LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 241
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 2 100
  • София
  • Мнения: 1 740
Съжалявам, че ще прозвучи грубо, но си е мое мнение.
Нека тази служителка бъде наказана, та дори и уволнена. Има си правила и те трябва да се спазват. Това е кражба, взимане на нещо, което е собственост на друг. Знаете ли колко колета изпращам всеки ден? Поне по 2-3. И ако някъде дадат колета на друг какво ще правим? Кое е виновен? Аз съм си пратила неща на хората които са поръчали, а някой не си е свършил работата. Значи трябва най-малкото да възстанови щетите той, а не пощата. И докато в случая с ларедут може да се оплачете, че не сте си получили колета, това да се докаже и да си вземете сумата като ваучер какво правим с вътрешната кореспондеция? Ще ни обещитят с 4 лева ли? Ако бях аз щях да раздухам лучая, пък ако ще и с няколко деца да е. Това не я оправдава че си върши немарливо работата да не кажем подсъдно  #Cussing out

# 2 101
  • Мнения: 6
Моля за помощ, имам чек за 20 евро в Mes remboursements, Type de remboursement - Opération Interne REDOUTE; Mode de remboursement - Bon d'achat. Писах им писмо, че си искам ваучера за 20 евро по поканата за приятел, предполагам, че е това, но как да го използвам, като няма номер?

Моя го изпратих след 6 дни по пощата, ползваш си го като обикновен ваучер .Може и по имейла да ти го пратят .

Значи с това само ме уведомяват, че ще ми изпратят, така ли, да чакам допълнително писмо. Благодаря

# 2 102
  • Мнения: 177
Манел, благодаря! Ще чакам да ги намалят отново.  Mr. Green

А тези сандали има ли ги някой?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3173003& … ue&ksource=-1

Отговарят ли на номера и как са като качество?

# 2 103
  • Мнения: 590
Моля за помощ, имам чек за 20 евро в Mes remboursements, Type de remboursement - Opération Interne REDOUTE; Mode de remboursement - Bon d'achat. Писах им писмо, че си искам ваучера за 20 евро по поканата за приятел, предполагам, че е това, но как да го използвам, като няма номер?

Моя го изпратих след 6 дни по пощата, ползваш си го като обикновен ваучер .Може и по имейла да ти го пратят .

Значи с това само ме уведомяват, че ще ми изпратят, така ли, да чакам допълнително писмо. Благодаря

Да , изчакай .Все от някъде ще се появи .На мен Сабине ми писа , че по пощата ще го изпрати .Дойде  за 6 дни с писъмце .

# 2 104
  • Варна
  • Мнения: 621
cveteto_2009 да добавя към коментара на Cvetelinka  за ризката и снимки
http://www.redoute.snimka.bg/album.php?album_id=264489&pid=8999589

доста се отваря деколтето, но аз си я харесвам, поръчах си и в сиво

# 2 105
  • плевен
  • Мнения: 643
А как се ориентирате за номерата на дрехи защото виждам че има голямо разнообразие на тях???

# 2 106
  • Мнения: 6
Благодаря, Манел, за поредния отговор.

# 2 107
  • Мнения: 26
Кой номер е и мога ли да те помоля за размери, когато имаш възможност, че съм го харесала за моя мъж, а не съм му взимала блузи и якета и не знам за кой номер е  Praynig А ако дадеш и реална снимка... Heart Eyes



Да отговаря си на номера.Мъжът ми е М и му е точно.Хайде утре ще ти пратя на лични размери че сега е на простира.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 23:18 от diatod

# 2 108
  • Мнения: 646
Момичета,свършиха ми парите в картата..... Whistling......та да питам следното,мога ли да поръчам с друга карта смисъл става за онлайн пазаруване,дали ще ми я приеме?......че може да се изчерпа това което съм  набелязала?....... Laughing

# 2 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Може, ако досега си пазарила само с една на този акаунт. Ако тази ти се пада трета, трябва да им пишеш и чак тогава ще ти разреши да платиш с нея.  Peace

П.П.А най-добре пробвай и каквото стане.

# 2 110
  • Мнения: 646
Може, ако досега си пазарила само с една на този акаунт. Ако тази ти се пада трета, трябва да им пишеш и чак тогава ще ти разреши да платиш с нея.  Peace

П.П.А най-добре пробвай и каквото стане.

не само от една съм поръчвала,тази ще ми е втората
Мерси мила.....  bouquet

# 2 111
  • Мнения: 7
А как се ориентирате за номерата на дрехи защото виждам че има голямо разнообразие на тях???
за тези блузета имаше отзиви, че пускат бримки при копчетата. За размерите:
даваш си мерките и някоя отзивчива мама (която е по в час) те ориентира  Peace

# 2 112
  • Мнения: 15
И аз да се включа в разговора за Бг пощи...

Първият ми колет беше доста голям. Много бях щастлива от покупките си и съм пропуснала липсата на едни бермуди на дъщеря ми от 3 Е. Разбрах за нея едва 2 седмици по-късно. Нищо не предприех, защото съм сигурна,че нашите са ги лепнали - кашона беше облепен в бяло хартиено тиксо, а ларедутското беше различно. Попитах една позната пощальон какво се прави в подобен случай и тя ми каза следното: като си взимаш колета веднага го отваряй на място пред служител  на пощата. Ако липсва нещо се съставя протокол и той тръгва по пътя на колета. По нейните думи няма загубени колети, има откраднати. Там където се губят следите на колета следват уволнения на служители. Тя също спомена, че имало мноооого такива случаи в определени дни - петък,събота,неделя.  #2gunfire

И така ... следващите колети, които се надявам да дойдат скоро ще отварям пред тях. Close

# 2 113
  • Мнения: 3 216
Днес получих колет само с тези бели дънки от 28.02 http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-serge-stretch-entrej-85- … &numberpage=1
харесват ми  Flutter
дано вече ми пристигнат и тези от януари  Praynig

Летни ли са, че им се чудя? И ако може, реална снимка  Praynig

# 2 114
  • София
  • Мнения: 1 740
И аз да се включа в разговора за Бг пощи...

Първият ми колет беше доста голям. Много бях щастлива от покупките си и съм пропуснала липсата на едни бермуди на дъщеря ми от 3 Е. Разбрах за нея едва 2 седмици по-късно. Нищо не предприех, защото съм сигурна,че нашите са ги лепнали - кашона беше облепен в бяло хартиено тиксо, а ларедутското беше различно. Попитах една позната пощальон какво се прави в подобен случай и тя ми каза следното: като си взимаш колета веднага го отваряй на място пред служител  на пощата. Ако липсва нещо се съставя протокол и той тръгва по пътя на колета. По нейните думи няма загубени колети, има откраднати. Там където се губят следите на колета следват уволнения на служители. Тя също спомена, че имало мноооого такива случаи в определени дни - петък,събота,неделя.  #2gunfire

И така ... следващите колети, които се надявам да дойдат скоро ще отварям пред тях. Close
И какво като ги отваряш? Мъжа ми установил липса на 2 блузи в еин колет и вече 2-ра седмица се мотат за да оформят документите и сега трябвало да ходи до враждебна да се подписвал, още малко и на летището искали да го пратят. Още не са се оправили разликите за този колет. В същата поръчка мъжа ми не видял че в друг колет липсва една щора. Писах им и днес я получих без протоколи, без разправии, а за онези още си се разправяме, а става дума за 5 евро, а щората беше 20  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт