LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 226
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 3 787
http://www.laredoute.fr/vente-veste-style-caban.aspx?productid=3 … &numberpage=1

преди много се коментираше това якенце но тогава го испуснах сега го има само 168 налично, обикновено 162 поръчвам а съм 169 висока, дали не е умалено или уголемено, може ли пак един бурз коментар за да знам дали да го пускам, че няма да има кой да го носи ако не ми стане  Praynig Praynig
Четох вчера коментар за него някъде 10-тина страници по назад ... Мисля че не го хвалеха
оле аз пък по спомени мисля че доста го похвалиха..сега ще се върна да видя... даже някой го имаше и на реална снимка.ама то кога беше... едва ли ще може някой да ми помогне  newsm78  Sad мерси все пак

И аз го чакам това сако 162 размер.Досега само хубави отзиви съм чела за него Wink
paola2 е получила сакото  Laughing
Ето какво е писала за 168 размер

Някой ако може да пусне някоя снимка с него облечено/но не на дете,а на мама Mr. Green/,ще е идеално Grinning

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:02 от Ками

# 511
  • Мнения: 0
Може и да греша и аз ще се върна да видя Simple Smile
Бъркам коментарите са за едно сако с цветенце, че е ужасно.
Сори че те обърках

аз не го намерих до 20 стр се върнах  Sad

ами да имаше даже в една тема но непомня точно коя беше много хубави отзиви, никой ли не се сеща сега ...незнам а много искам да го видя на реална снимка или да облечено или размери поне...

# 512
  • Русе
  • Мнения: 249

С една карта пазарувам от три акаунта - Американ експрес е...


# 513
  • Перник
  • Мнения: 396
С една карта пазарувам от три акаунта - Американ експрес е...

Случва се... Но е по-скоро изключение, отколкото правило Wink

# 514
  • Мнения: 177
Аз да питам - като поръчвате от детската секция само по ръста ли се съобразявате?

Ками, 162 с какви мерки поръчваш? Че се притеснявам 168 да не ми е голямо  newsm78
Висока съм 167см, бюст - около 95 см в момента  Wink Въпреки че е ясно че още 3-4 месеца няма да го закопчавам. Иначе мерките ми са 85 бюст и 74 талия. 168 как е?

# 515
  • Мнения: 8
Здравейте,днес си получих две от поръчките едната от 16.01, а другата от 20.02.Най послееееееееее. Hug

# 516
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз да питам - като поръчвате от детската секция само по ръста ли се съобразявате?

Ками, 162 с какви мерки поръчваш? Че се притеснявам 168 да не ми е голямо  newsm78
Висока съм 167см, бюст - около 95 см в момента  Wink Въпреки че е ясно че още 3-4 месеца няма да го закопчавам. Иначе мерките ми са 85 бюст и 74 талия. 168 как е?
Висока съм 165 см.
талия-66 см.
ханш-88 см.
бюст-88 см.

От дамското нося 36 основно,понякога и 34.
От детското панталони и дънки 162,блузи и потници-156.

# 517
  • Мнения: 7
Значи мога и да успея да се пъхна в рокля 34 ако е широчка почти със същите мерки съм
За тази рокля размер 34...
Whistling

# 518
  • Мнения: 0
Аз да питам - като поръчвате от детската секция само по ръста ли се съобразявате?

Ками, 162 с какви мерки поръчваш? Че се притеснявам 168 да не ми е голямо  newsm78
Висока съм 167см, бюст - около 95 см в момента  Wink Въпреки че е ясно че още 3-4 месеца няма да го закопчавам. Иначе мерките ми са 85 бюст и 74 талия. 168 как е?
Висока съм 165 см.
талия-66 см.
ханш-88 см.
бюст-88 см.

От дамското нося 36 основно,понякога и 34.
От детското панталони и дънки 162,блузи и потници-156.

а аз съм за 36/38 от дамското и досега съм поръчала само 162 от якета и блузки но...как да кажа като все още не са дошли...(и кой знае кога ще дойдат)  Peace

# 519
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
И аз най накрая получих пратка , предполагам че е от 29.01 ,ще я взема след малко като им мине обедната почивка!!! Имам и от 09.02  но по скоро е първата дошла.Ще се отчета по късно в първата има и неща от новата колекция които не са коментирани.

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Току-що взех от пловдивска митница от 17.01, днес само 2-3 колета бяха пристигнали  Rolling Eyes

Получих черно-бялото палтенце 8, притеснявай се, че ще ми е голямо, но е супер като размер и страшно ми харесва  bowuu
Също и едни кецки от новата колекция за малката - като гледам ще са стрешно големи и ще ги продавам - № 26 са

А това сакце
http://www.laredoute.fr/vente-veste-style-caban.aspx?productid=3 … &numberpage=1
наистина е много хубаво - то пък ми е огромно 168, намаза мама  Mr. Green

# 521
  • София
  • Мнения: 3 787
Мирела,ето и коментара на маик за сакото:
Цитат
синьото детско сако-яке, дето беше 4 Е, също не го намирам. направо е прелест! мислех, че е джинс, а то е нещо като кадифе - плътно, дебело, с подплата - става и за по-хладно време. от него взех както за петра, така и за мен - ръст 168 - съвсем чудесно ми пасва. сега ще ходим по некермански облечени с еднакви горни дрехи

# 522
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, тези чаршафи на големите сиви точки, които показвате с ластик ли са и има ли ги още, защото не ги намирам?
И още един въпрос - синът ми е на 2 години, но е доста едър - 96/97см. и със сигурност над 15кг. - номерация 102 дали е добре за него или?

# 523
  • Мнения: 7
....   bouquet трая си вече

# 524
  • Мнения: 0
Току-що взех от пловдивска митница от 17.01, днес само 2-3 колета бяха пристигнали  Rolling Eyes

Получих черно-бялото палтенце 8, притеснявай се, че ще ми е голямо, но е супер като размер и страшно ми харесва  bowuu
Също и едни кецки от новата колекция за малката - като гледам ще са стрешно големи и ще ги продавам - № 26 са

А това сакце
http://www.laredoute.fr/vente-veste-style-caban.aspx?productid=3 … &numberpage=1
наистина е много хубаво - то пък ми е огромно 168, намаза мама  Mr. Green

може ли размери ако обичаш на което имаш(аз ще си направя вече сметката)...или поне твоите...уфф, дано ти помогнеш поне, сега ще търся и майк...   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт