КГБ = Клуб на Готините Баби - 65

  • 16 794
  • 439
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Айша,добре ,че си добре и е минало и заминало всичко  Hug Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 7 435
                   Жабче,къде ги гледаш тези РД ? Я ,ако ги имаш, ги пусни на първа страница и сложи една парола за да не могат да ги гледат всички - само ние. Laughing
                   И аз не си спомням за Венета,но и от мен ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА СЕ РАДВА НА ДЕЦА И ВНУЦИ!!!
                   Айша,то с тия качествени ел.крушки дето ги продават ще гърми та и повече.Добре,че не си пострадала.Много е гадно и на мен ми се е случвало да гръмне в банята,но поне там крушката е скрита и не хвърчат стъкла.

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , нямам ги , ма на началната страница на форума ги чета.  Peace
Там ги има РД на тези дето не са под прикритие.  Laughing

# 78
  • Мнения: 7 435
Дидка , нямам ги , ма на началната страница на форума ги чета.  Peace
Там ги има РД на тези дето не са под прикритие.  Laughing

                   Да,бееее! Там са тези дето не са скрити. Laughing Ама кой да ги чете! Embarassed

# 79
  • Мнения: 5 001
Дидка , нямам ги , ма на началната страница на форума ги чета.  Peace
Там ги има РД на тези дето не са под прикритие.  Laughing

                   Да,бееее! Там са тези дето не са скрити. Laughing Ама кой да ги чете! Embarassed
И които са си написали годините  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 80
  • Мнения: 7 435
                       Ама ние не смеееее!  Mr. Green Peace

# 81
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                       Ама ние не смеееее!  Mr. Green Peace

Определено не сме.  Peace
То кво и от кого да крия.  Confused

# 82
  • София
  • Мнения: 16 124
Аз си казвам и пиша годините навсякъде. То и да ги крия - личат си.Такава съм си - който не ме харесва - няма вкус.

# 83
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
 Айша,добре,че не си пострадала!И ние имахме премеждие в началото на Тодоровден.Влизам аз да сложа яйца да се варят за рулото и тъкмо ги слагам в тенджерката и отзад нещо пращи.Ама яко!Обръщам се и какво да видя: един кабел направо си гори с пламък,а на 15 см. от него е газовата бутилка.И само за миг си представих как тя гръмва и събаря цялата къща- предния ден я заменихме с нова.И както съм с чехлите и затискам с крак горящия кабел.После Тодор прави един час тока (свързва неизгорели кабели а аз му светих),но страхът си остана.Ами ако не бях случайно там?Само 5 минути преди това бях на компа.Ами ако бях останала още малко?А той включил големия бързовар за топла вода и затворил вратата да не влезе малкият!Малееее, какво можеше да стане!

# 84
  • Мнения: 7 435
                   Лелеееее,Яне!Ти ме уби! Аз в твойта ситуация сигурно щях да съм грабнала малкия и до Варна щях да съм стигнала  Mr. Green Как ще стъпя на кабела,па и бутилката зад гърба ми ... направо изумях.Какво е това самообладание от теб в тази критична ситуация.Аз бих излетяла като тапа от шампанско  Embarassed
                   Момичета,аз се хоризонтирам пред ТВ-то,че днес ми се събраха много емоции и се чувствам уморена!


ЛЕКА И МЕКА,МИЛИ ДАМИ!!!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 21:27 от Didia

# 85
  • София
  • Мнения: 16 124
Янке, вашето е по-страшно. Много ме е страх от газ и бутилките.  4 год. живяхме с газова инсталация в Москва като бях дете. 2 пъти щяхме да гръмнем от разсеяност - а там газа е вкаран в тръби и в кухните навсякъде беше с газови печки. Парното и топлата вода - зентрално на газ също. Като се прибрахме тук и с майка ми все бяхме против газови бутилки, котлони и др. Такава бомба не си вкарвам в дома.  Та даже съседките клюкареха, че сме страхотни буржоа/какво време е било/ и не сме си донесли от там газов котлон.  И в кола с газова уредба не обичам да се возя. но от време на време Пламен и такива купува.

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яне , ужас си изпитала верно.  Peace
Аз в такива случай не се шашкам , обикновено паниката
ми идва след случилото се. Не се ли сети да щракнеш тока от таблото.


Лека и спокойна нощ!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 21:58 от просто ЖаБкА

# 87
  • Мнения: 4
Момичета кокичета аз днес съм най щастливата баба.
Моето слънце Дани стана на 3 годинки.
Черпя.


# 88
zdraveite az sam nova v gotinia klub na babite chestit praznik na pateritca kakvisa novite temi  Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 1 749
Честит трети рожден ден на Дани на Моничка!Да е здраво и умно дете, да носи радост и гордост на семейството!



    Танче,съболезнования за вуйчо ти!
     Айша,неприятен случай!Добре,че не са те нарязали стъкълцата.
    Янче,направо ме хвърли в ужас и ме ядоса.Може ли такава немарливост.Имате три нарушения на безопасността.Добре,че сте имали някой да ви пази отгоре...Изхвърли го този бързовар!

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 22:52 от Яжка

Общи условия

Активация на акаунт