Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 806
Тук в сериала времето е относително понятие! Тейлър беше жива, когато се роди Хоуп, която сега е на видими 4-5 годинки, а Томас и близначките сякаш са расли, расли... все едно мутирали за същите тия години.

# 241
  • София
  • Мнения: 9 980
Ето това пише в моя любим сайт...
Soon after, Brooke goes to see Taylor. She is glad to see that Taylor is all right, but Taylor senses that she seems distracted or worried about something. Brooke says it is nothing, but Taylor senses it is "survivor guilt." Brooke admits that had she not walked into the room and dropped the bottle -- Taylor tells Brooke to not even think about that and to put the blame where it belongs -- on Sheila. Brooke has no reason to feel guilty about this...

# 242
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Еми, отказах се Tired
В родословното дърво, което сте дали в първия пост, близначките са родени 99г. В сегашните серии (2009г) го играят 20-годишни Outta Joint
Това винаги ми е било странно. Защо трябва да създават такива противоречия? Могат да се правят скоци във времето без да се получават такива изкривявания Naughty

# 243
  • София
  • Мнения: 9 980
Еееееееее, скоците във времето са в LOST  Wink, в ДиК има SORAS - Soar Opera Rapid Age Syndrome

# 244
  • Мнения: 4 496
Ако не са тези скоци, децата им ще растат заедно с нашите деца...и няма да има никакво развитие сериала. И щяхме да чакаме да минат наистина 10 години, за да се върне Тейлър. Crazy

# 245
  • София
  • Мнения: 9 980
А пък Рик нямаше да е дорасъл да прави джиджи-биджи с нея...каква загуба  Whistling

# 246
# 247
  • Мнения: 400
Ето това пише в моя любим сайт...
Soon after, Brooke goes to see Taylor. She is glad to see that Taylor is all right, but Taylor senses that she seems distracted or worried about something. Brooke says it is nothing, but Taylor senses it is "survivor guilt." Brooke admits that had she not walked into the room and dropped the bottle -- Taylor tells Brooke to not even think about that and to put the blame where it belongs -- on Sheila. Brooke has no reason to feel guilty about this...
Не всеки е учил английски Naughty

# 248
  • Мнения: 2 312
А пък Рик нямаше да е дорасъл да прави джиджи-биджи с нея...каква загуба  Whistling

 hahaha

# 249
  • Мнения: 4 496
"Малко след това Брук отива да види Тейлър. Радва се, че е добре, но Тейлър усеща, че нещо я тревожи/Брук/. Брук казва, че няма нищо, но Тейлър усеща "вината на оцелелия". Брук казва, че не е трябвало да влиза в стаята и да изпуска бутилката..Тейлър казва на Брук да не мисли за това и да вини този, когото трябва- Шийла. Брук нямала причина да се чувства виновна"

В общи линии с моя английски- толкова. Laughing

# 250
  • Мнения: 400
Ами аз мисля,че е супер тъпо с тия нереални години.Направи ми впечатление,че когато истинския баща на Рич получи инфаркт в кабинета си и нали дойдоха лекари,които се обадиха в болницата и казаха"Мъж в средата на 50-тте" Laughing Laughing
По-интересно би било годините да си текат нормално,ама да вкарват нови лица.А те кво правят-всички деца растат за отрицателно време,за да може всички от семейството да спят помежду си.Тва е тъпо вече.Всички са спали помежду си в тва семейство.Сега като са направени всички възможни връзки в семейството(в най-новите серии)ми е много интересно какво ще измислят.

# 251
  • Мнения: 4 496
Е, ако годините си течаха нормално, още щяхме да чакаме Брук да роди Ар Джей. Joy

# 252
  • София
  • Мнения: 9 980
Моя грешка...но английският е важен  Naughty
Скоро след това Брук отива да види Тейлър. радва се, че Т е добре, но Т чувства че Б е разтревожена за нещо. Б казва че няма нищо, но Т чувства че е "вината на оцелелия". Брук признава, че ако не беше влезнала в стаята и изпуснала бутилката - Т и казва дори да не си мисли за това и да обвинява този когото трябва - Шийла. Брук няма причина да се чувства виновна за това...

Е, ако годините си течаха нормално, още щяхме да чакаме Брук да роди Ар Джей. Joy
Ааааааааааа, нямаше, те с Джинджи нали заедно бременяха Simple Smile

Много си бърза ей Simple Smile

# 253
  • Мнения: 4 496
"Малко след това Брук отива да види Тейлър. Радва се, че е добре, но Тейлър усеща, че нещо я тревожи/Брук/. Брук казва, че няма нищо, но Тейлър усеща "вината на оцелелия". Брук казва, че не е трябвало да влиза в стаята и да изпуска бутилката..Тейлър казва на Брук да не мисли за това и да вини този, когото трябва- Шийла. Брук нямала причина да се чувства виновна"



Моя грешка...но английският е важен  Naughty
Скоро след това Брук отива да види Тейлър. радва се, че Т е добре, но Т чувства че Б е разтревожена за нещо. Б казва че няма нищо, но Т чувства че е "вината на оцелелия". Брук признава, че ако не беше влезнала в стаята и изпуснала бутилката - Т и казва дори да не си мисли за това и да обвинява този когото трябва - Шийла. Брук няма причина да се чувства виновна за това...




 newsm18 newsm18 newsm18 Аз съм била добра преводачка/не съм учила английски/. И съм скромна. Mr. Green

Ланче,  Hug Hug

# 254
  • Мнения: 400
Lana,аз не мисля така.Tвърдо против съм  тази световна англицизация,едва ли не тряя да е втори роден език на всичко по света....както и да е
Мис Арк,мерси за светкавичния превод Heart EyesУслужлива,както винаги Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт