Ядем и слабеем тук - при Дюкан с месо и зеленчук - 162

  • 30 941
  • 559
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 090
     Добро утро  на всички !  Преборих 47кг, от днес захващам 48-ия. Но вече трудно се дават пущините...
Честито и браво!  smile3501 newsm51  love001
Настигна ме, бре Яжке  Hug Hug Hug  newsm20 Ха дано да е трудно, ама да става все пак!  newsm51

# 481
  • Мнения: 201
Добро утро на всички  Hug
Днес ми е трети ден на ПЗ и не съм качила, даже имам -100гр.  Mr. Green Много съм доволна  Grinning Снощи правих солени бисквитки с ким и пиле с трици ала KFC и двете станаха страхотни  Peace

# 482
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!   bouquet

iv_mikova, честита ти месечинка!  newsm51

Туни, честита ти нова придобивка (тая машинка направо е върха). Ех и моя кантар да беше като твоя послушен, ама не. Явно ще трябва да го разходя и аз малко.  hahaha

Аз вече 4-ти ден не мърдам (поне няма плюсове), въпреки че бях на П, а от днес започвам ПЗ дните и сигурно пак ще има плюсове. Каква е тая борба, какво е това чудо не знам.  Cry Както и да е.

На всички пожелавам хубав и усмихнат ден!  Hug Hug Hug

# 483
  • Мнения: 3
eses,добре дошла и успех !
iv_mikova,честита 2-ра месечинка!Неусетно да постигнеш желаните резултати!

# 484
  • Мнения: 112
привет и от мен Simple Smile
Ей,немога да ви смогна с четене Wink
Аз,няма с какво още да се хваля,но от понеделник,ако оздравея де,защото от онази вечер поддържам някаква гадна тепература,а снощи я покачих до 38.8гр.
Сериозно почвам да се плаша,но по интересното е , че нищо друго не ме боли Sad

# 485
  • Мнения: 20
Благодаря за топлото посрещане и пожелания успех.Аз имам един въпрос,гледам рецептите които сте сложили и забелязвам в ударния режим кис.краставички,лук и гъби, могат ли тези неща да се ядат по време на протеините?Аз съм останала с впечетлението че от растенията може само чесън,магданоз,копър,подправки.И още един въпрос ,трудничко ми е да пия по 2 л вода,мога ли да слагам степче вътре?

# 486
  • София
  • Мнения: 2 925
Здравейте момичета,
Имам въпросче..Могат ли да се ядат жилирани бонбони без захар newsm78

# 487
  • Мнения: 201
eses, добре дошла  Hug
Личното ми мнение е, през ударния етап да се придържаш максимално към по-чисти белтъчини, а лук да слагаш съвсем малко, колкото за вкус. Гъбите ги включи през втора фаза. А за водата - по-добре да избягваш степчетата, че са пълни с какви ли не боклуци  Confused Постави си цел да пиеш повечко вода и ще видиш как след няколко дни вече сама ще си търсиш водата, а няма да пиеш "насила"  Grinning

didoneti , скорошно оздравяване  Hug

Didka_23, не се отчайвай, пак ще тръгнеш надолу  Hug Колкото по-малко килограми остават за сваляне, толкова организма се бори по-яростно  Twisted Evil

ketito, какви са тези желирани бонбони без захар? Ти ли си си ги правила или се продават? И ако се продават какъв точно е състава им?

# 488
  • София
  • Мнения: 135
Благодаря ви момичета.  Hug
Туни, супер нова придобивка да ти е честита!

Да отговоря на Петинка, ами гладна съм, но нямам желание да хапна каквото и да било. Вчера изпих един айрян и с триста зора натъпках пилешко филе. Даже и хлебчето,което си правя всеки ден и много обичам ми се опъна, незнам какво ми става. И днес ми е същото едно такова калпаво.
Отивам да си сменя линийката и спирам да се оплаквам. Mr. Green

# 489
  • Мнения: 70
Благодаря за топлото посрещане и пожелания успех.Аз имам един въпрос,гледам рецептите които сте сложили и забелязвам в ударния режим кис.краставички,лук и гъби, могат ли тези неща да се ядат по време на протеините?Аз съм останала с впечетлението че от растенията може само чесън,магданоз,копър,подправки.И още един въпрос ,трудничко ми е да пия по 2 л вода,мога ли да слагам степче вътре?
не се насилвай, ако не можеш- литър, литър и нещо. Ако трябва слагай малко степ за вкус и цвят  Laughing.. и гледай постепенно да увеличаваш водата, защото именно тя е тази, която ти помага да се пречистиш и да изхвърляш излишното от теб.. но обезателно гледай да я увеличиш, било то постепенно..и аз в началото не можех и не можех да пия чиста вода, а и никога не съм пила така и си правех литър и половина чай и го пиех през целия ден а сега.. правя си литър и половина чай минимум и освен това пия 1-2л. вода Simple Smile така че спокойно  Hug

Здравейте момичета,
Имам въпросче..Могат ли да се ядат жилирани бонбони без захар newsm78
Не е като да не може ама.. не е желателно Simple Smile Ако са при теб ще кажеш ли въглехидратите? И ако трябва да съм честна и аз съм яла бонбони (без захар) ама това не им пречи да имат въглехидрати колкото нормалните  Peace

# 490
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Здравейте, момичета!
Аз от понеделник съм на ударен етап, но нямам ни най-малка представа дали свалям или не(мисля,че съм смъкнала:) ) понеже нямаме кантар. Но мисля,че така е по-добре  Laughing Със съквартирантката решихме да я започнем и е много по-лесно така-аз я контролирам да не съгреши и тя мен също Simple Smile
започнах от 64/65кг(след ядене:) ) целта ми е 55-57кг.Както дойде Simple Smile
имам няколко въпроса... 1.относно кока-кола лайт - по колко е позволено на ден?аз пия по 1 бутилка от литър и нещо, защото нямам време да бъркам сладки кремчета Simple Smile все пак лекции и домашни  ooooh!
2. скоро ми предстой заминаване за Турция и ще оставам около седмица там. Тогава ще съм на П+ПЗ и въпросът ми е относно киселото мляко.Там няма такива 0.1% 0.5% даже няма!  Cry имат само с каймак или без(води се light) мойе ли да си взема от light прясното и да си направя кисело или по-добре от БГ да си ги "замъкна" Simple Smile знам,че е тъп въпроса, но аз без кисело мляко не мога  Rolling Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet

# 491
  • Мнения: 193
Добро утро, как е настроението днес, аз си имам проблемече,ауу доста трудничко ми е да сваля 2кг, а воже и МЦ да оказва по- голям натиск,нооооооо битката продължава и моренцето наближава Laughing
P.P. Благодаря ви за хубавите думи,само да кажа че русичкото момиченце е дъщеря ми, а по тъмнокосото е племенничката ми........

# 492
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ай добро утро и от мен!

Да драсна в тая темичка, че усещам ........ нова иде!

Тонитоо, мойто момичеее! Около срещи все изчезваш! Не пишеш!  Naughty  #2gunfire Нещо да кажеш за Пловдив?!

Величка, не знам от кога си на режима, но щом ти остават само 4 кг, според можеш спокойно да минеш на схема 1П/1ПЗ. Защото според мен ако ти е трудно 5/5, рискуваш да се съблазниш .......... Даже бих ти препоръчала 1/1, мисля, че ще си сваляш добре и на тази схема, плюс, че смяната понякога се отразява добре на организма!

b]Снежка,[/b] да добавя и аз към коментарите на другите: Ограничението на млечните е 1 кг. на ден, което включва 250 гр. пр. мляко, малко кисело, извара. Ако наблегнеш на млечни, ще си доооста гладна, спазвайки количествата.
Освен това, режима наблага на месото, защото когато поемаш повече протеини, които се съдържат в него, организма ти хаби от собствените си запаси на въглехидрати, за да обработи белтъчините, затова и колкото повече, толкова повече. Ядеш, за да слабееш! . Така че храненията ти трябва да са месни, с добавка на млечни и яйца. А не месото да е добавка към другите неща. Когато си на ПЗ, важи същото правило. Не да ядеш салата с пиле, а пиле със салата! Т.е. ако изядеш голяма пилешка пържола на обяд, може да хапнеш и един домат с нея! Но по принцип, количеството на зеленчуците не е добре да надвишава като обем количеството на месото!  Peace
Дано да съм обяснила добре, че май сама не се разбрах!  ooooh!

Епсон, и аз смятам, че ако имаш проблем с WC-то, трябва да му обърнеш внимание сега, за да не се задълбочи. Във блога имаше доста обсъждания по въпроса! Виж там! Пий много вода и по време на хранене. ако имаш проблем пий зелени чайове, майчин лист, Сена и т.н. Ако и това не помага - има и лекарства! Но не изоставяй проблема!  Peace

Esses, добре дошла и от мен! Както милата ни съфорумка Зелено човече писа многократно: Рецептите в темата с рецепти не могат да бъдат контролирани! Там всеки пише каквото реши сам! Така че за начинаещите, е по-добре да четат само рецептите в блога, където се слагат само проверени и "отремонтирани рецепти". Не може в ударния краставички и гъби, но може лук, но само като подправка на ястията. Във втора фаза вече са позволени и по малко кис. краставички. Но по много малко!
И на мен в началото ми беше трудно с водата! Можеш да слагаш степче, или да пиеш чай, вместо вода! Помага, ако сложиш една бутилка вода до теб и всеки път като я погледнеш отпиваш глътка. Така не ти тежи, не се наливаш и не забравяш!  Peace При мен действа!

Кетито, какви желирани бонбони? От тези детските ли! Не мисля, че може, но както вече много хора са писали - напиши им съдържанието!

magito1986 - няма ограничение на колата лайт, но не е хубаво и да се прекалява, все пак е "разрешена", а не "препоръчителна", ама май много хора попийват по много де! Ами ......... ако пътуваш с автобус, замъкни си оттук. В самолет не мисля, че ще оцелее, нито пък багажа ти  Laughing. Можеш и да си подквасиш според мен! Стига да стане!

iv_mikova spoko

Днес нещо много умности наръсих! Млъквам!  Crazy

# 493
  • Мнения: 359
Добро утро и от мен!
Добре дошли на всички нови попълнения и много  Hug на всички стари такива Heart Eyes.

Не съм писала от 100 год., но ми е едно гадно, кофти  и аз незнам.

От близо 2 седмици си пия едни таблетки/ противозачатъчни/ и просто е някаква веселба.
Такава смяна на настроенията, задържане на вода, подута а кантара просто ме сразява от всякъде.
Правя си по 2-3 П дни и нищо  #2gunfire.
Няма как да ги спра тия хапчета, защото са ми необходими а как ще се боря с тия кила дето ми късат нервите незнам.

Даже съм си върнала и тия от новата лентичка и сериозно си гравитирам около 63-64-а влязох в четвърта 59 -61.

Дано потръгнат нещата, че незнам иначе.


Та успех на всички пожелавам, да се стриктни и нещата няма да закъснеят  Hug

# 494
  • Мнения: 793
Аз съм доволна от диетата, прилагах я в края на лятото. Но сега ефекта и се загуби бързо,защото разбрах че съм бременна 1 седмица след като започнах последния етап. И сега от бременността месо,яйца,сирене ми се отвратиха. Но я спазвах с голям мерак. Явно такава ми е била съдбата.

Общи условия

Активация на акаунт