LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 085
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 787
Значи мога и да успея да се пъхна в рокля 34 ако е широчка почти със същите мерки съм
За тази рокля размер 34...
Whistling
Имам рокля 34 размер.Без еластичност,памучна.Като цяло ми е добре,но на бюста ми придърпва.А там не е приятно усещането да ти стяга Mr. Green
Тази,която ти искаш,май няма еластичност.Според мен,най-добре 36 размер.

Мирела,погледни ми поста в нач.на предната страница.Там съм дала коментара на paola2.Тя е дала нейните мерки и как й стои 168 размер,можеш да се ориентираш.

# 526
  • Мнения: 0
Значи мога и да успея да се пъхна в рокля 34 ако е широчка почти със същите мерки съм
За тази рокля размер 34...
Whistling
Имам рокля 34 размер.Без еластичност,памучна.Като цяло ми е добре,но на бюста ми придърпва.А там не е приятно усещането да ти стяга Mr. Green
Тази,която ти искаш,май няма еластичност.Според мен,най-добре 36 размер.

Мирела,погледни ми поста в нач.на предната страница.Там съм дала коментара на paola2.Тя е дала нейните мерки и как й стои 168 размер,можеш да се ориентираш.

е уж чета всичко...къде пак съм спала.. откакто съм на работа от 8и30 всичко чета..  newsm78  Rolling Eyes  Peace

да видях, благодаря...хмм май ще го пусна пък..после ще му мисля,не искам да съжалявам че съм го изтървала.. пък и за 8 лв, къде не ги давам Simple Smile

# 527
  • Мнения: 7
 Hug за жалост само 34 има освен да рискувам  newsm78 пък ако трябва ще ускоря отслабването  Mr. Green

# 528
  • Мнения: 2 122
Момичета, тези чаршафи на големите сиви точки, които показвате с ластик ли са и има ли ги още, защото не ги намирам?
И още един въпрос - синът ми е на 2 години, но е доста едър - 96/97см. и със сигурност над 15кг. - номерация 102 дали е добре за него или?

Муци, спокойно можеш 110 да му вземаш на Муцуна, аз на Стефи вземам за лятото 102 от блузките и смятам, че ще са й точни, тя в момента е 14 кила, ама 84 санта  Mr. Green

# 529
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Имам спомен, че някой ги беше поръчвал тези обувки, отговарят ли си на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-toffy-le-coq-sportif.as … &numberpage=2
И мен това ме интересува!
Аз! Миналото лято, страхотни обувки са, помлях ги от носене. Отговарят си на номера, но имайте впредвид, че съм с тясно стъпало и са ми точно. Освен това тази лентична отгоре не е пример за еластичност, та на по-висок свод може би ще е неудобна.

Дали си отговарят на номера?
Да

А дали имаш реална снимка,или вече ставаме нахални. Mr. Green
Не сте бе, колежки, ама довечера, защото сега съм на работа.

# 530
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, тези чаршафи на големите сиви точки, които показвате с ластик ли са и има ли ги още, защото не ги намирам?
И още един въпрос - синът ми е на 2 години, но е доста едър - 96/97см. и със сигурност над 15кг. - номерация 102 дали е добре за него или?

Муци, спокойно можеш 110 да му вземаш на Муцуна, аз на Стефи вземам за лятото 102 от блузките и смятам, че ще са й точни, тя в момента е 14 кила, ама 84 санта  Mr. Green

Лелеееееее, искаш да кажеш, че 102 ще са му малки ли? 'Щото аз вече напоръчах разни неща... ooooh!

# 531
  • Мнения: 2 122
ми зависи, ама с вашето телосложение като нищо  Crazy или ще ги носите сега съвсем малко

# 532
  • Мнения: 426
Момичета, тези чаршафи на големите сиви точки, които показвате с ластик ли са и има ли ги още, защото не ги намирам?
И още един въпрос - синът ми е на 2 години, но е доста едър - 96/97см. и със сигурност над 15кг. - номерация 102 дали е добре за него или?

Муци, спокойно можеш 110 да му вземаш на Муцуна, аз на Стефи вземам за лятото 102 от блузките и смятам, че ще са й точни, тя в момента е 14 кила, ама 84 санта  Mr. Green

Лелеееееее, искаш да кажеш, че 102 ще са му малки ли? 'Щото аз вече напоръчах разни неща... ooooh!
Съвсем точно или малки за блузи,панталони може и да са му добре.

# 533
  • София
  • Мнения: 8 286
Момичета, тези чаршафи на големите сиви точки, които показвате с ластик ли са и има ли ги още, защото не ги намирам?
И още един въпрос - синът ми е на 2 години, но е доста едър - 96/97см. и със сигурност над 15кг. - номерация 102 дали е добре за него или?

Муци, спокойно можеш 110 да му вземаш на Муцуна, аз на Стефи вземам за лятото 102 от блузките и смятам, че ще са й точни, тя в момента е 14 кила, ама 84 санта  Mr. Green

Лелеееееее, искаш да кажеш, че 102 ще са му малки ли? 'Щото аз вече напоръчах разни неща... ooooh!

Муцунка, аз взема за баткото 102 и са му почти ОК вече, а е 99 см и 14 кг мисля и аз че сте за поне 108

# 534
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Благодаря, мацки. Ще подарявам значи Crazy

# 535
  • Мнения: 46
Здравейте мами, нова съм тук.  За втори път от La edoute ми пращат код, с който до колкото успях да разбера мога да ползвам намаление от 23 евро, но не разбирам какво точно трябва да поръчам, за да ползвам кода. Ето писмото. Ще ви бъда благодарна ако ми помогнете, защото утри е последния срок, в който мога да го ползвам!

*Offre valable du 25/02/09 au 11/03/09. 23? offerts dès 46? d’achats dans les secteurs FEMME LINGERIE BEAUTE ENFANT HOMME SPORT LINGE DE MAISON de la collection La Redoute Printemps Eté 2009, y compris sur les pages et prix verts, sauf prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, prix mini et prix rouges. Non cumulable avec une autre offre. Chèque-réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en magasin, en Rendez-Vous Shopping, sur Minitel et sur Redoutel.

# 536
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Муцуна аз пьк мисля, че ще са му добре. На големия с тези размери, макар и тогава почти 4 год.
блузки му пасваха идеално, а и следващия номер е 116,
панталонките са му са широки, ама той си е клечка. Преспокойно се вмьква в 94.  Ако пьк говориш за лятно, мисля че това е вашия размер. Peace


Момичета, да си побутна вьпроса за чЕршаФчетата и пИрденцата  Mr. Green трябва да пусна скоро една порьчица, че ми изтича валидноста на кода.  Blush

Момичета, моля за помощ.  Praynig Някой порьчвал ли е чаршафи с ластик 80/190? Може ли да ми дадете реалната ширина? Досега сьм вземала само от тези, които се водят imprime 90/190, но то и не е имало опция 80/190.  Thinking Вчера ги измерих и се оказа, че са 82см, точно колкото ми е матрака. Сега искам да си порьчам едноцветен(uni) и при него има 80 и 90, та се чудя кой точно да взема...  Thinking


И още един(надявам се последен) вьпрос за пердетатаEmbarassed Става вьпрос за тези с ушичките, в посочената дьлжина вкл. ли и е и дьлжината на самите ушички?

# 537
само ви чета,но ако случайно от Пловдив чете някой от Тракия бл.209,има колет в пощата

# 538
  • Мнения: 594
Муци, спокойно можеш 110 да му вземаш на Муцуна, аз на Стефи вземам за лятото 102 от блузките и смятам, че ще са й точни, тя в момента е 14 кила, ама 84 санта  Mr. Green

Лелеееееее, искаш да кажеш, че 102 ще са му малки ли? 'Щото аз вече напоръчах разни неща... ooooh!

Мисля, че ще са му ОК това лято 102. Щерката миналото лято беше 110 см и изкара лятото с блузки р.114. За сравнение, следващия размер 126 и бях взела две блузки, които тогава й бяха просто огромни. За тази година сигурно вече ще са й по-добре.

# 539
  • Мнения: 0
да поспамя Simple Smile
това го поръчах на 8е сега щях да падна :
http://www.laredoute.fr/vente-blouson.aspx?productid=324122143&a … &numberpage=2

а това е страшно направо, поръчах го за 3,59е:
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-active-wear.aspx?productid … &numberpage=2
(само да видим кога ше мога да ги облека, че то ще стане топло  докато си ги получа)  Peace   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт