LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 199
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 378
Естествено, че цялата сума трябва да пише, това си е стойността на поръчката, пък с какво си плащала, няма значение. Ако ти я откажат, нали ще си искаш цялата сума все пак.

# 586
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
това е най добрата поръчка досега , чаршафите са невероятни и заспаха на спалнята ми която е доста капризна като размер.
маратончиците адидас 27 номер бяло и червено които са са просто върха!!!!
http://www.laredoute.fr/vente-la-goodyear-race-bebe-enfant-adida … &numberpage=2
За мен чехлите на Адидас , синичките 39 и 1/3 за малко да не ми станат , но ще си ги нося и са много хубавки.
и сега нещата от новата колекция тези мъжки чехли
http://www.laredoute.fr/vente-tongs-quiksilver.aspx?productid=32 … &numberpage=1
43 номер са нашите ако някой иска да ги види наживо или стелка да свирка.
и тези също 43 номер
http://www.laredoute.fr/vente-tongs-ripcurl.aspx?productid=32415 … &numberpage=1
харесват ми много да видим и мъжа ми какво ще каже довечера.
Сега мога спокойно да си почакам поръчката от 09.02 Laughing

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 16:10 от Зечова

# 587
  • Мнения: 678
Magnetic - поуспокои ме малко
след като обработят поръчката тогава ли изваждат стойността на ваучера ?
Защото нали каквато сума пише в Toutes mes commandes - това теглят от картата ?

# 588
  • Мнения: 378
По време на плащането, когато си вкарала ваучера и си го валидирала с розовия бутон за ваучери, е трябвало да ти изпише остатъчната сума, която се доплаща с картата, а в суивито трябва да е цялата сума на поръчката. Егати и дългото изречение Simple Smile

# 589
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Hug за жалост само 34 има освен да рискувам  newsm78 пък ако трябва ще ускоря отслабването  Mr. Green
Има 36, но е в цвят ivoire  Peace.

# 590
  • Мнения: 678
По време на плащането, когато си вкарала ваучера и си го валидирала с розовия бутон за ваучери, е трябвало да ти изпише остатъчната сума, която се доплаща с картата, а в суивито трябва да е цялата сума на поръчката. Егати и дългото изречение Simple Smile
Да точно така
валидирах ваучера с розовия бутон и ми изписа остатъчната сума в дясно , видях я
Но сега в суивто стои цялата сума на поръчката Rolling Eyes
те като обработват поръчката тогава ли вадят сумата на ваучера  Rolling Eyes
извинявам се за спама  Embarassed

# 591
  • Мнения: 200
Момичета,мноооого съм зле с френския,всъщност бъкел не разбирам. Днес изтича срока от 7 седмици за доставката на колета,който една моя приятелка ми беше поръчала.  Някоя от вас,която е писала такова запитване до французите,моля да ми копне писмото си и аз само да заместя датите. Ще съм много благодаряна  Praynig

# 592
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
на 1 страница го има писмото,аз от там си го копнах и стана получих отговор.

# 593
  • Мнения: 2 122
По време на плащането, когато си вкарала ваучера и си го валидирала с розовия бутон за ваучери, е трябвало да ти изпише остатъчната сума, която се доплаща с картата, а в суивито трябва да е цялата сума на поръчката. Егати и дългото изречение Simple Smile
Да точно така
валидирах ваучера с розовия бутон и ми изписа остатъчната сума в дясно , видях я
Но сега в суивто стои цялата сума на поръчката Rolling Eyes
те като обработват поръчката тогава ли вадят сумата на ваучера  Rolling Eyes
извинявам се за спама  Embarassed

Poli_, споко бе, заявката към картата е тази след валидиране на сумата от чека

и къде го чете, че каквото пише в суивито това ти теглят
аз имам една объркана тениска, която ми пращат за тяхна сметка, пише ми я като отделна поръчка, със съответната сума, но нямам блокирана или теглена такава

# 594
  • София
  • Мнения: 186
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing

# 595
# 596
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing
Оххх голям смях днес ... тя се кани доста време да ходи да проверява и отишла точно тази седмица когато не дават информация ... и се молила на полицаите , извинявала се с мен ... та добре  ,че няма акт , че той е 150 лева
То всичко нямам време да чета ... много пишете ... за една седмица хоп нова тема , за два дена хоп  40 страници

# 597
  • София
  • Мнения: 2 925
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing

А къде не може да се спира?

# 598
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing

А къде не може да се спира?
Еми незнам къде точно е спряла ... Спирайте на паркинг 2лв. на час е

# 599
  • Мнения: 4 202
Внимание !
Момичета внимаваите къде спирате около Софийска митница ... днес закачили на сестра ми колата с паяк ( която не е разбрала, че инфо тази седмица няма да дават ) и й взели 30 лв.  .... не минава с 10-чка  #2gunfire smile3511 smile3532
Само на паркинг!
аз преди  2  седмици  бях  писала  че  и моята  я  вдигнаха  ама  няма  кой  да  чете  Laughing

Аз за това мразя да ходя на митницата- 2 кинта за паркинг, 4 за освобождаване на пратката, бензин, време (поне 1,5 час ми е отиване и връщане и трябва да излизам от работа) и за това много рядко правя големи поръчки, предпочитам да си плащам доставката на малки поръчки и да ходя да си взимам нещата от пощата.

Общи условия

Активация на акаунт