къде в София магазин на Юнона/Junona

  • 22 349
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Юнона се продава на различни места освен въвъ фирмения им магазин на Раковска.На Искър е повече като склад на едро,но продават и на дребно.
Засичала съм дрехи на тази марка в Красна Поляна,на Красно Село,Павлово.
Преди 3 месеца бяхме в Хисаря и в магазин видях ленен костюм /сако с къс ръкав и панталон/ на Юнона за 70 лева.След няколко дни същия в магазин при нас за 110 лева  Shocked.
Иначе наистина понякога имат интересни модели.

# 16
Има магазинче, което продава и дрехи на junona в подлеза до Билла, на бул. България.

# 17
  • Мнения: 2 978
На пазара на Люлин има.
Води се някакъв търговски център- ако не се лъжа. Rolling Eyes Не съм от Люлин и ще излъжа за точното място, показаха ми го. На  вторият етаж се намира.

Има страхотни неща. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 25
на Раковска 80 мисля че се води,малко преди кръстовището с Дондуков(от дясната страна като вървиш от Слиница към Дондуков)

# 19
  • Мнения: 0
знам, че е минало доста време, но все пак....ако някой все още търси магазин на ЮНОНА  в софия - има в МЛАДОСТ-2  в РУМ, на втория етаж. откриха го преди месец и има страхотни неща. Grinning

# 20
# 21
  • софия
  • Мнения: 257
знам, че е минало доста време, но все пак....ако някой все още търси магазин на ЮНОНА  в софия - има в МЛАДОСТ-2  в РУМ, на втория етаж. откриха го преди месец и има страхотни неща. Grinning
Този магазин съществува ли още , че търся магазин на Юнона в района на младост.

# 22
  • софия
  • Мнения: 257
Никои ли не знае...

Общи условия

Активация на акаунт