?! ай, гледай си тоците и издишай!  Laughing
ма, "изрезка от вестник" - много добро попадение.
студена кухня, го имаме само в булгаристан - или кухня по съвместителство - може да е само салати, може да е салати и студени предястия, а може и да вклю4ва и пастри (десертите) плюс хляба и айрана. веселба.
ма то това не е за всеки.
виж, бърди ти е обяснила разбираемо.

# 19
mikron77:hahaha:

Искрено ме разсмя. Отдавна не се бях смяла така. Ще се опитам да ти повярвам и да не мисля, обаче и ти казваш, че си мислил, мислил..... Явно трябва да мине периодът на осъзнаването. Ще ми се да родя по-бързо та дано спра да мисля и аз. А ти мина ли през период, в който си се чуствал сам, и като че ли никой не е разбирал болката ти. Как го преживя, сподели малко от историята си. Сигурно питам от егоистични подбуди, но се опитвам да подражавам на силните хора, за да оцелея по-лесно. Признавам си. Всъшност ако решиш, защото знам че е мъчително. Извинявай. Радвам се, че си успял да превъзмогнеш нещата и да се позабавляваш дори Hug
Ха-ха. Ами да видим какво мога да разкажа. Питаш ме за болезнения период. Сега ако ти кажа , че мина супер лесно и супер бързо ще те излъжа. Ето какво се случи от деня , в който Елена ми беше връчена,даже не лично,а на моя позната. Като за начало приеми, че изглеждам добре и никога не съм страдал от липса на женско внимание. Но определено в този момент се чувствах най-грозният урод на земята. Първите два месеца си седях у нас. Депресии,ревове... бебето и то реве,липса на финанси-тук много ми помогна майка ми. Денонощно на крака,чудейки се бебето ли да гледа сина си ли да гледа.  Успокоява ме,аз пискам защо живота е толкова несправедлив. Попремина този период-става дума излезнах от нас ,не че помогна кой знае колко много. Имах периоди в които постоянно питах:Аз красив мъж ли съм?Кой знае колко жени са ме помислили за побъркан.Получавах 10 мнения-да красив мъж си , но на 11тото като ми кажеха -ми не ме кефиш-отново в депресията. Най-накрая приех, че съм красив мъж Grinning Естествено,веднага след това си цъкнах филм , че нещо в секса не ми е наред-правил съм секс със жени,като на леглото е имало часовник в който съм засичал времето на секса,мерил съм си мъжкото достойнство със сантиметър и подобни простотии,в стремежа си да открия защо съм зарязан и с кое съм предизвикал такова отвръщение, че чак да ме зарежат барабар с детето и пренебрегвайки майчинския си инстинкт да ме напуснат по такъв безподобен начин. И това премина . Дойде елемента на злобата-тогава си имаше мутри и си мислех как ще събирам пари, за да поръчам бившата на някой. Естествено и това не се случи-нямах пари,че и мутри не познавах. Не можах да мина през периода в който и се моля да се върне, защото просто не я откривах. после периода на женомразеца,но и той мина. Към всичките тези периоди слагаш и липсата на пари,но пак казвам майка ми покриваше и бая разходи.Една безсмислена година, за която съжалявам, че така се излагах , вместо да си събера мозъка и да излезна от ситуацията. Трябва да си кажа , че и това че детето ми беше момиче също много ме дразнеше.Като ти написах развръзката на нещата след 8 години...сама виждаш колко тъпа и ненужна ми е била депресията и кризистния период.За това ви казвам -не си слагайте на сърцето някой,дет си прави купона в това време. Още ме е срам от майка ми , че и причиних това,защото тя обра пешкира не малко.
НО , заради Елена сега мога да го изживея 10 пъти.Пак ще си заслужава. Преборих се накрая де, почнах работа и бещата потръгнаха добре.
Към днешна дата от тогава си нанесах 2 психически травми,които не мога да си обясня и чета разни психо литератури.

Травма номер 1: Сексуална травма- спряха да ме кефат дупета,цици и подобни  Grinning Grinningрадващи мъжкото око женски прелести-и до днес сексуално ме привлича жена , която има голяма и крива уста. това ме възбужда. Ама мозъка е чип,нормално е да има бъгове. Grinning

Травма номер 2: Елена си играе с един малък.Съседско момче е. няма лошо -готин е ,обаче е дебел. Адски ме дразни, че е дебел!Дебел многознайко при това. Дано бъдещия ми зет не е тоя - 3ти клас е и ще го почакам още 3-4 години да му обясня , че имам голям заден двор и лопата.Имам и позната цветарка -ще стане чудесна градинка от дебеланкото Grinning

Та такива ми ти работи-и ти ще имаш своите си лудости , самообвинения,безпочвени намразвания, ама хора сме-какво да се прави.Ще го преудолееш. Някой неща ше ти останат психическа травма до гроб, но на много други неща ще се смееш и след време ще разказваш на някой "новобранец" нещата от живота и ще му викаш не си струва да страдаш,но просто и той ще трябва да го преудолее.Колкото и да не ми вярваш сега, ще видиш,че така ще стане.Така, че просто премини през периода. Горе долу нещата са като при ходенето при зъболекар-плащаш си скъпо,боли те , болката се повтаря със всяко посещения на зъбаря ,пак си плащаш и така-но в един момент,когато това приключи ще имаш най-хубавата усмивка.Разликата е че няма да е на твоето лице , а на лицето на твойто дете. И двете усмивки,които ще получиш си заслужават страданията,ВЯРВАЙ МИ.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 22:41 от mikron77

# 20
  • Мнения: 19
 Hug
благодаря, че сподели. А за Елена и съседчето си прав newsm10.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Hug
благодаря, че сподели. А за Елена и съседчето си прав newsm10.

За кое е прав?  newsm78

# 22
  • Мнения: 19
Бърди,

Ми струва ми се за съседчето и мнението му за него. По стечение на обстоятелствата и аз бях дебела за известно време, е не е най-приятното чуство на света. Да умен си, печен си, ама..........сланина. Никой не иска подобни хора, повярвай ми. И сега оценявам най-много хората, които ми казваха, че не изглеждам добре, и че спешно трябва да отслабвам. Добре, че събрах сили и се отървах от тези кила. То няма връзка с темата, ама дебелите хора са нещастни хора, а мисля, че микрон не иска нещастник за приятел в игрите на дъщеря си, защото точно в този момент от живота си, тя определя мирогледа си и се оформя като човек. Ама той да каже де. Въпреки, че е много в страни от темата. Сори за отклонението.

# 23
  • Мнения: 1 681
........................................
ама дебелите хора са нещастни хора
.......................................

е това е голяма глупост, ти казва една бивша дебелана, сега мож` да не съм дебела, ама и слаба не съм.

другото - как да е, макар че децата са жестоки и надали просто биха казали `не изглеждаш добре`.
дебела съм била за доооста дълъг, известен период от време.
нещастна - не и пряко свързано или произтичащо от това.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
marianasto , лелее, уби ме.
Ако и Микрон мисли така, спирам да си говоря с вас, че с нещастен човек няма какво да си говорите, мдам  Whistling

# 25
  • Мнения: 2 723

Чак ми се догади Sick

дебелите хора са нещастни хора, а мисля, че микрон не иска нещастник за приятел в игрите на дъщеря си,

Аз мисля, че ти не си наред... честна дума  Shocked

# 26
  • София
  • Мнения: 17 283

Щото сме дебели и нещастни, маци, затва  Whistling

# 27
  • Мнения: 2 723

Щото сме дебели и нещастни, маци, затва  Whistling




И сме нещастници  hahaha

# 28
  • Мнения: 19
Колко грешно ме разбрахте. Това си е за друга тема. Аз споделих как съм се чуствала. Това не значи че и други се чустват така. Да, бях нещастна, хората не ме приемаха добре. Сега дори бременна в 8 месец тежа 15кг по малко, отколкото бях в най-дебелия си период. Плачех когато ми казваха, че съм дебела, простете ама неможех да съм щастлива. Да имаше и такива които ми казваха, то хората са душевно красиви, ти имаш други преимущества и т.н., ама усещах, че всъшност го казват за да ме успокоят, защото ме обичат. Истината беше една. Бях дебела. А сега мога да ви кажа, че съм горда че се преборих с това, и съм помогнала поне на 10 души около мен да се пре4борят, а някой от тях и с деца да се сдобият. Но това си е темата на микрон, не моята. Аз пак ви казвам, килограмите са лошо нещо и аз уважавам всеки, който се пребори с тях. Извинете( борбата ми бе 2 години)

# 29
  • Мнения: 2 723
Слушай сега.
Моля се, ама наистина се моля детето ми никога да не се сприятели с дете от семейство подкрепящо твоята теория Sick
Можеш ли да погледнеш едно дебело 7 годишно дете в очите и да му кажеш, че е нещастник...
Дано сега с 15 килограма по-малко си щастлива... ама много силно се съмнявам, щото щастието не е свързано с килограмите.
То е в главата, но ти едва ли ще го разбереш.
Сега ще си наложа да спра, щото ще ме баннат до живот ако ти кажа какво мисля за теб Sick

Общи условия

Активация на акаунт