Магистралата до Корфу

  • 9 323
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
Ако имаш предвид магистралата до пристанище Игуменица - готова е, пътувайте спокойно.

# 16
  • Мнения: 2 575
Ако имаш предвид магистралата до пристанище Игуменица - готова е, пътувайте спокойно.

Готова от къде до къде?
Ако искаш да кажеш от Солун до Игуменица с всички тунели и мостове през планината? ...май нещо бъркаш newsm78

# 17
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Валерия, точно магистралата до Игуменица имаме предвид. А ти кога ходи, скоро ли? Цялата ли е готова? Ако наистина е готова, от мен имаш   bouquet

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Валерия  и от мен  bouquet. Ако и времето става за плаж ще е супер.

# 19
  • Мнения: 198
А знаете ли колко се плаща на ферибота за една кола с трима души?

# 20
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Валерия  и от мен  bouquet. Ако и времето става за плаж ще е супер.

Проверих прогнозите, за края на април, началото на май се предвижда 28 градуса. Което си е направо прекрасно. Ние ще носим банските, пък, каквото дойде. Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
А знаете ли колко се плаща на ферибота за една кола с трима души?
6.50 евро на човек в едната посока; 30 евро за автомобил в едната посока;

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
http://www.bultourism.com/?menu=8&id=979
тук пише, че магистрала до Корфу е открита официално.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Валерия  и от мен  bouquet. Ако и времето става за плаж ще е супер.

Проверих прогнозите, за края на април, началото на май се предвижда 28 градуса. Което си е направо прекрасно. Ние ще носим банските, пък, каквото дойде. Mr. Green
Къде видя прогнозите?

# 24
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Съжалявам, не мога да го намеря отново, досега търсих. Беше някакъв чуждестранен сайт. Имаше дългосрочни прогнози. Е, то не е задължително да се сбъднат, но...се надявам.

А открита официално...означава ли завършена изцяло?   Praynig Дано, ще видим, още малко време остана.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 87
Имам питане към тези,които ще пътуват с автобус...с коя туроператорска фирма сте?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Имам питане към тези,които ще пътуват с автобус...с коя туроператорска фирма сте?
http://www.imtour.bg/

# 27
  • Мнения: 129

ще пътуваме до корфу през април. чудя се дали да не тръгнем в петък следобяд, вместо събота рано сутрин, и да спим някъде по пътя, така че да накъсаме разстоянието на две.
 може ли някой да ми подскаже подходящ хотел по пътя за нощувка?

# 28
  • Мнения: 2 575
Ние го направихме миналото  лято така, като спахме в Янина, но да ти кажа беше абсолютно излишно. Оставаше ни още час и половина и то само магистрала накрая до Игуменица. После съжалявахме, че напразно си губихме времето да спим една нощ.

# 29
  • Мнения: 129

Asinka, а кога тръгнахте? защото ние ще можем да тръгнем от София най-рано в петък към 16 часа, което означава или цяла нощ шофиране, или да преспим някъде.
чудех се дали да не спим в Солун и да продължим рано на другия ден.

Общи условия

Активация на акаунт