LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 162
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 27
 Hug Simple SmileМомичета да се похваля и аз!! Поръчката ми от 16.01 дойде! Така че който чака в Ст. Загора-споко Wink ЕЕ успех на всички рано или късно нещата ще дойдат!

# 466
  • гр.София
  • Мнения: 219
Момичета, да ви попитам за тези дънки. Ива ги два варианта на едните пише панталон, а на другите дънки, има ли разлика някаква?
http://www.laredoute.fr/vente-jean-active-wear.aspx?productid=32 … tegoryid=56512393

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-active-wear.aspx?producti … tegoryid=56512393

И ако някой ги има, може ли размери на 36 или 38

# 467
  • Мнения: 33

Оооо това е много готино? Само да разберем пола и....колебая между 50 и 54, ако се роди по-малко обаче няма ли да е грозно с подвити крачоли и ръкави  newsm78

Чудя се и още нещо, нали имам време дали да не изчакам следващите големи намаления, лятото ли бяха?
и аз си поръчах от този комплект в синьо 54,все още го чакам и ще пиша отзиви,ще раждам след 10 дни дано го получа

# 468
  • София
  • Мнения: 1 433
И аз с едно питане Embarassed
Мъжкита маратонки на Рийбок, отговарят ли си или като Найковете и Адидасите +1 newsm78
Много моля някой ако е поръчвал да пише че ги искам за подарък на милото Wink

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета имам следния въпрос в една поръчка само един ваучер ли може да се ползва? Имам три отказани артикула има ли начин ваучерите да ги пусна с една поръчка?

# 470
  • Мнения: 4 202
Имам спомен, че някой ги беше поръчвал тези обувки, отговарят ли си на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-toffy-le-coq-sportif.as … &numberpage=2
И мен това ме интересува!
Аз! Миналото лято, страхотни обувки са, помлях ги от носене. Отговарят си на номера, но имайте впредвид, че съм с тясно стъпало и са ми точно. Освен това тази лентична отгоре не е пример за еластичност, та на по-висок свод може би ще е неудобна.

Дали си отговарят на номера?

# 471
  • Мнения: 2 122
колета за Николай в заралийската централна поща е бил нашия, датата е 20 януари, напуснал Франция на 26 януари и от тогава насам няма грам печат по него, фактурата е без долния отрязък за връщане

вътре са три комплекта чЕрщаВчета с точки и калъфката за 2 и нещо евро, която сложих заради безплатна доставка
има още

дънки за тате 48 р-р - има вече един чифт, заспаха му все едно за него са шити, поръчах му друг цвят
тениски за тате XL - супер тънко трико, направо се плаша, че преди да се изперат ще се протрият само в ръцете ми  Laughing, карай
чорапки за Стефания 23/26 - нищо особенно като цветове и като материя
танга за сестрата 36/38 - материята е хубава, ама тази лента отзад мааааалко по-тънка да я бяха направили, както и да е, няма аз да ги нося  Mr. Green

и един сутиен за мама, който е изчерпан от сайта, само на снимка ще ви го покажа

реших, че с негърката ще си се гледаме до последно тези намаления, ама не
от 4 март имам въведен чек за поръчката ми от 9 февруари, евтините мъжки Пуми за татко бях поръчала, сега са маса пари, яд ме е, много ме е яд за тях  #Cussing out

очаквам от 9, 10 февруари /само една тениска, която бяха объркали и ми сложили сутиен, аз им го върнах, те на мен уж тениската, остава и да не дойде  ooooh!/ и една от 30.01 за приятелка, почти нищо няма за мен в нея


ето и снимките от днес

# 472
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Hug Simple SmileМомичета да се похваля и аз!! Поръчката ми от 16.01 дойде! Така че който чака в Ст. Загора-споко Wink ЕЕ успех на всички рано или късно нещата ще дойдат!
Кажи Моля те ....кога си получи известието  Praynig
имаше ли доста колетчета Embarassed

# 473
  • София
  • Мнения: 2 009

Само да разберем пола и....колебая между 50 и 54, ако се роди по-малко обаче няма ли да е грозно с подвити крачоли и ръкави  newsm78

Чудя се и още нещо, нали имам време дали да не изчакам следващите големи намаления, лятото ли бяха?

Косьо се роди 52 см и дрехите, които бяха р-р 54 ги носи не повече от две седмици. После просто нямаше как да го напъхам в тях. Като сметна, че у нас дрехите съхнат по 3 дни излиза, че всяко нещо е обличано по 2-3 пъти.
Сама си прецени дали да чакаш другите намаления юли-август. В момента масово поръчките се бавят по месец и половина.

# 474
  • Мнения: 2 122
Момичета имам следния въпрос в една поръчка само един ваучер ли може да се ползва? Имам три отказани артикула има ли начин ваучерите да ги пусна с една поръчка?

Може, има поне 6 позиции на мястото за плащане с чек  Peace

гледам за новородени си говорите- аз взех за Преслава бодита още миналото лято р-р 56 и мога да кажа, че си отговарят, сега вече ги изпълва добре /на 2 месеца/
а това, дали второто ще е по-голямо, може и да е така, ако изкара до термин евентуално
моите двете деца се родиха абсолютно еднакви мерки  Mr. Green по калъп, само където Преслава две седмици преди термин

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
mini_79, благодаря ти!  bouquet

# 476
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Имам спомен, че някой ги беше поръчвал тези обувки, отговарят ли си на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-toffy-le-coq-sportif.as … &numberpage=2
И мен това ме интересува!
Аз! Миналото лято, страхотни обувки са, помлях ги от носене. Отговарят си на номера, но имайте впредвид, че съм с тясно стъпало и са ми точно. Освен това тази лентична отгоре не е пример за еластичност, та на по-висок свод може би ще е неудобна.

Дали си отговарят на номера?
Да

# 477
  • София
  • Мнения: 234
zuzzy, благодаря за размерите на сакото, така като меря имаш шанс да стане на моя човек

angelina.bgk , ти кой номер имаш от балеринките на Le coq sportif, може ли да кажеш колко е стелката

Явно само аз няма да нося форумския сив панталон, прочетох в коментарите под него, че е широк и реших, че върви уголемен, взех, че си поръчах за 150 см. ръст, а доколкото разбирам от отзивите си е точно  Confused

# 478
  • Временно
  • Мнения: 788
Имам спомен, че някой ги беше поръчвал тези обувки, отговарят ли си на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-toffy-le-coq-sportif.as … &numberpage=2
И мен това ме интересува!
Аз! Миналото лято, страхотни обувки са, помлях ги от носене. Отговарят си на номера, но имайте впредвид, че съм с тясно стъпало и са ми точно. Освен това тази лентична отгоре не е пример за еластичност, та на по-висок свод може би ще е неудобна.

Дали си отговарят на номера?
Да

А дали имаш реална снимка,или вече ставаме нахални. Mr. Green

# 479
  • Мнения: 4 970
mini_79, може ли да дадеш размерите на мъжа си. Определила съм моя съпруг за същия 48-ми номер дънки, но досега нищо не съм му взимала и още съм в чуденка, както и размерите на самите дънки. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт