Ядем и слабеем тук - при Дюкан с месо и зеленчук - 162

  • 30 899
  • 559
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
Привет дами!
Вещи, благодаря за новата темичка   bouquet и както винаги си строга, но справедлива. Май отдавна трябваше да ни припомниш правилата. Mr. Green
Честито на всички с месечинки!

За протокола- аз днес съм -1кг. след 17 дневно задържане.

Хубав ден, успешна седмица на всички и мноооооого минусчета!

# 61
  • София
  • Мнения: 135
На всички, които съм пропуснала да поздравя за рожден ден, имен ден и месечинки: Да са ви честити, бъдете винаги здрави, щастливи и положителни личности!  newsm51 smile3525 newsm51

Вещи, напълно съм съгласна с теб.  Аз също ще се постарая да слагам по-малки картинки. Или пък просто ще слагаме линк и който иска може да види картинката.
Марчелка, успех и на следващите изипити!  newsm10

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Сноучева  Hug , Точица  Hug , Гулбебур  Hug , Айнурче  Hug , dj100  Hugiv_mikova  Hug , благодаря ви, момичета!
dj100, честита месечинка и на теб! Много добри резултати!  Hug
Сега разгледах снимките от двете срещи и ще си призная, че на Варнеските се разплаках  Cry . Никога не съм си и помисляла, че може да ми се случи подобно нещо... Ама ми стана ужасно мъчно, че не нямах възможност да дойда. Със Сасс   Heart Eyes се разминавахме 2 дни по коридорите на университета (надявам се, че е взела изпитите) и се ядосвахме, че не сме при вас, а по изпити. Музичка, и ти го взе, нали?  Heart Eyes Надявам се, че и хеписмайл също.  Peace
Много красиви и усмихнати дами видях! Как исках да се запозная на живо с бургазлийки, с Айнурчето и с Кали... И да си побъбря с останалите чаровници! От сега се записвам на Националната Бургаска среща!  Mr. Green
Поздравления за третата на Адреналинка!   bouquet
И дано новия ник на Шуши й донесе най-голямия подарък на света!  Praynig   bouquet
Много ми се иска да видя никовете: mmmTatitt   и mmmKatyadjin  Heart Eyes .
Сега по една гушка за всички!  Hug
И двойна доза за Блумчето(още няма дати, но като разбера ще пиша непременно), Фийлгууд, Айнур, Гулденбур, музичка и Веси!  Heart Eyes Hug

# 63
  • Мнения: 145
Мар4елка,честита ти месечинка,пожелавам ти здраве,за да се справиш бързо с останалите килца! Hug

blumchen fee-интересна идея за кръвната група,аз май съм от по-бавно свалящитр,и съм Б+.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Пфууу, Мар4елка, и на мен ми стана мъчно сега като те прочетох  Hug Поздрави Сасс от нас,    bouquet и честито на теб!
С малко закъснение,    bouquet за Пина, а днес за Михи 69    bouquet Бъдете здрави, весели, обичани!!!
Честити месечинки (няма да изброявам, че може да забравя някого и да не ми се сърдите)  Hug

Момичета, може и да има връзка кръвната група с бавното сваляне - не знам. Но моето мнение е, че "скоростта" най-вече се обуславя ХОРМОНАЛНО. Ей тука му е мястото да напомня, че рибатта е безценната храна в дюканския режим - знаете защо. Старайте се да я включвате често в менюто си.

ПП: Риен, вчерашното стихче беше изключително! Кой е авторът?

# 65
  • Мнения: 850
   Хопп , доиде време за обяд и аз хрупам пилешки бутчета и четааа ....
 Марчелка и ние питахме за теб и ни беше кофти , че те няма , но се надяваме скоро пак да се видим ! Честити взети изпити и половин годинка с  бай Дюкан !  Hug  Heart Eyes
 Сила , dj100 честити и на вас месечинки и все така напред до целта !  Hug
qalli и на всички с ----- Браво и дано и нас ни споходят скоро!   bouquet
 Незнам за ролята на кръвните групи за скоростта на свалянето , но съм напълно съграсна с Дорчето , че ХОРМОНИТЕ играят много много съществена роля , за съжаление много често при хормонален дисбаланс се качват кг и бавно се сваля !

  Хубав ден желая на Всички , а при нас в Бургас е истинска пролет !  Crazy

 deni   липсваше ни  Hug на срещата !
 ВИКИТО  Hug
 Стелкстен , не се чуди а слагай МММ , дано ни провърви  Praynig Hug

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 13:07 от mmmshushy80

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 361
Шушиии,честит ти нов ник!Дано скоро си свърши работата!
Чета,че обсъждате снимки от срещата....отивам да ги търся в старата тема и да си подсмърчам,че не съм била с вас!Ще се изям от яд,че ни накараха да работим точно на 7-ми  #Cussing out #2gunfire

# 67
  • Мнения: 45
Здравейте, дюканско семейство!  Hug
Може би е рано да питам, ама аз нали съм си бързак Wink , искам да разбера дали някои от софийските дюканки са се организирали за назионалната среща в Пловдив? Аз ще идвам с една диетуваща приятелка, ама не познаваме града с изключение на центъра...
Пишете ми ЛС ако някой е решил с какво и как ще пътува.
Благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet
Кали 08 и МММШуши   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Шуши, видях ника ти снощи и от тогава съм в размисъл.  newsm78 Чудя се и аз ли да се прекръстя веднага или да чакам да видя при тебе как ще действа и тогава да се прекръщавам. И освен това не знам колко м-чета да сложа отпред за по-сигурно.  Flutter
Гушки на всички!  Hug
П.П. Шуши, речено - сторено. Ха дано!  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 13:13 от Stelxen

# 69
  • Мнения: 5
 Hug
Здравейте!Искам да споделя с вас колко съм доволна от този страхотен режим....днес ми е първи ден  Embarassed...досега всичко е на 6,не съм гладна,а се усещам някак си по-лека newsm78
дали не преувеличавам....незнам,но ми харесва че мога да разнообразя менюто си,а не да спазвам стриктно....другите диетки са много тежки за мен...ежедневието ми е доста натоварено(майка,съпруга,студентка,домакиня..край няма)не се оплаквам само съм ви ИСКРЕНО благодарна че споделяте мнения и опити,с които ме окуражихте да започна

  bouquet  bouquet  bouquetот мен за всички слабеещи с този страхотен режим

# 70
  • Мнения: 5
Нека да се включа и аз в мненията за свалянето на килограми. Хормоните сигурно оказват влияние, но при мен от значение е и начинът на живот. Ако съм спокойна с всичко, което се случва около мен, резултатът е на лице (понякога и без особени усилия). Но ако имам нерви, подложена съм на стрес или безпокойство, веднага се отразява на килограмите ми. Ето, няколко дни бях в сесия. Всичко преди това вървеше нормално. Свалях по 200-300 гр на ден без значение П или ПЗ дни. Нямам никакъв минус. А бяха П дни. Тъй че.. май трябва да се търсят алтернативни методи за преодоляване на стреса.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 732
Ето по повод апела на Вещи - в тази тема е обяснено как най-бързо да си намалим размера на снимките:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377992.0


накратко: когато картинката с букета, кафето, протеина и т.н. е много голяма, при публикуване в тага се дописва желаната височина или ширина.

По ширина [img width=***] - пропорционално
По височина [img height=***] - пропорционално
[img width=*** height=***] - намаляване по два размера
където *** са цифрички

# 72
  • Мнения: 201
Малко ми е тъп въпроса, но да питам пак Simple Smile В ПЗ могат ли да се ядат туршии и стерилизирани краставички? Предполагам, че не е режимно, ама все пак. Разбира се, че са за предпочитане пресните зеленчуци, но дали ще е проблем от време на време, ей така за разнообразие да се хапва по малко туршия  Thinking

# 73
  • Мнения: 712
Привет  Wink
Честито на месечинките днес марчелка и дж100  bouquet и на рожденичката ни михи69  bouquet

Я да попитам на срещата някой спомена , че в третата книга за овесените трици пишело нещо за техният тридневен прием.Моля който я има да сподели точната информация за причините , количествата и т. н.

Приятен ден на всички  bouquet

Точица , не имат захар Peace

# 74
zdraveite mislja 4e tezi resepti na Dukan ne sa mnogo spolu4livi i 6te vi kawa za6to predi edno izvesno vreme bjax 130kg sega sam 75 i se 4ustvam mnogo dobre optval sam ja i kato ja spre6 zapo4va6 da ka4va6 pak i to po barzo selija smisal na dietata e glad i li6enija druga perspektiva ne viwdam aaaa da ne zabravja i mnogo sport

Общи условия

Активация на акаунт