Ядем и слабеем тук - при Дюкан с месо и зеленчук - 162

  • 30 905
  • 559
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 122
Я да питам аз, има ли ограничение на ден по колко кафе може да се изпива  Thinking Защото аз си правя шварц много слабо и пия по 2 големи чаши.
За кафенцето, ами аз си го пия както и преди.По 2-3 големи чаши на ден, при това силно.Да ме удари в петите дет се вика.Пия го със захарин, че горчиво ми е голяма мъка.Иначе прекаляването с кафе никога не е полезно,затова те съветвам да не се лишаваш от това удоволствие , но да е с мярка.Ако ползваш мляко, нека да е обезмаслено прясно  

# 541
  • Мнения: 899
zorika, има много причини при теб да се случва така. Едната според мен е липсата на разнообразие в менюто ти, а и е опасно за здравето да не ядеш яйца или кисело мляко. Разбирам те напълно за отвращението, аз заек никога не съм опитвала. Може причината да е хормонална, организмът ти просто да не може да се справи с този режим и т.н. Можеш да опиташ с някакъв спорт - при мен една 30 мин. кардио тренировка определено засилва отслабването. И накрая да помислиш и смениш режима, ако не се чувстваш наистина добре. Аз се примирих с месото някак и се успокоявам, че някой ден пак ще се откажа с удоволствие от него. Режимът не ми е вкусен, освен тричавите неща, но никой не е казал, че ще е лесно.

Някой питаше защо започваме точно този режим, при условие, че не харесваме храната. Аз лично, защото ми е жизненоважно да отслабна и да се преборя с разни здравословни проблеми. Смятам, че режима действа и съм склонна да проявя воля и да се преборя с отвращението си, за да постигна желания резултат.

# 542
  • Мнения: 5

Исках само да споделя нещо, надявам се да не обидя някой, пиша го с най - добри намерения. Често виждам такива постове(Не само на Зорика) и не мога да спра да се чудя - защо избирате режим на хранене с храна, от която се отвращавате. Защо се измъчвате, при положение,че има и други режими с плодове, или друго, по - разнообразно меню. Не искам да отказвам никой или нещо подобно, но колкото по - мъчително е за вас храненето, толкова по - лесно може да се изкушите.
Това исках да споделя:)
happysmile Напълно те подкрепям и аз разсъждавам така. Това си е живо мъчение.

# 543
  • Мнения: 201
*АДРЕНАЛИНКА*, sass Благодаря ви  Hug То и аз не мога много много без подсладител, но сега се "уча" да го пия ако не "без" то поне с минимално количество  Grinning Иначе слагам и по малко обезмаслено мляко за разкош, дет' се вика  Mr. Green

# 544
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
*АДРЕНАЛИНКА*, sass Благодаря ви  Hug То и аз не мога много много без подсладител, но сега се "уча" да го пия ако не "без" то поне с минимално количество  Grinning Иначе слагам и по малко обезмаслено мляко за разкош, дет' се вика  Mr. Green
аз пия по 2 на ден с по 2 подсладителя ,не ограничавам сладкото 1 степ на ден ,знам че не е добре, но намерих сеха микс- ягода и банан и мие супер,
не трябва да ограничаваме позволените неща

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Здравейте  Sunglasses
От 9 Март съм най-сериозната в диетата.
Единственото ми прегрешение е че снощи бях на дискотека и се напих.  Drunk

 Thinking  Чудя се какво ли значи най-сериозната, която на третия ден пие порядъчно количество уиски.


Нинчеее, радвам се, че пак се появи  Hug
Не се притеснявай за прегрешението, ще зациклиш вероятно с малко задържане Wink , но нещата пак ще тръгнат надолу, стига да кривваш редовно Simple Smile Дано си пийнала снощи и за мен, че много ми липсват купоните и дискотеките, а с мойта кола лайт хич не се вписвам по клубовете  Thinking Thinking


Не знам дали да коментирам, защото все се заричам, че ще си трая, но не мога да се сдържа и да не кажа, че тук прегрешенията не се толерират.

# 546
  • София
  • Мнения: 135
Sass, благодаря ти и на теб желая минуси и задържането им.И честита месечинка и на теб!   bouquet
Vichi 95, Честита годинка!   bouquet
Яжка, поздравления за страхотните резултати, които си постигнала.
Нинче, Стел разсмяхте ме!  Joy  Joy  Joy

# 547
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169

Исках само да споделя нещо, надявам се да не обидя някой, пиша го с най - добри намерения. Често виждам такива постове(Не само на Зорика) и не мога да спра да се чудя - защо избирате режим на хранене с храна, от която се отвращавате. Защо се измъчвате, при положение,че има и други режими с плодове, или друго, по - разнообразно меню. Не искам да отказвам никой или нещо подобно, но колкото по - мъчително е за вас храненето, толкова по - лесно може да се изкушите.
Това исках да споделя:)
happysmile Напълно те подкрепям и аз разсъждавам така. Това си е живо мъчение.
мномичета и аз бях вегет. от дете, но щом никоя диета не ми помогна имах ли голям избор, свинско никога не съм яла, отначало бая плаках .НО сега съм доволна

# 548
  • Мнения: 459
Вещи,  Peace  bouquet

# 549
  • Мнения: 45
Вещи, виновна съм  Embarassed Embarassed , признавам...
Не съветвам никой да препива, преяжда или нещо подобно, това беше на шега.
В крайна сметка всичко е личен избор...

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 15:35 от ВИКИТО

# 550
  • София
  • Мнения: 102
Светлат - кракът ми е по-добре / мога да си настъпвам само петата/, имам даже вече вариант на бързо куцукане ........ а по-точно когато трябва бързо да пресека улица подскачам на един крак като кенгуру  Joy Joy Joy .... смешно е отстрани обаче не ми пука пък и знаеш ли колко стряскащо им действа на шофиращите  hahaha hahaha

ще ми се оправи настроението няма как тази вечер съм на хубава среща с хубави хора и сега чакам да ми свърши раб. ден и да изчезвам

Адреналинка - едно голямо гуш за проявената воля  Hug

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 15:52 от tanyamanya

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Вещи, виновна съм  Embarassed Embarassed , признавам...
Не съветвам никой да препива, преяжда или нещо подобно, това беше на шега.
В крайна сметка всичко е личен избор...

Имах предвид думите "не се притеснявай за прегрешението" - за останалите не съм чак такъв сухар, за да не разбера, че е шега.

# 552
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
...............
Имах предвид думите "не се притеснявай за прегрешението" - за останалите не съм чак такъв сухар, за да не разбера, че е шега.
Дебна те  Mr. Green Joy

# 553
  • Мнения: 278
Започнах да ям месо и по лекарско предписание. Започнах режима, защото пак лекар ми каза да отслабна. И наистина всичко съм пробвала за да отслабна. Вече не се лишавам от никоя храна, както преди. Ям от всичко и с този режим се научих да ям с мярка, освен това се научих да закусвам, обядвам и вечерям, а не както преди - само вечер. Като цяло спазвам препоръките на Дюкан, освен това не пия и не пуша, гледам да се храня здравословно. Радвам се, че има момичета с които да споделя.
Успешен и отслабващ ден.   bouquet

# 554
  • Мнения: 45
Вещи, виновна съм  Embarassed Embarassed , признавам...
Не съветвам никой да препива, преяжда или нещо подобно, това беше на шега.
В крайна сметка всичко е личен избор...

Имах предвид думите "не се притеснявай за прегрешението" - за останалите не съм чак такъв сухар, за да не разбера, че е шега.
Няма повече така, обещавам Sad
За да си замажа гафа, искам да добавя, че аз не прегрешавам, ама никак и затова имам горе-долу добри резултати....
 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт