LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 115 984
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 33
LaughingМежду другото и моята фактура е без долна част

 newsm78 и моята е така и ми липства подаръка  Sad Sad Sad , какво означава   newsm78 , кашончето ми беше  и цепнато

# 2 236
# 2 237
  • Мнения: 534
Цитат
Много ти благодаря   bouquet
Ама направо ме шаштиса,защото наистина нямат нищо общо с това в сайта   Лентите на вашите са шити,в сайта не са и са широки,отгоре в сайта от връзките си върви ивицата кожа при вашите не и подметката на черните в сайта е черна при вашите не.Като цяло няма нищо общо между тези в сайта и вашите и направо ме остави замислена   Сега ще трябва да обсъдя с мъжа ми и да реши.Но хиляди благодарности за снимките
май наистина не са тея  Embarassed Embarassed Embarassed извинявам се ако съм те объркала ,тъкмо питах мъж ми и той каза че ти си права ИЗВИНЯВАЙ МНОГО  Embarassed

Цитат
убликувана от: Манел

m_a_g_i_vs  повече ми приличат на тези  .

http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-kerala-adidas. … &numberpage=2
  леле да извинете ме много  Embarassed Embarassed Embarassed ама бях убедена че са тези другите

# 2 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Пак да питам - този път каква може да е причината за този надпис:

Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse

Разбрах, че плащането е отказано - вероятно трябва да се добави и Vpay /уж е Виза, де/ дебитна карта на Уникредит Булбанк към тези, дето не става с тях плащане  Rolling Eyes

# 2 239
  • Мнения: 4 967
аз пък точно за този анцунг писах преди- синът ми е 102 см, поръчах 114 и му е точно.  може би етикетът ни е грешен, защото това е разлика от 2 номера.
Бумеранг, не  е грешен етикета, точно това исках да кажа, че е умален и според мен трябва +1 номер

Аз съм поръчала 114 с поръчката от 16-ти февруари, която още не е дошла. Синът ми е точно толкова висок. Дано му стане! Ще споделя когато му дойде времето!

# 2 240
  • София
  • Мнения: 8
Голям майтап  Laughing Ще пусна линкове май на всички анцузи  Joy

Надявам се да е този  Laughing
Роси радвам се,че поне единия съм улучила  Laughing Hug

Веднъж и аз да мога да помогна!
Melisa, не прави грешка да поръчваш това! Stop Няма такъв боклук! Лошо качество на памука, изключително лош шев, цвета няма нищо общо с този на снимката, умален според мен - китайска история. Дано съм била полезна Wink

Забравих да добавя,че долнището наподобява чарлстон... Sick
И ние го имаме анцуга - ужасно се размъкна, като го изпрах. Добре, че беше за 6 евро, иначе много щеше да ме е яд. Да, и блузката към него е на криво защита и стои на една страна... Другият тъмно синия е много по-хубав /от предишните постове/

# 2 241
  • Мнения: 534
Сподер мен и който беше писал че подметката е така с кожа и той се е объркал,защото на тези неизглежда да е така  Peace
ОТНОВО ИЗВИНЯВАЙ  Embarassed

# 2 242
  • Мнения: 639
m_a_g_i_vs Joy Аз тъкмо обяснявам,че явно се разминава снимката с модела и мъжа ми реши да се откаже  Joy
Няма проблеми.Не се притеснявай,стават обърквания  Hug Важното е ,че има шанс да си изглеждат като в сайта  Laughing
Продължавам тогава да чакам някой да пусне реална снимка  Flutter Grinning

# 2 243
  • Мнения: 646
Пак да питам - този път каква може да е причината за този надпис:

Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse

Разбрах, че плащането е отказано - вероятно трябва да се добави и Vpay /уж е Виза, де/ дебитна карта на Уникредит Булбанк към тези, дето не става с тях плащане  Rolling Eyes

излез от акаута и след малко отново опитай да поръчаш,понякога прави тея номера,но после всичко се оправя,,другото е да нямаш достатъчно пари в картата.... Peace

П.С. също така погледни на стр.1
Често срещани проблеми при поръчката

# 2 244
  • Мнения: 528
Роси_, това анцунгче http://media.laredoute.fr/product/picture/324140540_0001_PG_3.jpg  е страхотно - материя и изработка . Взех на баткото размер 150 и ни става, но точно , а той е висок 153.

аз пък точно за този анцунг писах преди- синът ми е 102 см, поръчах 114 и му е точно.  може би етикетът ни е грешен, защото това е разлика от 2 номера.

Дивна, благодаря, имаме го и знаем колко е хубаво  Hug Препоръчах го на приятелка, пък не успяхме да го открием, затова попитах и аз  Peace
Нашето е 126, синът ми е 120см и по принцип дрешки, особено панталони 126 са му големи, а това екипче му е съвсем точно, дори се опасявам, че няма да успее да си го износи, както трябва  Whistling Определено е умалено поне с 1 размер  Peace

# 2 245
  • Бургас
  • Мнения: 328
Колко време след изпращането на поканата за регистриране на нов потребител, се получават кодовете за 5 и 10 евро?

Почти веднага ги получих аз.

Аз го получих веднага след като се регистрира приятелката ми.
newsm78 Хм, много странно... На 13-ти направих поканата и регистрацията на новия акаунт, но все още нищо... Дали да пиша?  newsm78

# 2 246
  • София
  • Мнения: 2 006
Голям майтап  Laughing Ще пусна линкове май на всички анцузи  Joy

Надявам се да е този  Laughing
Роси радвам се,че поне единия съм улучила  Laughing Hug

Веднъж и аз да мога да помогна!
Melisa, не прави грешка да поръчваш това! Stop Няма такъв боклук! Лошо качество на памука, изключително лош шев, цвета няма нищо общо с този на снимката, умален според мен - китайска история. Дано съм била полезна Wink

Забравих да добавя,че долнището наподобява чарлстон... Sick
И ние го имаме анцуга - ужасно се размъкна, като го изпрах. Добре, че беше за 6 евро, иначе много щеше да ме е яд. Да, и блузката към него е на криво защита и стои на една страна... Другият тъмно синия е много по-хубав /от предишните постове/

Този анцуг и друг път е коментиран, че има голяма разлика в качеството и материята на различните размери. Ние имаме 67 р-р, Косьо е 65 см и му е абсолютно точно. Доволна съм, не се е развлякъл, само блузката е малко тънка. Цветовете също са си ок, тъмно синьото лилавее малко.

# 2 247
  • Перник
  • Мнения: 396
Това с поканите не беше ли със някакъв срок и по-точно не беше ли само за намаленията newsm78

# 2 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Привет отново! Мерси за ифото - проверих - показа ми, че не е приета поръчката. После излязох и пак влязох в акаунта, пак проверих за поръчката, след което пробвах пак да въведа данните на картата и пак се появи същия надпис Rolling Eyes
Тая проклета карта я промотират като такава специално за интернет разплащания, пък нито с Пей пал, нито директно работи и все ме препращат към тъпага банка да ги питам защо, а те може да предположите колко знаят #Cussing out Освен да призова да не си вземате такава карта, друго не се сещам!
Поздрави!

# 2 249
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 38
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6611907& … ue&ksource=-1
тези някой има ли ги? Rolling Eyes
от каква материя са и отговарят ли си на номера

Общи условия

Активация на акаунт