LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 245
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 150
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря, дано наистина не дойде някоя голяма сметка, че свеки плаща телефона и ми е неудобно.

Горнището Адидас, което му се кумих, кумих...е станало 40 евро. Shocked

# 151
  • Мнения: 146
Аз несмятам,че от Ларедут са некоректни,проблема според мен идва от българска страна.Ако обърнете внимание получават се колети от по-скорошна дата.Според мен се натрупват,понеже немогат за един ден да се обработят и старите колети все остават отдолу.Накрая ще стане така,че от Франция ще ни отрежат и край с нашата далавера. Cry

# 152
  • Мнения: 469
Тези маратонки някой дали ги е получил вече?Хубави ли са?
http://media.laredoute.fr/product/picture/324147320_0001_PG_1.jpg

Да, хубави са. Ето ги.

# 153
  • Мнения: 583
Момичета, на някой случвало ли му се е да не му изтеглят пари от картата вече за втори път  Shocked Имах преди време един подобен случай и си чакам нещата, докато не им писах и те ме информираха че не са ми теглили пари. Сега ситуацията се повтаря. Чакам поръчка от 05.02, но си получих иззвлечението до 13.02 и никщо не е теглено от Ларедутковците   Shocked Какво става незнам.... така ли ще я караме  Close
Миналата седмица ми се случи,грешка в системата на банката е. Обади се на тел. от картата и им обясни как стоят нещата.

# 154
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Момичета, ако има някой от Дружба, който ще ходи до митницата за колет, ще съм благодарна да ми пише ЛС

# 155
  • Мнения: 53
Тези маратонки някой дали ги е получил вече?Хубави ли са?
http://media.laredoute.fr/product/picture/324147320_0001_PG_1.jpg

Да, хубави са. Ето ги.



  bouquet Благодаря.Поръчвам  Laughing

# 156
  • Мнения: 3 010
Момичета, на някой случвало ли му се е да не му изтеглят пари от картата вече за втори път  Shocked Имах преди време един подобен случай и си чакам нещата, докато не им писах и те ме информираха че не са ми теглили пари. Сега ситуацията се повтаря. Чакам поръчка от 05.02, но си получих иззвлечението до 13.02 и никщо не е теглено от Ларедутковците   Shocked Какво става незнам.... така ли ще я караме  Close
Миналата седмица ми се случи,грешка в системата на банката е. Обади се на тел. от картата и им обясни как стоят нещата.

Ами аз ще се обадя ама все пак става въпрос за транзакция преди повече от месец. И защо след като не са получили парите статусана поръчката  ми е EN COURS DE PREPARATION

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 11:51 от Dendy

# 157
  • Мнения: 89
Здравейте на всички.имам въпрос към Вас.получих писмо за възстановена сума защото липсвал артикула та исках да попитам има ли срок в който мога да го използвам.

# 158
  • Мнения: 678
момичета , още на 5.03 получих за липсващ Артикул Bon d'achat
веднага им пратих мейл , че искам ваучера по ел.поща . Използвах готовия шаблон от 1 стр.
Но още нямам отговор от тях  Rolling Eyes
за колко дни получавате ваучера по ел . поща след като сте им писали ?

# 159
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
аз също получих такова писмо и ми казаха че срока е до 1 година.

# 160
  • Мнения: 71
Момичета може ли някоя от вас да ми даде телефона на софийска митница?
Благодаря Ви?

# 161
  • Мнения: 378
Dendу, дори когато си я получиш поръчката, този надпис пак си остава. А относно двойно блокираните суми, мисля че става когато реално си ги теглят. Нали знаеш, че от редута първо си блокират сумата и в срок от 45 дни си ги теглят. И когато ги теглят тогава нашата система нещо се бъгва. При мен става при абсолютно всяка поръчка, но се обаждам и до 5 мин ми ги освобождават.

поли, понякога ги пращат веднага, понякога след 2 седмици, но първо трябва да получиш автоматичния отговор, че са получили въпроса ти изобщо

# 162
  • Мнения: 5 790
Момичета може ли някоя от вас да ми даде телефона на софийска митница?
Благодаря Ви?

В 1-вия пост погледна ли?  Wink

# 163
  • Мнения: 678
Magnetic - благодаря
аз получих след 10 мин автоматичен отговор
2 седмици ако чакам номера на Ваучера по мейла - та аз през това време няма ли да го получа по пощата?  Rolling Eyes

# 164
  • Мнения: 378
има голяма вероятност

Общи условия

Активация на акаунт