Music Idol 3 - трета тема

  • 37 619
  • 651
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 988
Мария си е постригала косата или е с перука,не можах да разбера

Май е перука. Довечера ще бъде с дълга коса Thinking С късата пострижка повече ми харесва Whistling
Аз тъкмо се чудех откъде се взе тази толкова лъскава обемна коса. Особено лъскавината ми направи впечатление.

# 526
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мария си е подстригала косата или е с перука,не можах да разбера

Май е перука. Довечера ще бъде с дълга коса Thinking С късата пострижка повече ми харесва Whistling
Аз тъкмо се чудех откъде се взе тази толкова лъскава обемна коса. Особено лъскавината ми направи впечатление.
А според мен се е подстригала, а тази вечер и е удължена косата!  newsm08

# 527
  • Мнения: 4 435
Момичета, перука е. То си личеше от всякъде.
А тя я използва и преди за фотосесия тази перука.

# 528
  • Варна
  • Мнения: 480
Миналата година Есил също слагаше от време на време перуки

# 529
  • Мнения: X
Видях това във форума на МИ:

Цитат
Искам само да кажа,че с изпълнението си Митко спечели сърцата на феновете на Queen в БГ!!!! Беше уникално! Мен лично ме разплака! Жалко че не са го допуснали да продължи-Мара е виновна-тъкмо бях започнала да я харесвам! (това е инфо от сигурен източник).

Не знам какво да кажа, освен че ми се иска да не е вярно..

# 530
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Стига бе, не вярвам. Просто е абсурдно ooooh! Какво би могла да има против него тая отварачка? И как така тя ще е виновна, като дори и да е против, Дони и Фънки правят гласовете 2 срещу 1?

# 531
  • Мнения: 4 435
Видях това във форума на МИ:

Цитат
Искам само да кажа,че с изпълнението си Митко спечели сърцата на феновете на Queen в БГ!!!! Беше уникално! Мен лично ме разплака! Жалко че не са го допуснали да продължи-Мара е виновна-тъкмо бях започнала да я харесвам! (това е инфо от сигурен източник).

Не знам какво да кажа, освен че ми се иска да не е вярно..

Ако другите двама са "за", Мара с нейното "не" няма да е достатъчно.  Трябват две "да".

# 532
  • Мнения: 4 785
Сега се сетих за нещо смешно - снощи Мара каза на едното момче, дето не чуваше тонколоните и пееше как си знае "Ама това е подсъдно! Те ти бяха от двете страни!" Дали прави разлика между осъдително и подсъдно?  Mr. Green Ще умра от смях, ако момчето лежи в затвора щото не може да се ориентира  tooth

# 533
  • London, baby
  • Мнения: 800
Митко го пуснаха, спокойно.

# 534
  • София
  • Мнения: 6 011
Митко го пуснаха, спокойно.
Благодаря за добрата вест!

# 535
  • Мнения: 4 435
Сега се сетих за нещо смешно - снощи Мара каза на едното момче, дето не чуваше тонколоните и пееше как си знае "Ама това е подсъдно! Те ти бяха от двете страни!" Дали прави разлика между осъдително и подсъдно?  Mr. Green Ще умра от смях, ако момчето лежи в затвора щото не може да се ориентира  tooth

Тя имаше предвид лъжата, че не ги бил чувал, а не че не се ориентирал. Понеже мониторите били обърнати към него, няма как да се прави че не ги чува.

# 536
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 107
Трябва да го видя с очите си и да го чуя с ушите си как отпада Димитър и тогава ще повярвам. Просто не мога да допусна, че е възможно това ooooh!

# 537
  • Мнения: 4 785
Сега се сетих за нещо смешно - снощи Мара каза на едното момче, дето не чуваше тонколоните и пееше как си знае "Ама това е подсъдно! Те ти бяха от двете страни!" Дали прави разлика между осъдително и подсъдно?  Mr. Green Ще умра от смях, ако момчето лежи в затвора щото не може да се ориентира  tooth

Тя имаше предвид лъжата, че не ги бил чувал, а не че не се ориентирал. Понеже мониторите били обърнати към него, няма как да се прави че не ги чува.

Ама и това не е подсъдно  Wink Очаквах само да каже - Оттук нататък ще разговаряш с адвоката ми  Whistling А, че той лъжеше... ясно.

# 538
  • Мнения: 428
Тия момчета пееха кофти.

# 539
  • Мнения: 4 435
Тия момчета пееха кофти.

Дам... ама въпреки това ме е яд за Дражо, много ми беше симпатичен. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт