Доста спешен въпрос?

  • 2 934
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
аз родих така,започнаха да ми текат водите без никакви болки,даже докато се усетя че водите ми текат,защото ми е първо раждане.....спомням си ,че ставах през ноща 5-6 пъти до тоалетна и накрая вече течението се увеличи иразбрах,че са водите..а нямах никакви болки все едно няма да раждам...3 часа след това ми включиха система да ги предизвикат,нямах и разкритие...за 2 часа с помощ на системата бях родила,иначе не се знае кога щяха да ми започнат контракциите.Желая и успех и леко раждане. П.С родих 7 дни преди термин.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 112
да, може без контракции, обикновенно след това почват, може и само част.
да ходи да я прегледат още сега в някоя болница, ако са намалели или изтекли напълно те ще видят.

# 17
  • Мнения: 2 131
Възможно ли е да изтекат води без да е имало контракции и възможно ли е да са изтекли само една част от водите?
Напълно е възможно. При мен така стана - започнаха да ми изтичат водите, а нямах никакви контракции - нито стягане на корема, нито болка. В болницата ми доспукаха мехура, включиха ми система и чак тогава започнаха болките.
Но при мен това се случи 17 дни преди термин.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
При мен се случи така:
събудих се през нощта и бикините ми бяха леко мокри, но нищо повече. Тъй като ситуацията ме очуди отидох до болницата, направиха ми тест, който показа, че не е околоплодна течност. Прегледаха ме и на ехограф и водите си бяха в норма. Лекарите предположиха, че съм се подмокрила. Като се прибрах легнах и съм спала около три часа. Като се събудих лежах в локва от вода. Само докато се подсуша и облека започнаха нечовешки болки, едвам стигнах до болницата. Като ме прегледаха се оказа, че имам и 5см. разкритие. И родих само след 2 часа. При мен стресиращото беше това, че бях в края на 6 месец. Но пък сега си имам чудесно бебе.
Дано да не са води, но все пак момичето е почти в девети месец. Желая й всичко да е наред. Успех!

# 19
  • Мнения: 9 776
Ох, представям си как са се уплашили Sad. Че и сега сигурно не са много спокойни. Дано да може да има доверие на лекарите, при които е отишла. И дано си дочака секциото. Но пък щом е влязла в деветия, не е толкова страшно. Чантата и е най-малкия проблем. Ще стискам палци Peace.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз също съм от Пловдив,знам ги лекарите във ВМИ.....Не бих им се доверила.Да иде на още един лекар,за второ мнение.Иначе стискам палци да не са били водите и да си дочака датата за секцио.Успех!

# 21
  • Мнения: 9 973
веднага на лекар,напълно е възможно

# 22
  • Мнения: 1 558
При мен и двата пъти водите ми изтекоха доста преди да започнат контракциите Peace

# 23
  • Мнения: 487
веднага на лекар,напълно е възможно

Що не четете, момичето е било на лекар още снощи!

# 24
  • Мнения: 9 776
веднага на лекар,напълно е възможно

Що не четете, момичето е било на лекар още снощи!

Нали знаеш защо Wink?
Дано авторката се включи пак с информация.

# 25
  • Мнения: 2 110
Възможно е . Знам много такива случай. Може след това да са контракциите ,а може и изобщо да не се появят . Леко раждане на момичето. Авторката на темата нека каже какво е станало щом момичето е било на лекар.

# 26
  • Мнения: 9 776
Резултатът от пробата е бил отрицателен  newsm78

Прибрали са се вкъщи,казали им ако се повтори,да отидат пак  Thinking

Цитирам авторката. Да не ви затруднявам да търсите Wink.

# 27
  • Мнения: 2 172
Момичета,блаодаря ви много   bouquet

Засега всичко е спокойно,няма признаци за раждане,ама знае ли човек.Явно не са били води,ама какво е било и аз незнам.Факт е,че няма раждане засега,няма болки,няма нищо   33uu
Фалшива тревога   Laughing

# 28
  • Мнения: 683
Момичета,блаодаря ви много   bouquet

Засега всичко е спокойно,няма признаци за раждане,ама знае ли човек.Явно не са били води,ама какво е било и аз незнам.Факт е,че няма раждане засега,няма болки,няма нищо   33uu
Фалшива тревога   Laughing

Задължително да направи консултация в още една болница или при друг лекар! Сестрата на мъжа ми в София ходи в Токуда и в още 1 болница и твърдяха, че няма изтичане на околоплодна течност, но накрая като отиде в Св. Лазар при нейния лекар, се оказаха точно околоплодни води и още същия ден и направиха секциото, това въобще не е безопасно! А на тези от ВМИ лично аз им нямам грам вяра, не рискувайте!!!  Peace

# 29
  • Мнения: 1 103
При мен и двата пъти ми спукваха водите .
Леко раждане като дойде момента  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт