Какво ще кажете за това?Прочистваща диета?

  • 4 504
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
браво очистването е добра идея още повече, че предстоят празници, обаче аз съм много месоядна и дори като не ям друго си хапва едно кренвиршче на обяд Embarassed как да стане без месо newsm78 ще пробвам но от понеделник, защото вярвам, че всичко трябва да се започва от понеделник

# 16
  • Мнения: 4 346
има ли желаещи за тази диета?
аз смятам да опитам от понеделник.ще се радвам на компания.

# 17
  • Мнения: 1 359
Ina15, хайде започвай- стискам ти палци. Ако започнеш от утре дори ще хванеш и лунната диета, което си е супер комбинация! Аз сега съм на овесени ядки, но по-следващата неделя мисля точно така да съчетая. До тогава се записвам да следя темичката, дано се появи втори мераклия! Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 4 346
 Kristaline ,радвам се да се присъединиш.
да,смятам да опитам утре лунната,та после каквото сабя покаже..
опитах с овесените,но ми омръзнаха..по-нататък пак ще опитам..а при теб как вървят?на кой ден си?колко кг започна и колко искаш да станеш?
много станаха въпросите,но се зарадвах на компанията ти.иначе ми е демотивиращо...

# 19
  • Мнения: 1 359
Ina, не предавай фронта- и сам войнът е войн! Важното е разултатът да те мотивира и да не забравяш целта си. Пиши как вървят нещата по- нататък- дневно меню в количества, как се чувстваш, свалила ли си килограми, за да знаят другите дали режимът е подходяща и за тях и за да ти помогнат със съвет ако имаш нужда. Аз ще наблюдавам отстрани докато започна.
Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 051
Малко странно ми звучи тази диета. Имам чувството, че от към килограми йо- йо ефекта ще е налице, но пък си заслужава пречистването. Мисля да я започна утре, съчетавайки с луната.
Да видим...

# 21
  • Мнения: 4 346
mimeime ,хайде заедно! Hug
Kristaline ,благодаря.чакам те с нетърпение.ще пиша,ти също споделяй.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт